mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 11:49 
Cytuj  
a z ktorego formularza korzystales?
Bo ja z tego ze nie moge sie do BN zalogowac (wow jest tam podpiety)
Bo ja mialem do wypelnienia podstawowe dane wlasciciela, + sekretne pytanie/odpowiedz + dolaczylem Id potwierdzajace dane.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 31.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 15:17 
Cytuj  
Wiecie moze czy BMA będzie wspolpracowal z telefonem Nokia n97 slim? Zadziała ten dedykowany dla n95? Z gory dzieki za odpowiedz!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 16:35 
Cytuj  
Raczej tak, ale 100% pewności nikt kto nie próbował akurat tej kombinacji nie ma. Ściągnij (przez PC, metodę opisałem wyżej), sprawdź. Najwyżej stracisz 2 zł.


_________________
Obrazek

*

Posty: 54
Dołączył(a): 31.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 17:39 
Cytuj  
Dzięki! Potem sprawdze. A takie mam jeszcze pytanie - bo na wrzesien wychodzi nowa Nokia N8 i pewnie ja kupie - mianowicie jak wyglada sprawa z autentykatorem w takiej sytuacji? Kupuje i podpinam nowego pod nowy telefon i wszystko smiga bez problemu? Czy tez jest mozliwa jakas migracja autentykatora ze starego telefonu na nowy? Przepraszam ze Ci dupe truje ale widze ze jestes obeznany w temacie :) z gory wielkie dzieki za odpowiedz

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 17:59 
Cytuj  
polecam iPhone'a authenticora dostajesz za friko ; p

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 18:11 
Cytuj  
Radko napisał(a):
Dzięki! Potem sprawdze. A takie mam jeszcze pytanie - bo na wrzesien wychodzi nowa Nokia N8 i pewnie ja kupie - mianowicie jak wyglada sprawa z autentykatorem w takiej sytuacji? Kupuje i podpinam nowego pod nowy telefon i wszystko smiga bez problemu? Czy tez jest mozliwa jakas migracja autentykatora ze starego telefonu na nowy? Przepraszam ze Ci dupe truje ale widze ze jestes obeznany w temacie :) z gory wielkie dzieki za odpowiedz

Nie mam pojęcia. Moje obeznanie kończy się na tym, że miałem niesupportowany telefon, ściągnąłem authenticator przez FF, zainstalowałem i mi działa.


_________________
Obrazek

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 19:44 
Cytuj  
ja mam samsunga monte a uzylem metody opisanej powyzej wiec mysle ze wystarczy jak tel osbluguje jave

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 20:16 
Cytuj  
jak chcesz przepiac authenticator z jednego urzadzenia do drugiego, to najpierw odpinasz go na battle.net (trzeba podac id urzadzenia i dwa z kolei kody wygenerowane przez to urzazdenie) i potem podpinasz nowe, tyle


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 26
Dołączył(a): 11.07.2010
Offline
PostNapisane: 13 lip 2010, 23:19 
Cytuj  
druzil napisał(a):
a z ktorego formularza korzystales?
Bo ja z tego ze nie moge sie do BN zalogowac (wow jest tam podpiety)
Bo ja mialem do wypelnienia podstawowe dane wlasciciela, + sekretne pytanie/odpowiedz + dolaczylem Id potwierdzajace dane.


https://eu.blizzard.com/support/webform ... OfWarcraft

Kozystałem tylko z tego linku, wypełniłem go tylko raz - jak ładnie im poszlo rozwiązanie mojego problemu czytałeś wyżej.

Pozdrawiam Sid

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 08:09 
Cytuj  
Dzieki, wypełnilem wpierw ten dotyczacy konta BN , czekalem caly dzien i nic. Wypelnilem ten dotyczacy konta Wow i odpowiedz byla w ciagu godziny.
Odzyskalem wszystko na maila, z kazdej postaci, lacznie z enchantami.

Ciekawi mnie jedna rzecz, konto bylo nie aktywne, a teraz mam w payment 1 Month Referral Reward - (konto oplacone na miesiac).

Jesli to RAF to dziwne bo nie mam nikogo zlinkowanego

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 16:14 
Cytuj  
Jak to jest z odzyskiwaniem konta, sprzedałem swoje (drugim właścicielem od roku byłem) ze dwa miechy temu i koleś dziś do mnie dzwoni,
że przeniósł sobie dwie postaci na nowe konto (założył na dane 1 właściciela, ale nowe cdkeye kupił) a po miesiącu ktoś niby mu przywrócił czy tam ukradł konto, bo nie może się zalogować.

Jeżeli 1 właściciel nagle się obudził i postanowił 'pogrzebać' na koncie to jeśli teraz po nim wyśle sie do blizza maila ze skanem i cdkeyami żeby przywrócili konto to pewnie zbanują, ta? ;F

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 16:42 
Cytuj  
Dokładnie dlatego nie za bardzo widziałem nigdy sensu w tym, że daje się własne skany dowodu itp. itp. tylko po to żeby coś zdziałać z Blizzardem w razie draki.

Tak naprawdę to właściciel konta jest jeden i jak chce zawsze może nabruździć, a takie dokumenty czy ich skany nie dowodzą niczemu.

Ewentualnie po złości można wysmarować, że się od niego kupiło i period - on sam też straci.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 17:57 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dokładnie dlatego nie za bardzo widziałem nigdy sensu w tym, że daje się własne skany dowodu itp. itp. tylko po to żeby coś zdziałać z Blizzardem w razie draki.

Tak naprawdę to właściciel konta jest jeden i jak chce zawsze może nabruździć, a takie dokumenty czy ich skany nie dowodzą niczemu.

Ewentualnie po złości można wysmarować, że się od niego kupiło i period - on sam też straci.

Czasami jest taka sytuacja, ze jakiemus warzywku chinczycy hackuja konto - wtedy skan/cdkey/cokolwiek sie przydaje.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 12:01 
Cytuj  
Nie wiedziałem gdzie wrzucić ani jakiej gry dotyczy (sądząc po kwocie chyba WoWo):

http://gry.onet.pl/2203747,,Ktos_okradl ... omosc.html

eheheheh.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 sie 2010, 16:40 
Cytuj  
Mam taka krzywa akcje ze stracilem 3dni temu konto BN ,

Opcja teraz taka ze oddali mi je teraz , konto wow jest frozen , a co najlepsze na armory nie ma mojej postaci w ogole ,

Czy to mozliwe ze ktos mi skasowal postac ? a pozniej usunal PrePaida czy co ...

Co teraz mam zrobic ? gdzie to napisac itd.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 11 sie 2010, 17:17 
Cytuj  
blizz zazwyczaj oddawał konta w stanie 'frozen' z tego co pamietam. A z postacią może być różnie, najlepiej sprawdzić próbując character transfer i wybrać swój serwer, powinna pojawić się lista wszystkich postaci lvl10+.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 sie 2010, 17:26 
Cytuj  
Jest juz ok .

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2010, 13:53 
Cytuj  
Wczoraj dostałem standardowego maila.

"Hello xxx,

This is an automated notification regarding your Battle.net Account. Some or all of your contact information was recently modified through Battle.net Account Management. If you recently made changes to your account information, please disregard this automatic notification.

*** However, if you did NOT make any recent changes to your account information, we recommend you change your password and make appropriate corrections as soon as possible to ensure account security.

You can log in to Account Management at the following link to review your account settings:
http://eu.battle.net/account

If you cannot sign into Account Management using the link above, or if unauthorized changes continue to occur, please contact Blizzard Billing & Account Services for further assistance.

Account security is solely the responsibility of the accountholder. Please be advised that in the event of a compromised account, Blizzard representatives will typically lock the account. In these cases the Account Administration team will require faxed receipt of ID materials before releasing the account for play.

Regards,

The Battle.net Support Team
Blizzard Entertainment
http://eu.blizzard.com/support/

Online Privacy Policy"

Loguję się na konto bn a tutaj aktywna subskrypcja, "1 Month Referral Reward".
Wchodzę na armory i widzę, że ostatnia aktywność mojego charka była dzisiaj, jakieś achivy wbite nowe.

Ta kurwa nawet hasła nie zmieniła, pewnie jakiegoś keyloggera albo inne chujostwo łyknąłem. :(

Ściągam właśnie patcha, ostatni raz grałem z pół roku temu i zobaczę.

Da się gdzieś podejrzeć, skąd poszedł RAF albo coś, co mi dodało 1 miesiąc gry ?


_________________
@polygamia

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 sie 2010, 15:16 
Cytuj  
da. wchodzisz na bneta logujesz sie po czym wchodzisz w services i w RaF, tam bedzie nazwa zlinkowanego konta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2010, 15:32 
Cytuj  
Jest jakiś "friend" o nazwie ASDAS - to nazwa konta na bnet tak ? Jak mogę szmatę odlinkować ? :] Czy po prostu mail do blizza.


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.