mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Po której stronie konfliktu chciałbyś zagrać?
Burning Legion - Alliance 28%  28%  [ 15 ]
Burning Legion - Horde 72%  72%  [ 39 ]
Liczba głosów : 54
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2010, 16:47 
 
11, dzisiaj zrobiłem :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 lis 2010, 18:18 
 
Pooma dobrze ci radze, nie lvluj teraz. To jest strata zajebistego nowego low contentu z cata:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2010, 18:24 
 
BE imo i tak maja bardzo fajne te poczatkowe lokacje więc spokojnie :P Najwyżej zrobię sobie nowego chara pod kątem nowego kontentu...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2010, 19:33 
 
hehe po wyjściu cata się okaże, że od początku leveluje 2-3 osoby, a reszta ma postacie rozstrzelone w całym przedziale od 1 do xx :)


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 lis 2010, 20:26 
 
Moj rogalik lvl1 czeka ladnie ubrany w heirloomy; >


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 lis 2010, 20:39 
 
Jak pewnie wiecie w Catalysmie dochodzą ranked bg w których może brać udział do dwudziestu pięciu osób po jednej stronie, żeby mieć z tego punkty trzy czwarte osób musi być z jednej gildii. Nie wiem jak wy, ale dla mnie takie drużynowe battleground z dwudziestoma pięcioma osobami na vt jest tą rzeczą która najbardziej mnie przekonuje do Catalysmu, dlatego też fajnie by było gdyby udało się nam stworzyć liczną i zgraną gildię (dla casuali, ale w której i nolife by się odnalazły). Jednakże, żeby takie coś mogło się udać nie możemy się zamykać na osoby tylko z forum to raz, a dwa zabierać się za to na ostatnią chwilę.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2010, 21:40 
 
goatguy napisał(a):
hehe po wyjściu cata się okaże, że od początku leveluje 2-3 osoby, a reszta ma postacie rozstrzelone w całym przedziale od 1 do xx :)

Po pierwszym tygodniu i tak by tak było...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2010, 21:55 
 
Niah napisał(a):
Jak pewnie wiecie w Catalysmie dochodzą ranked bg w których może brać udział do dwudziestu pięciu osób po jednej stronie, żeby mieć z tego punkty trzy czwarte osób musi być z jednej gildii. Nie wiem jak wy, ale dla mnie takie drużynowe battleground z dwudziestoma pięcioma osobami na vt jest tą rzeczą która najbardziej mnie przekonuje do Catalysmu, dlatego też fajnie by było gdyby udało się nam stworzyć liczną i zgraną gildię (dla casuali, ale w której i nolife by się odnalazły). Jednakże, żeby takie coś mogło się udać nie możemy się zamykać na osoby tylko z forum to raz, a dwa zabierać się za to na ostatnią chwilę.


Widzę to mnie więcej podobnie - gildiowe rankingowe bg w fajnej grupie + spontaniczne eventy pvp, czy pve - w dobrej ekipie każde przedsięwzięcie może być ciekawe. Z drugiej strony jeśli będziemy przyjmować wszystkich jak leci to gildia zatraci swój pierwotny charakter i to czy będzie się nazywała <mmorpgpl> czy <pure gankstars> nie będzie miało kompletnie znaczenia. Nie twierdzę, że nie można przyjmować ludzi spoza forum, ale z drugiej strony nie bardzo mam ochotę grać z 12-15 latkami, więc jakieś kryteria naboru pasowałoby ustalić. Żeby projekt zakończył się sukcesem musi być też jasno postawiony cel - co robimy po osiągnięciu max lvl? Gildie for fun zwykle kończą żywot dosyć szybko lub pozostają zamkniętymi kółkami wzajemnej adoracji dla kilku, max kilkunastu średnio aktywnym ludków.

pooma napisał(a):
goatguy napisał(a):
hehe po wyjściu cata się okaże, że od początku leveluje 2-3 osoby, a reszta ma postacie rozstrzelone w całym przedziale od 1 do xx :)

Po pierwszym tygodniu i tak by tak było...


niewątpliwie masz rację, ale z drugiej strony to do premiery cataclysmu można wylevelować całą postać i ją jeszcze ubrać :)
ja zdecydowałem się na leczącego trolla druta, więc chcąc nie chcąc muszę czekać do premiery


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!


Ostatnio edytowano 7 lis 2010, 21:59 przez goatguy, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 lis 2010, 21:58 
 
goatguy napisał(a):
Żeby projekt zakończył się sukcesem musi być też jasno postawiony cel - co robimy po osiągnięciu max lvl? Gildie for fun zwykle kończą żywot dosyć szybko lub pozostają zamkniętymi kółkami wzajemnej adoracji dla kilku, max kilkunastu średnio aktywnym ludków.


Ja bym chętnie czasem coś porajdował, choćby w 10tce.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 lis 2010, 22:15 
 
Trzonem gildii byłyby osoby z forum, a osoby z poza przecież można dołączać na okres próbny i jedynie od kadry zależy czy będzie to dobrze funkcjonowało. Z pewnością dzieciaki nie będą mile widziane więc o to bym się nie martwił.
Jeśli chodzi o cele, to ja osobiście jestem za ranked bg i dziesiątkami. Po drugie można by się dogadać z Tośkami (embe), zresztą naprawdę można się spotkać na vt i wszystko obgadać (nazwę, cele, kto co), ale pewnie znowu tylko trzy osoby by przyszły :P


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 7 lis 2010, 22:19 przez Niah, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 lis 2010, 22:16 
 
10 insty i rated bg stykało by imo


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2010, 22:27 
 
Niah napisał(a):
Trzonem gildii byłyby osoby z forum, a osoby z poza przecież można dołączać na okres próbny i jedynie od kadry zależy czy będzie to dobrze funkcjonowało. Z pewnością dzieciaki nie będą mile widziane więc o to bym się nie martwił.
Jeśli chodzi o cele, to ja osobiście jestem za ranked bg i dziesiątkami. Po drugie można by się dogadać z Tośkami (embe), zresztą naprawdę można się spotkać na vt i wszystko obgadać (nazwę, cele, kto co), ale pewnie znowu tylko trzy osoby by przyszły :P


Bo być może tylko 3 osoby o tym spotkaniu wiedziały hehe. Ranked bg i 10man mi też odpowiadają jako główny generator funu w end game.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 lis 2010, 23:00 
 
No mogło tak być, że pomiędzy podaniem terminu a samym spotkaniem było zbyt mało czasu. Nie pozostaje nam nic innego jak uzgodnić nowy termin który będzie pasował wszystkim.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 10:30 
 
To forumowa gildia będzie głównie nastawiona na pvp? Jeśli tak, to count me in. Z każdym dodatkiem obiecuję sobie zacząć grać stricte pvp i z każdym kończy się to totalną przewagą pve...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 10:55 
 
Gildia jak już mówiliśmy będzie casual i "10 insty i rated bg" jak to wyjdzie dowiemy się jak tylko ją stworzymy. :P


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 1.09.2010
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 11:15 
 
Life is about balance :)

Mi się wszystko podoba.

Po pierwsze, zobaczymy ile ludzi będzie z forum, następnie będziemy się zastanawiać czy uzupełniać szeregi.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 12:58 
 
W sumie jak ma być casualowo to ja też bym spróbował powrotu. Daaawno nie grałem a im bliżej Kataklizmu to jakoś mnie tak korci do powrotu :-)

*

Posty: 101
Dołączył(a): 1.09.2010
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 13:01 
 
To pewnie przez tą pogodę ;)

Do premiery został już niecały miesiąc, trzeba by się zastanowić gdzie kupić grę, fajnie by było wreszcie zdecydować się na nazwę i założyć dział gildyjny na mmorpg pl.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 14:48 
 
Ja sobie pykam powoli juz warriorem, Hulksmash na blu


_________________
cypis#2942
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 lis 2010, 16:26 przez cypis, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 14:59 
 
Co do nazwy dalej twierdze, że najlepiej będzie zrobić <MMORPGpl>


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.