mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 16:07 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
Nie było mnie z rok albo i dłużej. Dostałem 7dni. Patrze, jestem jeszcze w gildii nikogo raczej nie znam ładnie się przywitałem i nagle widze tam "lf tank cos tam cos tam" i tak jak sobie przypominam dziennie. Musialem wyjść co za pojebana gra :har:
edit:
zresztą jak reszta tych gier, albo człowiek 600x razy idzie w te samo miejsce coś zdobyć albo albo kill kill kill exp kill kill kill lvl up. Wole już autem pojeździć dookoła bloku żeby znaleźć miejsce do parkowania:)

Obrazek


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 16:36 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
Nie było mnie z rok albo i dłużej. Dostałem 7dni. Patrze, jestem jeszcze w gildii nikogo raczej nie znam ładnie się przywitałem i nagle widze tam "lf tank cos tam cos tam" i tak jak sobie przypominam dziennie. Musialem wyjść co za pojebana gra :har:
edit:
zresztą jak reszta tych gier, albo człowiek 600x razy idzie w te samo miejsce coś zdobyć albo albo kill kill kill exp kill kill kill lvl up. Wole już autem pojeździć dookoła bloku żeby znaleźć miejsce do parkowania:)


To juz patologia pić przed wigilia...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 105
Dołączył(a): 27.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 09:20 
Cytuj  
działa to to jeszcze? bo dzis mi sie konto konczy i nie wiem czy to mi wyskoczy czy cos ? :)


Ostatnio edytowano 17 sty 2010, 14:32 przez Astrates, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 12:56 
Cytuj  
tja, na pewno. to bylo tylko dla osob, ktore mialy przerwe przynajmniej miesiac, moze dwa. i chyba tyko w okolicy swiat..

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 15:48 
Cytuj  
Ja dostałem tą promocję na początku grudnia, skorzystałem z niej dopiero w tym tygodniu.

Jeżeli nie masz w AccManagement opcji "claim 7 day trial" to już nie dostaniesz chyba.


Posty: 40
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 05:08 
Cytuj  
Ja skorzystałem z tego i teraz chciałem skorzystać z 10 dniowego trial'a BC, ale coś to nie działa, w statusie mam, że konto zamrożone :( a poniżej, że mi trial wygaśnie za 10 dni, a tu w ogole grać nie mogę, dodam tylko, że ten upgrade do trial'a BC zrobiłem przed wygaśnięciem tego 7 dniowego i może przez to mi nie doliczyło teraz tych darmowych dni, ale nie wiem, zgłosiłem to Blizzowi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.