mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 01:05 
Cytuj  
Niestety, ale dzis pojdziesz spac glodny.


Posty: 46
Dołączył(a): 5.04.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 01:07 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
....................
"Jednyny hybrydowy build w WoW to był Frostfire u maga."
NIE. Hybrydowy build to moj build, ktory sobie wymyslilem i ktory mi pasuje, taki do ktorego sam dobralem itemy i uzywane skile. Jeden huj czy zabije nim kazdego dwoma skillami czy nie. Mi sie gra nim dobrze to nim gram. Niestety Blizzard odebral nawet ta ostania namiastke wolnosci w swoim "MMO".
.............................


Ot ! trafnie żeś to Waść ujął :) mój build... własny... inny... nie ważne czy wymiatający czy nie... no ale... 90% ludzi to naśladowcy a tylko 10% to inicjatorzy... a Blizzard to firma zarabiająca kasę... wszystko na temat

co do paladyna pół na pół holy-retribution, to ja osobiście grałem druidem ---> 37 talentów w feral (prawa strona, czyli kotek) i 33 w restoration... nie ważne czy taki druid był silny czy nie... ważne że takim druidem grało mi się najprzyjemniej :)

raggnarok napisał(a):
Niestety Lotro czy DDO pod wzgledem technicznym - animacja, interfejs - sa tak daleko w tyle za WoWem, ze pewnie ciezko bedzie kolegom grac w gry, w ktorych animacje i combat sa lekko zalosne w porownaniu do WoWa. Moze GW2 pod tym wzledem dociagnie do poziomu WoW.


Ten Pan ewidentnie pisząc posta był pod wpływem czegoś co...

No bo na ten przykład, od dwóch miesięcy pogrywam sobie w Lord of the Rings i...

Powiem Waszmościowie że gra jest bardzo podobna do WoWa ale... w ogólnym rozrachunku trochę lepsza, może to nie miejsce i czas aby o tym pisać, skupię się jedynie na tej animacji i interfejsie który rzekomo ma być w tyle za Wowem :)

Interfejs jest w LOTRO przejrzysty i trudno mu coś zarzucić... a animacja choć ma swoje wady - np za szybkie chowanie broni to...
Nie dalej jak wczoraj grałem sobie moją Wardenką (taka klasa tanka opierająca się na unikach i gambitach) i patrząc jak ta moja mała hobbitka z maleńką tarczą walczy z olbrzymim niedźwiedziem... jak ciuka włócznią z za tarczy... jak niedźwiedź staje na tylnych łapach i ryczy... jak całkiem realistycznie upada przewracając się... zadałem sobie pytanie:

W którym miejscu animacja walki jest daleko w tyle za WoWem ?


_________________
...kiedy byłem młody, miałem marzenia... teraz, jestem szczęśliwy że je miałem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 01:25 
Cytuj  
Cytuj:
Hybrydowy build to moj build, ktory sobie wymyslilem i ktory mi pasuje


Przepraszam, miałem na myśli iż Frostfire to był jedyny użyteczny hybrid build. Faktycznie, ograniczyli możliwość zrobienia czegoś źle, mogę się z tym zgodzić.

Ja już wypróbowałem 3 różne buildy Subtlety Roguem, nie narzekam. Na 85 będzie jeszcze więcej możliwości do kombinowania.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 06:26 
Cytuj  
Szeptun w te puste miejsca wykropkowane to ja mam cos wpisac czy kurwa co? Bo sie pogubilem...


_________________
Obrazek

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 06:36 
Cytuj  
Wlasnie mialem o tym samym napisac. Strasznie... ciezko... sie... to... czyta. Moze Szeptun kursow o NLP sie naczytal;)
Co do blokady talentow, to tez mi sie to na poczatku nie podobalo, ale IMO to cena zachowania jakiegos balansu. Po skroceniu drzewek, mocne skille sa teraz nisko w drzewkach i mozna by stworzyc serio OP buildy. Mysle, ze za cholere by tego nie zbalansowali. W zamian duzo zyskal IMO najnudniejszy element wowa, czyli leveling.
O combat systemie nie ma co sie rozwodzic - jaki jest kazdy widzi (imo nie dorasta temu z np. AoC do piet), ale albo to akceptujesz, albo nie grasz. Nie ma co bic piany.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 07:16 
Cytuj  
heh, najśmieszniejsze jest to, że najbardziej krytykują te rozwiązania ci którzy w tą grę grali ostatni raz chyba jak dostali darmowy miesiąc kupując podstawkę. Jakieś kompleksy ?

Każdy kto gra aktualnie wie że te zmiany w talentach nic tak naprawdę nie uprościły, bo tak naprawdę to były tylko kosmetyczne zmiany.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 1.09.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 07:42 
Cytuj  
Moze Blizzard przy glyphach zostawi nam pole do popisu? Z tego co widziałem doszło ich trochę, fajnie jakby każda klasa, każde drzewko miało ich na tyle, żeby mieć wybór, a nie że dane drzewko ma "must have" glyphy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 07:55 
Cytuj  
Dana napisał(a):
iniside napisał(a):
Nyx napisał(a):
Masz trzy spece do wyboru, ktore sa unikatowe, a nie jeden.

Btw dual spec bedzie od 30 lvla

Mnie sie porpsotu nie podoba ze nie moge robic hybrydowych buildow. Blizzard mi mowi ze mam zaplenic drzewko 31 punktami. Jesli wy to uwarzacie za wolnosc wyboru to nie mamy o czym dyskutować ;p.


Jednyny hybrydowy build w WoW to był Frostfire u maga.

SL\SL u locka. JA jeszcze kiedys gralem Arcane/Fire. Nie bylo to super efektywne. Ale kogo to obchodziło, kiedy mi sprawiało fun ?

Cytuj:
Powiem Ci, że nie kazdy tak lubi wygrywać, moim zdaniem balans jest bardzo wazny ponieważ gra opierała by się głównie na skillu (oczywiscie nie da się kompletnie zbalansować kazda klasa bedzie w jakimś stopniu kontrą innej) ale chodzi mi o to, że powinno to polegać na skillu a nie na tym, że grasz op klasa no przepraszam cie bardzo.

Skill w grze typowo RPG (ze sticky targetem bez detekcji kolizji). Yeahh right. Zeby tu byl skill to trzeba by wyjebac w cholere wszystkie statystyki i nawalac sie samymi skilami ;/.
Nie bylo, nie ma i nie bedzie gry mmo w ktorej jest cos takieg jak balans klas, postaci, czy krow ktorymi graja gracze.
Zreszta mnie to gowno obchodziło w kazdym mmo tak czy inaczej. Ci ktorzy krzyca najwiecej na takie pierdoly jak ehm balans to pewnie nie wiecej niz 3% grajacych - same hardcory -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 08:18 
Cytuj  
Taaa, to idz na priv serwer instant 80 i zagraj se klasa, ktora nie grales wczesniej. Zagraj przeciw doswiadczonemu graczowi, wroc i powiedz jak bylo.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 08:29 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Taaa, to idz na priv serwer instant 80 i zagraj se klasa, ktora nie grales wczesniej. Zagraj przeciw doswiadczonemu graczowi, wroc i powiedz jak bylo.

Gz porownania. A teraz pomysl ilu doswiadczonych graczy przypada na powiedzmy jedną battlegroupe ? W stosunku do zwyklych casuali, którzy maja w dupie czy wygrywaja czy przegrywają ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 08:30 
Cytuj  
Nie krec, co to ma do rzeczy?

Edit: btw. ja jestem casual i wcale nie mam w dupie, czy przegrywam, czy wygrywam. Chyba nikt nie ma.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 08:36 
Cytuj  
Makaan napisał(a):
heh, najśmieszniejsze jest to, że najbardziej krytykują te rozwiązania ci którzy w tą grę grali ostatni raz chyba jak dostali darmowy miesiąc kupując podstawkę. Jakieś kompleksy ?

Każdy kto gra aktualnie wie że te zmiany w talentach nic tak naprawdę nie uprościły, bo tak naprawdę to były tylko kosmetyczne zmiany.


No dokladnie najwiecej do powiedzenia maja ci co nie grali od daaaaawna a do tego nie zamierzaja grac bo "blizzard/wow jest beznadziejny chujowy i dla debili" i nie chca tracic czasu na takie gowno.

Mimo to zamiast grac w te inne super mmorpgi typu lotro i udzielac sie tam dyskutujac o swojej ulubionej grze to najbardziej sa aktywni tutaj.

Taki kabraxis to chyba z piana na ustach plodzi te pelne gniewu do wowa i blizzarda posty

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 08:37 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Nie krec, co to ma do rzeczy?

Edit: btw. ja jestem casual i wcale nie mam w dupie, czy przegrywam, czy wygrywam. Chyba nikt nie ma.

To ze prawdopobienstwo tego ze spotkasz kogos kto dobrze umie grac mocno spada ;p. To raz. Po dwa, zazwyczaj biega sie w grupie i przewala mobem 5vs2, w takich sytuacjach nic ci nie pomorze.

Casual zazwyczaj gra zeby miec fun. To czy wygrywa czy przegrywa nie ma znaczenia. Liczy sie jak to robi.

Cytuj:
Mimo to zamiast grac w te inne super mmorpgi typu lotro i udzielac sie tam dyskutujac o swojej ulubionej grze to najbardziej sa aktywni tutaj.

A jaki jest sens tracac sie penisami i spuszczac przy swojej ulubionej grze ? Zaden fun ;p. A tak mozna sobie tu wejsc i poczytac jak sie wszyscy spinaja ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 28 paź 2010, 08:39 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 08:38 
Cytuj  
Jakakolwiek dalsza dyskusja w tym topicu jest zbedna, niech trole same sie nakarmia.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 08:43 
Cytuj  
Prawda jest taka ze ludzie lubia takie "dyskusje" :P

Coz jakbym byl moderatorem to poprostu przenosilbym te posty do odzielnego tematu ale zaraz pozniej zamykalbym goa albo przenosil do archiwum czy gdzies tam.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 08:44 
Cytuj  
iniside napisał(a):
ubeck napisał(a):
Nie krec, co to ma do rzeczy?

Edit: btw. ja jestem casual i wcale nie mam w dupie, czy przegrywam, czy wygrywam. Chyba nikt nie ma.

To ze prawdopobienstwo tego ze spotkasz kogos kto dobrze umie grac mocno spada ;p. To raz. Po dwa, zazwyczaj biega sie w grupie i przewala mobem 5vs2, w takich sytuacjach nic ci nie pomorze.

Casual zazwyczaj gra zeby miec fun. To czy wygrywa czy przegrywa nie ma znaczenia. Liczy sie jak to robi.

Cytuj:
Mimo to zamiast grac w te inne super mmorpgi typu lotro i udzielac sie tam dyskutujac o swojej ulubionej grze to najbardziej sa aktywni tutaj.

A jaki jest sens tracac sie penisami i spuszczac przy swojej ulubionej grze ? Zaden fun ;p. A tak mozna sobie tu wejsc i poczytac jak sie wszyscy spinaja ;p.


Ja pierdole ogarnij sie, raz twierdzisz, ze skilla tu nie ma a potem piszesz takie rzeczy, ze spotkac kogos kto dobrze umie grac mocno spada. Zaprzeczasz sam sobie.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 08:47 
Cytuj  
Wogole to niby "hihihihi" ":)" i "lubilem wowa"
ale najwiekszym trollem i prowodyrem w tym temacie jest szeptun !

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 08:51 
Cytuj  
@Inside
Ja jestem z pomorza, ale nie wiem, co to ma do rzeczy;)
Jasne w wowa, graja sami idioci, ktorcyh Inside jedzie jak chce, raiting na arenach wbija sie z palcem w nosie, a casual ma w dupie, ze go leja. Nie mowiac o tym, ze potyczki 1vs1 na bg sa absolutnie niemozliwe.
Kurcze, chyba mowimy o dwoch, roznych grach.
Ale ok, jak zawsze lejesz przeciwna frakcje 5vs2 to rzeczywiscie gra nie wymaga skilla.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 09:08 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
iniside napisał(a):
ubeck napisał(a):
Nie krec, co to ma do rzeczy?

Edit: btw. ja jestem casual i wcale nie mam w dupie, czy przegrywam, czy wygrywam. Chyba nikt nie ma.

To ze prawdopobienstwo tego ze spotkasz kogos kto dobrze umie grac mocno spada ;p. To raz. Po dwa, zazwyczaj biega sie w grupie i przewala mobem 5vs2, w takich sytuacjach nic ci nie pomorze.

Casual zazwyczaj gra zeby miec fun. To czy wygrywa czy przegrywa nie ma znaczenia. Liczy sie jak to robi.

Cytuj:
Mimo to zamiast grac w te inne super mmorpgi typu lotro i udzielac sie tam dyskutujac o swojej ulubionej grze to najbardziej sa aktywni tutaj.

A jaki jest sens tracac sie penisami i spuszczac przy swojej ulubionej grze ? Zaden fun ;p. A tak mozna sobie tu wejsc i poczytac jak sie wszyscy spinaja ;p.


Ja pierdole ogarnij sie, raz twierdzisz, ze skilla tu nie ma a potem piszesz takie rzeczy, ze spotkac kogos kto dobrze umie grac mocno spada. Zaprzeczasz sam sobie.


No. Skil jest w tedy kiedy staje obok sie dwoch identycznych gosci i ktorys ktoregos pokonuje. Ale taka sytuacja to tylko w ustawkach ;p.

No dobra troche sam sobie zaprzeczyłem i co tego ? No chyba, ze chcesz powiedziec, ze ktos greenach pve pojedzie kogos w epic pvp bo ten pierwszy umie grac ? ;e. (co prawda te drugi musialby nie widziec jak skile wlaczac ;e).

Cytuj:
Ale ok, jak zawsze lejesz przeciwna frakcje 5vs2 to rzeczywiscie gra nie wymaga skilla.

A jakże by inaczej. W kupie siła!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2010, 09:15 
Cytuj  
@up

Jezeli juz przytoczyles arenki to nie zapominaj o rankingach, nie trafisz na kiepskim ranku na wymiatacza tak samo jak na zajebistym ranku nie trafisz na goscia w greenach.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.