mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 9
Dołączył(a): 26.04.2010
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 09:40 
Cytuj  
Kiedy dostaje się te maila ? Przede wszystkim gdy wystawiacie konta na sprzedaż, szczególnie w zagranicznych serwisach. Ale żeby "dopisac" sie do listy scammerow wystarczy też czasem zarejestrowanie się na forum ;-)

Wystarczy pamiętać o zasadach.

1. Blizzard NIGDY nie pyta o hasło.
2. Blizzard NIGDY nie wysyła wiadomości w stylu "jak nam nie prześlesz swoich danych, w celu weryfikacji konta - to zablokujemy ci je". Jeśli już to dostajemy od razu 24/48/72h bana, ewentualnie ostrzeżenie. Nigdy jednak nie proszą mailowo o dosłanie takich danych.
3. Sprawdzaj zawsze nadawce wiadomości, jeśli maila dostałeś z hotmaila, gmaila itd to chyba komentować nie trzeba ;-)

*

Posty: 175
Dołączył(a): 6.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 11:26 
Cytuj  
haha:D ja dostaje codziennie po 2-3 maile, nawet dotyczące gier, w które nigdy nie grałem :D że im sie chce xD


_________________
Retired.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 2.04.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 14:41 
Cytuj  
Ja dostalem maila o nastepujacej tresci:

Od: "[email protected]" <[email protected]>

world of warcraft: Cataclysm Beta Test Invitation!

Get those opt-ins ready for the World of Warcraft: Cataclysm closed beta! The sundering of Azeroth is nigh, and you don’t want to be left out in the cold of Northrend when you could be enjoying the sun-drenched beaches on the goblin isle of Kezan. To ensure you’re opted-in and eligible as a potential candidate, you’ll need a World of Warcraft license attached to your Battle.net account, have your current system specifications uploaded to the Battle.net Beta Profile Settings page, and have expressed interest through the franchise-specific check boxes.

Get the Installer - Log in to your Battle.net account : (tutaj byl link)
Enjoy the game!

Blizzard Entertainment, Inc.

Ktos dostal cos takiego? Zdziwilo mnie rowniez to ze 'dostalem' zaproszenie US mimo ze gram na EU serwerach. A najsmnieszniejsze, ze na tym mailu nie jestem zarejestrowany na battle.net acount ^^.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 14:45 
Cytuj  
No to sie zaloguj na BN ale nie przez linka w mailu i sprawdz czy masz downaloadera wystawionego :)

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 15:02 
Cytuj  
ale wy ulomni jestescie. jak mozna dostac beta invitation skoro kurwa jego mac nie ma jeszcze bety?

*

Posty: 67
Dołączył(a): 2.04.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 21:11 
Cytuj  
Magisteri wyluzuj poslady ; O

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 19:14 
Cytuj  
Greetings!

This is an automated notification regarding the recent change(s)
Our goal is to make the experience may be the most blizzard games, so we hope to get epic of your feedback for registered users of world of warcraft. We invite you to join an online survey in your feedback will help us to decide what will we focus on the next few months , and will give you a new mounts .

Ahh... Aż mi się humor poprawił :).


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2010, 00:22 
Cytuj  
Krotko: kto sie zlapal na takiego maila jest kretyem i zasluguje na strate konta. Jednego idioty mniej w WoWie.

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2010, 20:28 
Cytuj  
Ja to dostałem na innego maila niż miałem przypisane do konta wow - takiego, którym rejestrowałem się na forach itd. Po tym poznałem, że to ściema.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lip 2010, 21:03 
Cytuj  
A nie łatwiej poznać po adresie nadawcy ?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.