mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 18:31 
Cytuj  
Szeptun napisał(a):
Witam...

Kumple namawiają mnie na powrót do WoWa... ech... szkoda że nie chcą grać w fajniejsze gry :( no ale... lepiej grać z kumplami w słabego WoWa niż samemu w lepszą grę...

Nie wiem jeszcze co zrobię, jednak mam w związku z tym pytanie:
Zawsze lubiłem rozwijać postać hybrydowo, czyli dwa drzewka po trochę (nie ważne czy to rozsądne czy nie, mi się podobało i fajnie mi się grało) moje pytanie brzmi:
--- Czy to prawda że teraz w WoWie nie można już rozdawać talentów w różne drzewka umiejętności ? tylko trzeba wybrać jedno i tylko jedno można rozwijać ?


Po czesci prawda... musisz dobic chyba do 31 punktow w jednym drzewku wtedy mozesz inwestowac dopiero w jedno z dwoch.

A ktora gra wedlug Ciebie na dany moment jest lepsza od wowa?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 18:33 
Cytuj  
Szeptun napisał(a):
Witam...

Kumple namawiają mnie na powrót do WoWa... ech... szkoda że nie chcą grać w fajniejsze gry :( no ale... lepiej grać z kumplami w słabego WoWa niż samemu w lepszą grę...

Nie wiem jeszcze co zrobię, jednak mam w związku z tym pytanie:
Zawsze lubiłem rozwijać postać hybrydowo, czyli dwa drzewka po trochę (nie ważne czy to rozsądne czy nie, mi się podobało i fajnie mi się grało) moje pytanie brzmi:
--- Czy to prawda że teraz w WoWie nie można już rozdawać talentów w różne drzewka umiejętności ? tylko trzeba wybrać jedno i tylko jedno można rozwijać ?


Tak. Dopiero po rozdaniu talentu na ostatniej umiejętności, pojawia się możliwość rozdania talentu w inne drzewo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 18:33 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):

A ktora gra wedlug Ciebie na dany moment jest lepsza od wowa?



^this


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead


Posty: 46
Dołączył(a): 5.04.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 18:49 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
.............

Tak. Dopiero po rozdaniu talentu na ostatniej umiejętności, pojawia się możliwość rozdania talentu w inne drzewo.


O kurczęcia dwa puchate...

A myślałem że to plotka, więc trzeba "dobić" całe jedno drzewko do końca (teraz to chyba będzie 50 level czy 60 ? ) i dopiero później można "rozwinąć" drugie drzewko... rozdając resztkę talentów...

Ech... czyli moje fajne buildy np: druidem na dwa drzewka 37 na 33 są teraz niedostępne... :(:(:(

Dziwne to, niby się tyle mówi dookoła o dawaniu graczom jak najwięcej możliwych dróg rozwoju postaci a tu takie ograniczenia... łeee... to mnie zniechęciliście


_________________
...kiedy byłem młody, miałem marzenia... teraz, jestem szczęśliwy że je miałem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 18:56 
Cytuj  
Szeptun napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
.............

Tak. Dopiero po rozdaniu talentu na ostatniej umiejętności, pojawia się możliwość rozdania talentu w inne drzewo.


O kurczęcia dwa puchate...

A myślałem że to plotka, więc trzeba "dobić" całe jedno drzewko do końca (teraz to chyba będzie 50 level czy 60 ? ) i dopiero później można "rozwinąć" drugie drzewko... rozdając resztkę talentów...

Ech... czyli moje fajne buildy np: druidem na dwa drzewka 37 na 33 są teraz niedostępne... :(:(:(

Dziwne to, niby się tyle mówi dookoła o dawaniu graczom jak najwięcej możliwych dróg rozwoju postaci a tu takie ograniczenia... łeee... to mnie zniechęciliście


Nikt pączków nie obiecywał :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 20:02 
Cytuj  
Szeptun napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
.............

Tak. Dopiero po rozdaniu talentu na ostatniej umiejętności, pojawia się możliwość rozdania talentu w inne drzewo.


O kurczęcia dwa puchate...

A myślałem że to plotka, więc trzeba "dobić" całe jedno drzewko do końca (teraz to chyba będzie 50 level czy 60 ? ) i dopiero później można "rozwinąć" drugie drzewko... rozdając resztkę talentów...

Ech... czyli moje fajne buildy np: druidem na dwa drzewka 37 na 33 są teraz niedostępne... :(:(:(

Dziwne to, niby się tyle mówi dookoła o dawaniu graczom jak najwięcej możliwych dróg rozwoju postaci a tu takie ograniczenia... łeee... to mnie zniechęciliście

Bo to jest zrobione z myślą o hamburgerach, zeby przypadkiem sie nie pogubili od nadmiaru mozliwosci albo co gorsza, zeby nie wiedzieli co maja robic.
A tak teraz, gra im grzecznie mowi w co maja dac punkty. Blizzard skrocil drzewka. Ok. Nie podoba mi sie to ale jakos przezyje. Ale wymog tego zeby brac talent 31p to juz jest kurwa jebana przesada.

Cytuj:
A ktora gra wedlug Ciebie na dany moment jest lepsza od wowa?

Ale to jeszcze nie powod zeby grac ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 20:13 
Cytuj  
Inside, przecież Ty nie grasz, więc po co się spinasz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 20:18 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Inside, przecież Ty nie grasz, więc po co się spinasz?

Bo lubie sobie pohejtowac na forum.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 46
Dołączył(a): 5.04.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 20:38 
Cytuj  
iniside napisał(a):
.........................
Bo to jest zrobione z myślą o hamburgerach, zeby przypadkiem sie nie pogubili od nadmiaru mozliwosci albo co gorsza, zeby nie wiedzieli co maja robic.
.........................


No tak... hamburgery i zmodyfikowani genetycznie kukurydziani ludzie muszą mieć łatwo bo inaczej się pogubią :)

Ale tak zupełnie poważnie to mocno się zniechęciłem bo... WoW w chwili obecnej jest słabą grą (taki dajmy na ten przykład "Lord of the Rings online" jest fajniejszy) ale ludzie się pchają do WoWa tak jak żółtoskórzy i kukurydziani do kolejek po iPhona... ech...

No ale o czym to ja miałem... acha... na temat... :)

no to...

Kumple namawiają mnie na powrót do Wowa... ja mówię że nie chcę bo gram w lepsze MMO... tyle że sam :) haha...

no ale tak mnie cósik tknęło że... lepiej grać z kumplami w tego słabego już WoWa... niż samemu w lepszą grę... przecież do tanga trzeba party....

no i...

sobie włączyłem kalkulator talentów WoWa i zacząłem robić build... oczywiście hybrydowy, dwa drzewka po połowie... z godzinkę siedziałem i robiłem... i nawet zaczęło mi się podobać...

a tu nagle że... nie można, bo tylko trzy możliwości... tylko jedno drzewko z trzech bez żadnych kombinacji... prosto po amerykańsku...

No to sobie dałem spokój.


_________________
...kiedy byłem młody, miałem marzenia... teraz, jestem szczęśliwy że je miałem :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 20:42 
Cytuj  
Szeptun napisał(a):
Kumple namawiają mnie na powrót do Wowa... ja mówię że nie chcę bo gram w lepsze MMO... tyle że sam :) haha...

no ale tak mnie cósik tknęło że... lepiej grać z kumplami w tego słabego już WoWa... niż samemu w lepszą grę...


Po co masz się tak męczyć. Olej. Może ich namówisz na LOTRO, skoro F2P wchodzi.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 20:44 
Cytuj  
Szeptun napisał(a):
(taki dajmy na ten przykład "Lord of the Rings online" jest fajniejszy)


Tak moze dla ciebie, to sa gusta. U mnie lotro polecialo z dysku po 30min gry. Srsly na dzien dzisiejszy nie ma bardziej dopracowanego i skoncoznego mmo jak wow.

Live with it, a czy sie komu podoba to juz jest inna sprawa


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 20:46 
Cytuj  
Niestety Lotro czy DDO pod wzgledem technicznym - animacja, interfejs - sa tak daleko w tyle za WoWem, ze pewnie ciezko bedzie kolegom grac w gry, w ktorych animacje i combat sa lekko zalosne w porownaniu do WoWa. Moze GW2 pod tym wzledem dociagnie do poziomu WoW.

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 20:47 
Cytuj  
Ja gram i grałem fury warriorem i to "uproszczenie" talentów właściwie nic nie zmieniło. Może się mylę, ale i tak większość buildów (90%) przed tym "uproszczeniem" polegało na wybraniu maks talentów z jednego drzewka i dobraniu paru z innych. Nadal są pewne wybory, trzeba zrezygnować z niektórych na rzecz innych więc zupełnie nie rozumiem tego narzekania.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 20:54 
Cytuj  
Era hybrydowych drzewek skonczyla sie po wyjsciu wotlk. To co zrobili teraz jest nie tylko, żeby uprościć wybór talentow, ale również by wprowadzić lepszy balans.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 21:00 
Cytuj  
dokladnie to co powiedzial Nyx + nie wiem co sie komu podoba, ale lvluje sobie alta i musze powiedziec ze dawno nie bylo takiej frajdy. zapewne gdybym bym newbem to bym mial 2x tyle funu co kiedys. wkoncu tank od 10lvla czuje sie jak tank a arcane mage jak arcane mage, a nie jak kiedys ze do 60lvla nie dostawal nic i strzelal czym innym.
teraz sie czuje swoj spec i mozna sie w niego wczuc, co nie dosc ze zwieksza imo satyskacje newba to jeszcze go uczy klasy podczas lvlowania.
a hybrydy widzac co sie dzialo chociazby z hunterami z dbl bestial wrath, czy holy/ret paladynami na arenach moga byc przegiete jesli ktos ma glowe do kombinowania, a blizzard chocby nie wiem jak bym genialny przy takiej ilosci talentow jak byla,ilosci class, skillow i environment details nie byl w stanie zbalansowac tej gry.
dla mnie chyba wszystkie zmiany jakie sa szykowane w cata sa na +. jedyne co bym zrobil to wyjebal dungeon findera z tym systemem teleportow, co by zycie i random pvp w starym swiecie jeszcze bardzije odzylo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 21:06 
Cytuj  
Po prostu juz nie uświadczymy pojebanych buildow typu: combat stun mace/sub hemo


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 21:17 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Po prostu juz nie uświadczymy pojebanych buildow typu: combat stun mace/sub hemo

No i to jest zle ;/.

Cytuj:
Niestety Lotro czy DDO pod wzgledem technicznym - animacja, interfejs - sa tak daleko w tyle za WoWem, ze pewnie ciezko bedzie kolegom grac w gry, w ktorych animacje i combat sa lekko zalosne w porownaniu do WoWa. Moze GW2 pod tym wzledem dociagnie do poziomu WoW.
_________________

Dramatyzujesz. Jedyne w czym LOTRO jest gorsze od WoW to animacje.
A combat w DDO jest duzo lepszy niz ten w WoW. I mimo wszystko bardziej skil-based (rozne projectiles mozna wyminac odskakujac w odpowiednim momencie).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 27 paź 2010, 21:19 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 21:19 
Cytuj  
bo nie bedziesz mogl sie przypierdalac o brak balansu? ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 21:20 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
bo nie bedziesz mogl sie przypierdalac o brak balansu? ;]

Bo lubie miec wybor. Jak ktos mi narzuca cos z gory, to dostaje białej gorączki ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 21:22 
Cytuj  
Masz wybor, w przypadku rogala masz 3 zupelnie inne drzewka o zupelnie innym gameplayu.
Skrocenie mozliwosci robienia op buildow ktore po kilku tygodniach i tak zazwyczaj sa nerfowane przez zmiane polozenia talentow w danym drzewku nie uwazam za ograniczanie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.