mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 18.02.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 14:42 
Cytuj  
:wtf: Zamowilem w środę na Gram.pl karte pre-paid online za 99.90 zeta - oplacilem, piknie pobralem koda, wszystko elegancko jak w komentarzach i opiniach z jednym "ale" po zalogowaniu sie na konto wowa i wejscie na stronke dodania kodu z w momencie wpisania go i zatwierdzenia dostalem info ze : This game card code has already been used&please contact our Account and Billing team :o. wyslalem odrazu zapytanie z objasnieniem problemu do dzialu oblsugi klienta...odpisali mi ze zrzut ekranu byl by mile widziany no wiec zrobilem i wyslalem, czekalem na e-maila z wytlumaczeniem lub kodem i nic zadzwonilem i dowiedzialem sie ze musza zkontaktowac sie z Blizzardem i do piatku bedzie odpowiedz.. i co i dalej nic zero nawet krotkiej odpowiedzi Pie***l sie a wyslalem nowy formularz.. ktos mial juz taki problem kiedys ?? :har:

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 17:00 
Cytuj  
Mialem podobna wpadke z kluczem do Aion z www.keye.pl. Po 5 dniach bujania sie z reklamacja odpisali mi, ze owa reklamacja mi nie przysluguje, gdyz kluczyk nie zostal jakoby sprzedany 2 razy. Od tego czasu omijam tych partaczy i zlodziei z daleka. Prawda jest taka, ze kupujac klucz do gry/prepaid online nie mamy zadnej szansy obrony gdy zaistnieje problem. Pozostaje Urzad Ochrony Konsumenta ale oni tez zlewaja takie wypadki.


Posty: 9
Dołączył(a): 26.04.2010
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 09:44 
Cytuj  
Ja od zawsze kupuje na keye.pl i jestem bardzo zadowolona bo klucze działają i kody mam po paru sekundach :-) Wedge musiałes Ty coś sprartolić, nie wierze, że serwis który dziennie obsługuje pewnie setki klientów musiałby naciągać, po prostu im sie to przeciez nie opłaci.

Co do gram.pl to tez ciezko mi w to uwierzyć bo to jednak jest marka, tyle tylko że drogo jest u nich.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 10:17 
Cytuj  
na gramie w tej chwili kody sa po 77zl o ile dobrze pamietam :>


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 10:30 
Cytuj  
Na keye.pl wysłali mi klucz pr-paid który był już użyty ale złożyłem reklamacje i po godzinie przesłali mi nowy więc ja na keye.pl nie mogę złego słowa powiedzieć.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 12:01 
Cytuj  
MagdaK napisał(a):
Wedge musiałes Ty coś sprartolić, nie wierze, że serwis który dziennie obsługuje pewnie setki klientów musiałby naciągać, po prostu im sie to przeciez nie opłaci.

Nic nie spartolilem:) Za to po okolo 2-3 tyg od tamtego wypadku odezwal sie do mnie ich pracownik i zwrocili mi jednak cala kase.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 12:14 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
na gramie w tej chwili kody sa po 77zl o ile dobrze pamietam :>


niedługo pewnie prepaidy do wowa będą kosztować 50zł :P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 12:46 
Cytuj  
Pamietam jak wyszedl WoW 5 lat temu to gra kosztowala 200zl, teraz kupisz klucz za 30zl na allegro :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 13:12 
Cytuj  
Z drugiej strony, do czasu aż Blizz zaczął sprzedawać same klucze u siebie i na allegro/stronach typu keye.pl pojawiły się tanie kody, ich gry bardzo mocno trzymały cenę - Starcraft i Warcraft 3 do niedawna kosztowały 60 zł w znacznej większości sklepów.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.