mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 28.04.2011
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 20:23 
Cytuj  
Witam Serdecznie

Dopiero co rozpoczyna się moje zmaganie z WoW'em w postaci konta trial. Po całych 2 dniach spędzonych przy kompie nie licząc pracy, rodziny i psa postanowiłem awansować moje konto na pełne i tu jest moje pytanie:
jak?

muszę kupić klucz/pudełko/sms do jestem czy wystarczy jeden z tych prepaid kodów z alla? Jeśli prepaid to już jakoś sobie poradzę. Kolejne pytanko serwer, jaki polecacie amatorowi, język angielski w najgorszym wypadku niemiecki a zależy mi na sporej ilości rodaków.
Więcej grzechów nie pamiętam i tak dalej...

Pytanie kierowane do ludzi życzliwych. Ci z Was co chcą sobie po wymiotować przez monitor na innych odsyłam do lektury Pani Domu bądź też Twój Ogród.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2011, 20:33 
Cytuj  
Musisz kupić sobie klucz ,czyli najlepiej boxa za te 30 zł w empicku.
Wchodzisz sobie na konto na battlenecie -> upgrade to full account czy jakos tak powinno być.Wpisujesz klucz i masz juz pełne konto.
Grasz 30 dni za free później dodajesz prepaida jak kupisz i tyle ;)


Posty: 5
Dołączył(a): 28.04.2011
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2011, 04:45 
Cytuj  
Dzięki Ci Wielkie

Wiem już co i jak, więc po pracy to ogarnę i niech moc będzie z Nami! A wracając do pytań to może ktoś ma jakieś sugestie w kwestii serwerów?

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2011, 06:44 
Cytuj  
Jesli chcesz sobie klepac mobki i grindowac questy to jakis server pve. Natomiast jesli chcesz napierdalac heady dla szatana to server pvp ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2011, 07:17 
Cytuj  
A gdzie ma te "hedy" napierdalać jak nie na bg/arenach ? Bo chyba nie masz na myśli open pvp, co teraz na bl spotkać kogoś z przeciwnej frakcji levelując jest sztuką, więc obecnie czy pve czy pvp to jeden wuj.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2011, 08:10 
Cytuj  
Zapraszam na grim batol.
Jak levelowałem sobie postać to troche tego latało w niektórych przedziałach levelowych

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2011, 08:49 
Cytuj  
Podobnie na Defias Brotherhood. W sumie to server rppvp ale z rp to ma malo zwiazku. Tam mozna jebac heady do woli ...

T.


_________________
Templair_@PSN


Posty: 5
Dołączył(a): 28.04.2011
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2011, 18:44 
Cytuj  
Człowiek wraca styrany z pracy i proszę, ileż odpowiedzi :) mnie tam obo czy pvp czy też pve, lubię sobie zadanko zrobić, spacyfikować mniej rozwiniętych przedstawicieli naczelnych, ale i pvp dla poprawy krążenia jest wskazane. Nie wiem , jeszcze nie wiem gdzie będę, ale gdzieś na pewno.
Słyszałem wiele opinii na temat WoW'a i było ich chyba więcej niż oficjalnie aktywnych kont. Powiem tyle, jak na razie mnie się podoba, świat zaj*bisty, wszystko czytelne, pięknie intuicyjne a co najlepsze, nie prosi bym wyniósł śmieci. Lepszy od młotka milszy od ff, pięknie ;)
Pozdrawiam wszystkich i po zobaczenia mam nadzieje w grze

Kruszynka Blond Szatana

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2011, 20:19 
Cytuj  
Jak jesteś Elo ziomalem albo masz 17 lat to idz na Burning Legion. Najwiecej Polaczkow (ta Polaczków).

Polaków na serwach jest sporo. Ale w sumie nie ma to jak klimat international gildii :)

Co do Upgrade podstawki to musisz "zakombinować"./ Bo free miesiąc dostaje się dopiero jak się poda prepaida lub wpisze numer karty kredytowej.

A tak btw to zapytaj czy ktos cie nie invnie na buddy program. Dzięki tobie zarobi mounta (rakiete), a ty mozesz cos z tego miec (np. gold na start - mount jest troche wart).


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2011, 21:09 
Cytuj  
jak zakombinować.
kupujesz boxa w empiku i na starcie masz te 40 dni za free.

Co to ten buddy ? raf ?


Posty: 5
Dołączył(a): 28.04.2011
Offline
PostNapisane: 4 maja 2011, 07:05 
Cytuj  
Nie, nie mam 17 lat i nie jestem ziomem :)
Mam już ostatnie pytanie do Was. Po kupieniu box'ika WoW'a, upgradzie konta wystarczy teraz, że zakupie prepaida i będę już mógł się cieszyć pięknem kataklizmu czy muszę jednak wykupić również klucz do cata?
Z góry wielkie dzięki za odp.

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 4 maja 2011, 07:11 
Cytuj  
Kruszyna napisał(a):
Nie, nie mam 17 lat i nie jestem ziomem :)
Mam już ostatnie pytanie do Was. Po kupieniu box'ika WoW'a, upgradzie konta wystarczy teraz, że zakupie prepaida i będę już mógł się cieszyć pięknem kataklizmu czy muszę jednak wykupić również klucz do cata?
Z góry wielkie dzięki za odp.

Jak zakupisz podstawke to masz darmowy miesiac, dopiero pozniej musisz kupic prepaid.

Bedziesz mogl grac na terenach obejmujacych podstawke, czyli dwa glowne kontynenty, oprocz kilku krain dodanych w cataclysm.
By korzystac z rzeczy dodanych w cataclysm (jak rasy, nowe krainy etc) musisz niestety wykupic pozostale dodatki czyli The Burning Crusade i Wrath of the Lich King oraz Cataclysm.

Nawet jezeli nie kupisz dodatkow to i tak mozesz sie cieszyc zmianami wprowadzonymi przez Cataclysm na starych kontynentach (czyli przebudowane krainy, zmienione questy etc).


Posty: 5
Dołączył(a): 28.04.2011
Offline
PostNapisane: 4 maja 2011, 07:28 
Cytuj  
Dzięki wielkie, teraz już wiem co i jak. Przynajmniej mam pojęcie ile muszę wydać. Miłej gry życzę...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.