mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 14:07 
 
Z braku laku i z powodu Kataklizmu zastanawiam sie nad powrotem do WoWa po prawie 3 latach bycia poza Azerothem. Mam konto do ktorego stracilem maila (wszystko inne, lacznie z logowaniem sie, mam mozliwe, ale nie moge zmienic maila w sposob tradycyjny, bo dostep do konta mailowego, z ktorego sie rejestrowalem, utracilem). W zwiazku z tym pytania...
Czy jest jakis sposob na zmiane maila, np. poprzez telefon, mail, skan whatever...
Nie mam Lich Kinga... w zwiazku z tym...
Lepiej moze kupic w tej chwili nowe konto Wowa z caloscia (do Lich Kinga), zaczac sobie przypominac wszystko i zassad potem Kataklizm, czy poczekac na Kataklizm i olac przypominanie, bo i tak sie wszystko pozmienia?
Czy moze lepiej aktywowac stare konto i popatrzec jak to wszystko wyglada teraz na ktorejs ze starych postaci?
Albo moze jeszcze cos innego?
Jak w tej chwili wyglada sytuacja Huntera, Warlocka albo maga?
Jakies must have add-ony? Jakis manager moze zgrabny sie pojawil?


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 14:14 
 
Poczekaj już do cata, bo pograsz 2 miechy a później świat się wywróci do góry nogami. :]
Napisz do supportu, jak masz cd-key, wyślesz skany id, na które rejestrowałeś to może coś się da zrobić.

Jakbyś chciał jednak stworzyć nowe konto to odezwij się na pw to podeślę Ci RaF - recruit a friend. :]

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 14:18 
 
Atherius napisał(a):
:]
Napisz do supportu, jak masz cd-key, wyślesz skany id, na które rejestrowałeś to może coś się da zrobić.



Maila można spokojnie zmienić bez dostępu do starego konta, wiem bo tak robiłem jakiś czas temu. Nawet bez skanu id się obyło tylko cd-key + jakieś inne dane.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 14:53 
 
Nie można zmienić, kiedyś sprzedałem swoje konto, gość zmieniając na swojego maila musiał mieć klikniętego linka z mojego maila.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 14:56 
 
No właśnie to by było za łatwe..

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 15:22 
 
Pytania tutaj:
viewtopic.php?t=12659&start=10140


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.