mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2013, 17:46 
Cytuj  
Odmrozilem swoje konto w WoW i wzialem 10 dni demo w Mists Of Pandaria... zobaczymy czy warto kupowac :)
Juz sie nie moge doczekac wejscia na Burning Legion, hehehehehe


_________________



***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2013, 18:52 
Cytuj  
Czy warto, jeśli weźmie się poprawkę na to że to już zupełnie inna gra i tak do niej się podejdzie, to warto. Masa pierdół do roboty praktycznie dla wszystkich, od hardcorowców po totalnych casuali. Jeśli szukasz powrotu do epickiego wowa z długimi instami etc to się zawiedziesz.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2013, 13:46 
Cytuj  
jak atm jest z balansem? chce wrócić do pvp i nie chce sie wjebać w coś turbo słabego, myśle nad retrim/DK ktos moze sie wypowiedziec jak wypadaja atm?

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2013, 16:12 
Cytuj  
sorry za bump, ale fast pytanie - czy BL to dalej najlepszy pl pvp serwer? w sensie jest z kim grać czy coś sie zmieniło? Outland?

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 cze 2013, 16:23 
Cytuj  
Cytuj:
jak atm jest z balansem? chce wrócić do pvp i nie chce sie wjebać w coś turbo słabego, myśle nad retrim/DK ktos moze sie wypowiedziec jak wypadaja atm?


Biorąc pod uwagę, że pvp w tej grze od dawna nie istnieje co za różnica czym będziesz grał? Pozostają jedynie "epickie bg" nudne jak flaki z olejem albo klaustrofobiczne areny... w sumie tam wszystkim się odnajdziesz. jak potrafisz kliknąć dwa klawisze w krótkim odstępie czasu. :lol:


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2013, 20:09 
Cytuj  
narzekacie na tego wowa, że pvp nie istnieje, że małe areny. To co na dzień dzisiejszy jest od niego lepsze i daje więcej fanu? Zaznaczam, że grind jest w każdym MMO, ale poza tym wow daje więcej. Oświeć proszę

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2013, 21:01 
Cytuj  
Od wowa nie ma lepszej gry i nigdy nie bedzie. Zadna nie powtorzy jego sukcesu..


_________________



***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 08:50 
Cytuj  
Kelebglin napisał(a):
narzekacie na tego wowa, że pvp nie istnieje, że małe areny. To co na dzień dzisiejszy jest od niego lepsze i daje więcej fanu? Zaznaczam, że grind jest w każdym MMO, ale poza tym wow daje więcej. Oświeć proszę


Mi więcej funu daje bieganie i treningi :] jeżeli chodzi o MMO to jest zapaść na rynku to wszystko. Ale to bynjamniej nie jest argumentem dla mnie za tym aby płacić za grę w wowa, który dla mnie nie oferuje nic adekwatnego do tej ceny. Jak sprawia Ci to fun graj, ale to nie zmienia faktu, ze pvp jest w wowie strasznie ubogie.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 20:31 
Cytuj  
40 zł za abo dla takiej gry to fakt, ciut dużo. Huragan nie popadajmy w WoWsnobizm, to MMO w końcu ktoś przebije, ale patrząc na fakty, wszystkie (bądź prawie) MMO z abonamentem przeszły na Free2P, a WoW jeszcze nie i ciągle ma te parę milionów. To mówi samo za siebie. Co do pvp to się zgodzę, mocne to one nie jest ;)

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 13:06 
Cytuj  
Mój brat jedzie na RaFie wychodzi jak dobrze pamiętam 13 zeta za miesiąc wiec dużo to nie jest (tak słyszałem że blizz kasuje ale on jakoś jedzie od roku i nic).
Co do PVP to nie same areny są przecież, jak komuś nie pasuje to jest RBG czy zwykle randomy albo duelki przed ogri. Szału może nie ma ale pokażcie mi mmorpg gdzie jest zajebiste pvp i wow się chowa. Może coś przegapiłem także proszę o tytuły chętnie spróbuje.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 11:02 
Cytuj  
Mnie sie nawet z botem nie chce w to grac, wiekszy fun mam na Emerald Dream


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 11:30 
Cytuj  
Graczy nie jest malo, tyle ze po co biegac po swiecie jak mam queue w miescie.
Zapisujesz sie na bg i instanty rownoczesnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 11:34 
Cytuj  
Napewno jest to niesamowicie ekscytujace.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 16:21 
Cytuj  
Umieranie wowa, epizod 1362. ;)


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 lip 2013, 11:14 
Cytuj  
mimo wszystko w koncu zdechnie. I dobrze.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2013, 11:18 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
mimo wszystko w koncu zdechnie. I dobrze.


WoW nigdy nie zdechnie


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2013, 11:20 
Cytuj  
Póki co jest jeszcze płatny, jak dadzą f2p to pożyje drugie tyle co ma lat atm. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2013, 11:59 
Cytuj  
spokojnie gra pociągnie do końca dekady, kasę przynosi bez większych nakładów, nowe gry mmo nawet od blizza nie przyniosą nic długofalowego


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 lip 2013, 13:34 
Cytuj  
Mimo wszystko tych dobrych wspomnień z tej gry jest więcej niż złych więc sentyment został :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2013, 07:33 
Cytuj  
Ultima online się nadal trzyma to wow ma paść? nigga plz

Szczerze mówiąc dla mnie wow to najlepsze mmo jakie wyszło, grałem w vanile i tbc. Świetnie zaprojektowane, wymagające gry zespołowej instancje (imo mają świetnych projektantów), pełno questów, nawet z jakąś fabuła- jak grałem w vanile to wszystkie czytałem i nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego jak wow head (było napisane, żeby szukać w zatoczce to wszystkie zwiedziłem :wink: ). Wszystko dopieszczone do samego końca, pełen profesjonalizm, do tego świetny i szybki support. Nie oceniam pvp, bo to traktowałem to zawsze jako dodatek, ale lepsze dla mnie są areny czy bg niż zergi w eve online gdzie 10 pedałów się rzuca na 1 itd, a wielkie bitwy są na maksymalnym oddaleniu kamery, że widzi się ikonki i tylko jak w małpa w cyrku się reaguje na tsowe wymieniane celów "primary", "secondary" naciskając jeden przycisk f1-zgrupowane działa. W Sandboxach też jest botów od cholery, bo komu chce się grindować? Po to wracacie z roboty, żeby iść do innej? W wowie przynajmniej są questy, lore i instancje.

Szkoda tylko, że tak uzależnia. Dlatego w to nie gram.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.