mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 21:23 
Cytuj  
Masz trzy spece do wyboru, ktore sa unikatowe, a nie jeden.

Btw dual spec bedzie od 30 lvla


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 21:28 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Masz trzy spece do wyboru, ktore sa unikatowe, a nie jeden.

Btw dual spec bedzie od 30 lvla

Mnie sie porpsotu nie podoba ze nie moge robic hybrydowych buildow. Blizzard mi mowi ze mam zaplenic drzewko 31 punktami. Jesli wy to uwarzacie za wolnosc wyboru to nie mamy o czym dyskutować ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 21:32 
Cytuj  
Mi sie podoba . Wyjebali prawie wszystkie nudne talenty a wybor jest nadal
Jedna z lepszych zmian w wowie. Moze i ulatwia zycie ale tez daje duzo lepszy balans i nie musza przesuwac juz co lepszych talentow wyzej w drzewku zeby wlasnie nie powstawaly jakies dziwne kombinacje. Drzewka moga byc dzieki temu ciekawsze . Jak ktos tego nie kuma to nie mamy o czym dyskutowac faktycznie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 21:33 
Cytuj  
Iniside, chcesz zebym sie postaral o tempa dla ciebie? Kazdy juz wie, ze ty bys zrobil kazda gre lepiej niz devsi, wsadzajac wsad do diablo albo dajac mega wolnosc wyboru przy specowaniu postaci (chociaz i tak jest tylko jeden optymalny wybor - no excuses)
Idz sobie do pogawedek i skoncz zasmiecac to forum, kthx.


_________________
cypis#2942
Obrazek


Posty: 46
Dołączył(a): 5.04.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 21:41 
Cytuj  
haha :) tęczowa gwardia obrońców WoWa kontratakuje :):):)

grałem w WoWa dwa lata, czasem po kilkanaście godzin dziennie bo jestem chory...

Co do zablokowania hybrydowego rozwoju postaci - jedyny argument który mnie przekonuje to ten że chcą z pomocą tego poprawić balans.
Ale coś takiego jak uzyskanie balansu pomiędzy postaciami w czymś takim jak różnoklasowe MMO jest właściwie niemożliwe... chyba żeby wszystko naprawdę totalnie uprościć, najlepiej tylko jedno drzewko i tylko 3-4 skille.

Co do tej rzekomo wspaniałej animacji czy interfejsu... to...

Interfejs: ścisła czołówka, ale taki lotro już jest wyżej
Animacja: jeszcze czołówka ale już strefa spadkowa
brak bugów i problemów technicznych: no tu jedynie WoW chyba wciąż jest na pierwszym miejscu

co do PvP... co za geniusz wymyślił żeby pod PvP potrzebne były inne przedmioty niż na PvE ? (resilence i expertise) żeby było więcej farmienia ?
że mam jedną tarczę która blokuje ciosy mobów ale już nie blokuje ciosów gracza.... rozumiem inny styl grania... inne formy ataku (magia taka czy siaka) ale rozdzielanie tego samego na coś innego...

co do sztywnego podziału na frakcje bez możliwości wyboru który gracz jest wrogiem a który przyjacielem... jakiś fajańsiarz który też jest "ally" jest moim friendem a fajny koleś z hordy jest moim śmiertelnym wrogiem i nic z tym nie mogę zrobić - może Wam się podoba takie PvP ale ja podziękuję

żeby nie było... lubię WoWa... spędziłem przy tej grze mnóstwo czasu i mam miłe wspomnienia... ale...

póżniej grałem w niemal wszystko.... od koreańsko-tajwańskiego szajsu poprzez warhammery online... conany... aż po darkfalla... i nie że przez kilka dni ale dłużej ( no... w azjatyckie prosukty dłużej się nie dało ;) )

w każdej z tych gier są fajne rzeczy i to już nie chodzi o kwestie gustu bo...

założę się o beczkę dobrze ukiszonej kapusty że nikt z Was nie miałby nic przeciw gdyby w Wowie przywoływało się koniki tak jak w Conanie...


_________________
...kiedy byłem młody, miałem marzenia... teraz, jestem szczęśliwy że je miałem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 21:59 
Cytuj  
Ja to bym chciał grafikę jak w eve online. :roll:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 22:00 
Cytuj  
A różowego jednorożca


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 22:09 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Iniside, chcesz zebym sie postaral o tempa dla ciebie? Kazdy juz wie, ze ty bys zrobil kazda gre lepiej niz devsi, wsadzajac wsad do diablo albo dajac mega wolnosc wyboru przy specowaniu postaci (chociaz i tak jest tylko jeden optymalny wybor - no excuses)
Idz sobie do pogawedek i skoncz zasmiecac to forum, kthx.

Doprawdy napisałem, że konieczność wydania 31punktow w drzewko czy ci sie to podoba czy nie posysa i wielka drama sie zaczełą. Ci tam wyżej wpadli w nerdrage z niewiadomych powodow w sumie. Nie moja wina, że sie prowokuja cholera wie o co ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 46
Dołączył(a): 5.04.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 22:16 
Cytuj  
hihi :)

to ja jeszcze ponabijam piany w kwestii balansu :)

cały ten balans to jeden wielki debilizm :)

nigdy nie rozumiałem płaczu tych wszystkich graczy, że:

- balans jest zły bo tamtej gość mnie pokonuje
- postacie są źle zbalansowane bo na arenie rządzi paladyn retro- holy
itd... itp...

Czego Wy chcecie do diabła ? :)
Właśnie tak jest fajnie, jak w życiu, realistycznie, w normalnej rzeczywistej rywalizacji, nigdy nie ma wyrównanych szans i na tym polega cały urok, zresztą... nawet w starych grach komputerowych były opcje żeby grać z różnego poziomu trudności lub trudniejszym łatwiejszym czymś tam co akurat w danej grze było :)

Jakaś klasa rządzi bo ma lepsze skille? to niech rządzi, pograj inną... słabszą, pokonaj ją na PvP razem przyjacielem, zawsze będziesz mógł powiedzieć że tamten gość był jak boss i musieliście we dwóch ;)

Ja to się tak czasem zastanawiam jak sobie radzą w prawdziwym życiu goście którzy narzekają na balans.
Pewnie zaraz powiedzą że gra to nie życie i to co innego.... :)
taa...
ładna dziś pogoda :)

Przy okazji:
Pozdrowienia dla wolnych ludzi którzy lubią mieć wybór, cokolwiek to oznacza ;) i dla tych co mają dystans :)


_________________
...kiedy byłem młody, miałem marzenia... teraz, jestem szczęśliwy że je miałem :)

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 22:25 
Cytuj  
w skrócie balans jest zły bo życie jest full of zasadzkas <facepalm>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 22:25 
Cytuj  
hihihi

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 22:33 
Cytuj  
iniside napisał(a):
"Nic mi sie nie podoba :< "


Jak wszystko jest wd ciebie be to nie graj i nie komentuj trepie :O.
& jestes gluuuuuupi.





Szeptun napisał(a):
bla...blablabla... ... ...


... i ... ty ... tez .

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 22:36 
Cytuj  
Obrazek

Na luzie.


Posty: 2
Dołączył(a): 27.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 22:51 
Cytuj  
Szeptun napisał(a):
coś czego chyba nie przemyślał


Stary ty chyba nie wiesz co mówisz, to że np. jakiś plebski rogue na arenie zabija cie 2 ambushami a ty niezależnie co byś robił nie dasz mu rady (to tylko przykład, nie zebym miał coś do rogali) nazywasz fair? Nie rozumiesz po co balans? To stary współczuje ci z całego serca bo moim zdaniem masz coś z głową, pewnie grasz jakąś op klasą (nie bede podawał przykladu żeby nie wywoływać flame) której rotacją są dwa klawisze i zacieszasz, że kogoś zabijesz. Powiem Ci, że nie kazdy tak lubi wygrywać, moim zdaniem balans jest bardzo wazny ponieważ gra opierała by się głównie na skillu (oczywiscie nie da się kompletnie zbalansować kazda klasa bedzie w jakimś stopniu kontrą innej) ale chodzi mi o to, że powinno to polegać na skillu a nie na tym, że grasz op klasa no przepraszam cie bardzo.


Posty: 46
Dołączył(a): 5.04.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 23:08 
Cytuj  
:) ubawiłem się :)

Skąd wziął się ten koleś powyżej ? :)

:)

W takich sytuacjach jak powyższa... trzeba mieć bardzo silną wolę aby nie popaść w kompleks wyższości :)

A wracając do bicia piany - żeby było na temat :) to...

Atherius napisał(a):
A dla mnie nadal leveling jest najciekawszą częścią gry. :O


I tu się zgadzam - to akurat jest bardzo fajne w WoWie, łowienie rybek... levelowanie "kukingu"... odkrywanie krain z ułudnym wrażeniem że dotarło się gdzieś gdzie nikt przed nami nie był ;)...

ale endgame w WoWie... bleee...


_________________
...kiedy byłem młody, miałem marzenia... teraz, jestem szczęśliwy że je miałem :)


Posty: 2
Dołączył(a): 27.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 23:52 
Cytuj  
Teraz już wiem czemu wiekszość wyzywa polaków od noobów...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2010, 23:52 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nyx napisał(a):
Masz trzy spece do wyboru, ktore sa unikatowe, a nie jeden.

Btw dual spec bedzie od 30 lvla

Mnie sie porpsotu nie podoba ze nie moge robic hybrydowych buildow. Blizzard mi mowi ze mam zaplenic drzewko 31 punktami. Jesli wy to uwarzacie za wolnosc wyboru to nie mamy o czym dyskutować ;p.


Jednyny hybrydowy build w WoW to był Frostfire u maga.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 00:08 
Cytuj  
frostfire to fire build z 18 talentami w frost(gdzie w fire bralo sie ostatni talent) - wiec to nie jest hybryda, bo naprzyklad fireball build to danie tych samych talentow + 18 w arc zamiast we frost. na dobra sprawe jedyna op i viable hybryda to byl paladyn leczacy ktory szedl w ret az pod repetance. ani w holy ani ret drzewku nie dochodzil do ostatnich 3 tierow.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 00:09 
Cytuj  
Zaz napisał(a):
Teraz już wiem czemu wiekszość wyzywa polaków od noobów...


rofl, ale dojebales. nawet nie chce mi sie wymyslac argumentow na takie zakompleksione zero, daje max 15 lat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 00:17 
Cytuj  
Haha.. kontynuujcie plx. Zwlaszcza loversi WoW'a, ktorzy bronia go z calych sil pierdolac glupoty o balansie i innych wyimaginowanych rzeczach, podczas gdy prawda jest taka ze gra jest upraszczana do granic mozliwosci i de facto nie ma juz nic wspolnego z porzadnym, rozbudowanym i dajacym jakolwiek wolnosc MMO.

Im wiecej takich tematow tym bardziej rozumie jak bardzo "zretardziale" jest "community" tej gry i jak chujowa jest sama gra.

Beczka smiechu, naprawde dziekuje. :) A teraz kontynuujcie bo jest co poczytac....

A propos tematu - milej zabawy w "wymyslaniu" buildow i "budowaniu" postaci w oparciu o schemat - "Jebaj 31pkt tutaj albo wypierdalaj". :)
Tbh to Diablo 2 jest w tym momencie gra 10 razy bardziej rozbudowana niz WoW jesli chodzi o rozwoj postaci i wplyw na to ze strony gracza.

Chociaz i tak ten temat jest bez sensu bo chyba nie oczekujecie sensownej dyskusji o wadach i zaletach gry z kolesiami, ktorym sni sie po nocach jebanie GearScore'a dla szatana. :)

A co do tego, ktora gra jest lepsza atm od WoW'a to LOTRo obiektywnie patrzac je WoW''a i nawet nie musi przezuwac. O grach AD 2011 z litosci nawet nie wspomne.

Wezcie caly ten topic wyjebcie bo az zal to czytac i jedyny efekt jaki taka lektura moze odniesc na normalnyn czlowieku to "WTF? Co za debile tu pierdola o czym, czego w tej gzrze nie ma?"
No chyba ze chcecie przyciagnac wiecej targetu w ktory ewidentnie celuje WoW AD2010 - czyli dzieci wychowanych na Metinie2 - w takim razie kontynujcie. :)

WoW for life!!! Kurwa!!! Tak mozna w skrocie nazwac ten topic. LOL.

"Iniside, chcesz zebym sie postaral o tempa dla ciebie? Kazdy juz wie, ze ty bys zrobil kazda gre lepiej niz devsi, wsadzajac wsad do diablo albo dajac mega wolnosc wyboru przy specowaniu postaci (chociaz i tak jest tylko jeden optymalny wybor - no excuses)
Idz sobie do pogawedek i skoncz zasmiecac to forum, kthx."


To ze ciebie przrasta wszytko powyzej walenia punktow w linearne drzewko az dostaniesz super "I WIN" skilla to nie znaczy ze przerasta kazdego.
Tak wiec plx... zalatw mu tempa a mi troche tych dopalaczy, ktore zazywasz zeby ogarnac mega skomplikowany system w grze World Of Warcraft.

"Jednyny hybrydowy build w WoW to był Frostfire u maga."
NIE. Hybrydowy build to moj build, ktory sobie wymyslilem i ktory mi pasuje, taki do ktorego sam dobralem itemy i uzywane skile. Jeden huj czy zabije nim kazdego dwoma skillami czy nie. Mi sie gra nim dobrze to nim gram. Niestety Blizzard odebral nawet ta ostania namiastke wolnosci w swoim "MMO".
Szczerze? Ja lubie gry w ktorych jestem prowadzony za reke od poczatku do konca, tylko to powinny byc FPSy/platformowki a nie kurwa "MMO" (w cudzyslowiu dlatego bo WoW nie jest MMO - dla mnie, juz nie).

Przypuszczam ze po moim poscie nastapi fala hate'u i srania geba za strony min. modow tego dzialu wiec z gory przepraszam ale chyba moge wyrazic swoje zdanie. :) Jak ktos sie nie zgadza to moze skoczyc z mostu - przykro mi. To nie zmieni faktu ze WoW jest prosty jak Crash Bandicoot na Ps2 i ze w porownaiu z featurami innych MMO wypada niezykle blado.
Pzdr dla wszytkich fanbojkow i pieskow Blizzarda.:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.