mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 13:18 
Cytuj  
Jakiś czas temu pisałem o zablokowaniu możliwości opłacenia mojego konta przez blizza. Dowiedziałem się o tym, kiedy próbowałem wbić świeżo zakupionego prepaida. Coś im nie podpasiło z kartą kredytową i zablokowali możliwość płacenia zarówno cc jak i prepaidem. Jak chciałem się dowiedzieć ocb to po paru tygodniach odpisali i zażądali odpowiedzi na pytania, na które nie mogłem odpowiedzieć :D Pytali o to ile kont opłacam tą kartą, iloma kartami opłacam jedno konto, w jakim kraju znajduje się bank, z którego pochodzi karta, czy kurwa wolę masło, czy margarynę, itd, itp... Sęk w tym, że skorzystałem z usług gościa z allegro, wysłałem mu kase a on doładował mi konto swoją kartą na miesiąc, jako, że na dwumiesięcznego prepaida nie miałem funduszy. Nie miałem żadnych informacji o karcie, a kiedy próbowałem się z nim skontaktować, wypiął się i tyle go widziałem. O ile pamiętam blizz chciał też kilka cyfer z numeru karty, więc klapa totalna. Zrezygnowany olałem sprawę i zapomniałem o wowie na jakiś czas, bawiłem się tylko co jakiś czas na trialach WOTLK. Teraz chciałbym wrócić, ale nie widzi mi się zakładanie nowego konta, kupowanie nowych dodatkow i klepanie postaci od początku. Chciałbym odzyskać swoje konto i tu w akcie ogromnej desperacji, z żyletką nad ręką pytam Was, czy da się to z nimi jakoś załatwić bez podawania tysiąca informacji, których nie mam skąd wziąć? Jakiś dobry bajer, cokolwiek? Dzięki z góry.


_________________
BL

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 14:26 
Cytuj  
Doladowania prepaidem nie blokuja to raz. Karte mogli zablokowac, bo nie maja pewnosci czy nie kradziona itp - prepaid ich nie obchodzi.
Napisz im, ze ktos ci ladowal konto - ty nie masz swojej karty to poprosilem kogos i tyle imo

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 15:02 
Cytuj  
Gdyby nie blokowali prepaida to nie byłoby tematu :D problem w tym, że prepaid też zablokowali... Jestem chyba jakimś smutnym wyjątkiem :/


_________________
BL

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 16:20 
Cytuj  
Wyjaśnij całą sytuacje supportowi Blizza?

Wbrew obiegowej opinii oni są po to żeby pomagać i jeżeli tylko napiszesz sensowny ticket przez webforma to nie będzie na pewno problemu. Jeżeli masz problemy z angielskim to polecam skorzystać z czyjejś pomocy, bo dobrze opisany problem to 90% sukcesu jeżeli chodzi o szybką odpowiedź i załatwienie sprawy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 15:55 
Cytuj  
Odpalaj skype i dzwon :+4408009310800 pod ten numer.

Pod warunkiem ze konto jest twoje i mozesz to udowodnic cd-keyem i ewentualnie secret answer.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2010, 18:21 
Cytuj  
Dzwonilem do nich 2 razy... opisuje problem, a oni pytaja o nazwe konta, a pozniej splawiaja mnie i podaja tylko adres email zebym do nich napisal. Dogadywalem sie calkiem spoko i niektorzy mowili ze takie sprawy zalatwiaja przez telefon. Na prawde musze pisac i czekac na odpowiedz tygodniami czy trafiam po prostu na nieodpowiednich ludzi?


_________________
BL

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.