mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 13:57 
Cytuj  
Yo ; ) wrocilem sobie po 2 latach do wowa, gralem sobie z 4 dni, generalnie low lvl, oczywiscie nie jestem retarded by rozdawac hasla na lewo i prawo, nie wykluczam jakiegos keyloggera na kompie, mimo iż wszelakie syfiaste hijacki, avatsy i roznego rodzaju anty-virusy uparcie twierdza iz system jest czysty, no ale stalo sie, chce sie zalogowac do gry i wtf, haslo zmienione. Wbijam na maila i co widze? raport od blizza a propo zmiany hasla konta, oraz kolejny mail, a propo "acc cncelled" za spam. Sprawa prosta, chińczyk mnie zhakował i spamował jakimś dajezlotozasex.com. I teraz kilka pytan...wykonałem co potrzeba aby odzyskać konto, czekam teraz na odezew blizzarda, zapodałem im skan dowodu osobistego(tak, bo nie pamietalem secret quetion, a raczej pamietalem ale podczas wpisywania go przy rejestracji prawdopodobnie niechlujnie trafiałem w klawisze) i czeeekam...pytanie brzmi, czy jesli w jakiś sposób odzyskam konto to musze zakupić nową subskrypcje, lub może w cudowny sposób zostane "uncancelled". Kolejne pytanie, ostatnie zalogowanie mialo miejsce podczas maitance servera, co sprawia ze jestem lekko confused, jak to możliwe? i kolejne pytanie, a raczej prośba, jeśli ktoś wie co mogę jeszcze zrobić prócz czekania na odzew blizza, to miło by było gdyby zapodał swoje pomysły ;p


_________________
Maniaks 60lvl warrior-kor'gall-
Mavidae 70lvl rogue -Aerie Peak-
Mavidae 37+ Shaman - Darkshorrow

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 14:05 
Cytuj  
Sam zostałem zhackowany tydzień temu, tyle, że u mnie ktoś dodatkowo zakupił authenticatora :D Tak czy inaczej napisałem webforma i po 5 dniach konto oddali. Też miałem canceled, ale po oddaniu wróciło do poprzedniego stanu, czyli nie straciłem subskrypcji. Możesz do nich zadzwonić, na pewno skróci to czas oczekiwania.


Posty: 19
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 14:22 
Cytuj  
Hmm no to ten webform troszke wolno działa widze :P no ale nic, poczekam. W sumie zaraz walentynki itp więc i tak bym dużo nie grał ; ) jedynie mam nadzieje ze wróci mi subskrypcja, bo niby jest to 50zł...niewiele, ale sam fakt straty kasy jest irytujący.


_________________
Maniaks 60lvl warrior-kor'gall-
Mavidae 70lvl rogue -Aerie Peak-
Mavidae 37+ Shaman - Darkshorrow

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 14:46 
Cytuj  
Subskrypcji na pewno nie stracisz.


Posty: 19
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 19:30 
Cytuj  
nawet jeśli mam:

Type of Violation: Involvement in online trading activities
Investigation Concluded: 11/02/2010
Consequences for Account: Account Cancellation

?...


_________________
Maniaks 60lvl warrior-kor'gall-
Mavidae 70lvl rogue -Aerie Peak-
Mavidae 37+ Shaman - Darkshorrow

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 19:40 
Cytuj  
Miałem identycznie i konto mam aktywne do tego dnia, do którego powinno być.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 20:43 
Cytuj  
Ja problemy przyspieszam spamem webformy tzn. 3 razy ta sama wiadomosc wyslalem w odstepach kilkugodzinnych i na drugi dzien rano juz mialem wszystko załatwione, mozliwe ze to przypadek ale spróbowałbym w ten sposób

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 20:45 
Cytuj  
A potem warn za napastowanie supportu. Powodzenia o/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 20:49 
Cytuj  
Już lepiej zadzwonić, niż spamować. Ja osobiście czekałem 5 dni tak jak już pisałem. Czytałem tematy w których ludzie pisali, że miesiąc już czekają i nadal nic, tak więc zależy też od tego, na jaki okres trafisz.


Posty: 19
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2010, 23:55 
Cytuj  
dzieki za rady :P aczkolwiek spamować nie zamierzam^^ no...może wyślę jeszcze jednego maila jeśli po weekendzie wszystko zostanie po staremu


_________________
Maniaks 60lvl warrior-kor'gall-
Mavidae 70lvl rogue -Aerie Peak-
Mavidae 37+ Shaman - Darkshorrow

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2010, 00:10 
Cytuj  
Radze zadzwonic ze skypa. 5-10 min rozmowy i masz konto spowrotem. Lepsze to niz czekanie tydzien


Posty: 29
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2010, 11:20 
Cytuj  
hej, ja tez mam problem, rowneiz skradli mi konto :/ i trwa to juz od grudnia!

dopiero teraz blizzard odpisal mi cos takiego

Please be aware that the transfer, sale or exchange of a World of Warcraft account is against the Terms of Use (http://www.wow-europe.com/en/legal/termsofuse.html), the relevant part of which can be found in Section 1 Paragraph 5 of which states:

"Blizzard Entertainment does not recognize the transfer of Accounts, and any unauthorized transfer of the World of Warcraft software will result in the permanent deletion of the Account attached to that software.

You may not offer any Account for sale or trade, and any such offer:

i - is a violation of this Agreement;
ii - may result in suspension or termination of the Account at Blizzard Entertainment's sole and absolute discretion; and
iii - will not be opposable to Blizzard Entertainment."

As such, we regret to inform you that we cannot support accounts which have lost their original ownership.

Should you have other questions or concerns, feel free to contact us again, via our webform: http://eu.blizzard.com/support/webform.xml

If you wish to review our current Rules and Policies, they can be found at:
http://www.wow-europe.com/en/policy/
http://eu.blizzard.com/en-gb/company/ab ... ofuse.html

nie bardzo rozumiem po angielsku, moglby ktos pomoc mi z tym/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2010, 11:41 
Cytuj  
Po prostu oni Ci odpisali ze nie pomagaja w przypadku sprzedanych kont:D i niestety musza Ci z przykrością odmówić - jesteś w dupie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2010, 22:29 
Cytuj  
tak ciezko authenticator sobie sprawic?

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 03:05 
Cytuj  
Wbrew pozorom ciezko, bo nawet do niektórych dzielnic Warszawy (mowie o przedmieściach) po prostu nie wysyłają.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 12:49 
Cytuj  
Mobilny authenticator kosztuje +-2zł i działa na dużej ilości komórek (na niektórych 'nieoficjalnie')

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 13:02 
Cytuj  
Właśnie, coś słyszałem o tym mobilnym. Mógłbyś zarzucić jakimś linkiem z konkretami ?

Nvm ;p 5 sek szukania w googlach. Szkoda, że jakoś smsem po prostu zapłacić nie można :D


Posty: 19
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 13:42 
Cytuj  
oo gdy tylko odzyskam konto, to sprawie sobie taki gadżet na telefon ;]


_________________
Maniaks 60lvl warrior-kor'gall-
Mavidae 70lvl rogue -Aerie Peak-
Mavidae 37+ Shaman - Darkshorrow

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 16:56 
Cytuj  
http://arenabooster.marisil.org/bma.htm

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 18:26 
Cytuj  
a taki mobilny to nie laczy sie za kazdym razem z internetem, by kod przeslac ?
Chodzi mi o to, czy przy czestym łączeniu sie GSMem wzrosnie realny koszt abonamentu.

Pytam, bo niby kupiłem, zainstalowałem na telefonie, ale zeby go dodac do konta musialem sie ponownie zsynchronizować z czymś gdzieś, co spowodowało ponowne połączenie.

Na szczęście w razie co zawsze mozna wyłączyć to w zarządzaniu kontem.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.