mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 19:56 
Cytuj  
Oficjalna strona - http://us.battle.net/wow/en/game/mists-of-pandaria/
Trailer - http://www.youtube.com/watch?v=nyeZ8khSEC0
Prezentacja lokacji - http://www.youtube.com/watch?v=Oj_O6yZgorQ

Kilka minut temu zostało potwierdzone. Dodatek utrzymany w azjatyckim klimacie, w sumie to inspiracja Chinami.

- Nie będzie "głównego" wroga - dodatek skupiać się będzie na wojnie między Hordą, a Aliantami.
- Nowa rasa: Pandaren (dla obu stron)
- Nowa klasa: Monk
- Nowy Kontynent: Pandaria
- Level cap: 90
- Nowy system talentów
- PvE Scenarios
- Pet Battle System
- Challenge Mode Dungeons.

Pandaren Racials:

Bouncy: reduces fall damage by half.
Inner peace: double rested XP.
Gourmand: +15 to cooking.
Epicurean: double stats to food buffs.
Quaking Palm: You touch a secret pressure point on an enemy target, putting it to sleep for 3 seconds.

Dostępne klasy dla Pandarena :

- Monk
- Hunter
- Mage
- Priest
- Rogue
- Shaman
- Warrior

Pandareni będą wybierać do której frakcji chcą należeć (na 10 lvlu).

Preview Panel - http://www.mmo-champion.com/content/251 ... view-Panel
Class Talent System Panel - http://www.mmo-champion.com/content/251 ... tems-Panel
Raids & Dungeons Panel - http://www.mmo-champion.com/content/251 ... eons-Panel


Ostatnio edytowano 21 paź 2011, 23:52 przez Robo, łącznie edytowano 3 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 68
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 22:12 
Cytuj  
Pokemony w wowie.

Obrazek

Pet Battle System
You will be able to collect, level, and battle with companion pets.
It will be accessible to all players.
Works with almost every pet
Pet Customization, you will be able to name your pet, give them visual abilities, etc ...
There will be "Wild pets", you can find them in the world and engage in battle with them. You will then be able to get that pet and add it to your Pet Journal.
Pets have random stats, some of them will be very good at tanking, some will have a CC ability, etc ...
Some pets will only be found during a specific season, while it's raining, or during the day or the night. Some of them will only spawn in the spring, when it's raining, in elwynn forest at night!
Most pets will become tradable, even after it's leveled, etc ...
Pets will be account wide
Your pet journal will display info on all your pets, including stats, skills, and also drop locations and lore info for the pets you don't have yet!
Winning battles earns you experience, and levels your pets.
You will learn new abilities. Every pet can use 3 abilities in a battle at one time.
Every time you level you will also increase the stats of your pet.
You will level multiple pets to build your team.
You have 3 battle slots, one for each pet in your team.

Pet Battle System - Battle
PvE and PvP Battles
It will be turn based.
A simple combat system.
Fight with a team of 3 pets
Queuing system, you will be able to find a fight pretty fast depending on the level of your pets.

Pet Battle System - Customization
You will finally be able to name your pets, and see that name in battle.
Items for your pets, you will have an item slot for your pet and might be able to socket gems in those items, etc ...
Individual builds of abilities and different teams.
Masters and Masters abilities, there will be different NPC pet masters in the world who will let you earn abilities when you beat them. For example, beating the master of mechanical pets will get you a new ability for your pet!

Quo vadis WoW ?
Wszystkie te zmiany śmierdzą mi przymiarkami pod przejście na model F2P.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 00:32 
Cytuj  
R. I. P. WoW :har:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 08:59 
Cytuj  
To naprawdę nie jest prima aprilis? Myślałem, że cały ten post robo to jakiś troll z filmikami z freeshardów o_0.

Pandy? :wtf:

*

Posty: 92
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 10:22 
Cytuj  
Panda Pandą ale nowe lokacje są całkiem przyzwoite.


_________________
Vanilla WoW - Emerald Dream - Nick: Imachuemanch, Undead Warlock

Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 10:50 
Cytuj  
[']
WOW 2005-2008


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 10:54 
Cytuj  
kurna, znowu trzeba bedzie obudzic Huragana na Burning Legionie ze snu zimowego :)


_________________



*

Posty: 131
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 11:24 
Cytuj  
Jeszcze ten Annual Pass.. Wychodzi że można go opłacać prepaidami co dawało by 470zł za rok wowa + free D3 czyli defacto 270zł po odliczeniu 200zł za D3 w dniu premiery.


Już mi się nowy rok akademicki pomógł wyzwolić, a tu takie niemiłe podchody mi robią :har:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 12:38 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Pandy? :wtf:


No niestety, gra upada już na prawdę nisko. Lokacje mi się podobają, ale cała reszta to żart.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 13:32 
Cytuj  
Kung fu Panda, lol
Zmiany w talentach wygladaja ciekawie. Ale Pandy, nowy kontynent, level cap na 90 - fail.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 14:56 
Cytuj  
Emeryci...pryk pryk pryk zwieracze wam już nie wytrzymują. Prawda jest taka czego by blizzard nie dał i tak by wam się w 80% przypadków nie spodobało.

Był płacz że ludzie siedzą w miastach - teraz mają jeszcze więcej powodów by wyjść i robić coś po za achiv.

Był płacz że HC są proste - to teraz można robić je na czas i o fajne nagrody.

Monk zaczynający na 1lvl ? jak dla mnie bomba.

Prawda jest taka że Cata był dodatkiem przejściowym, przygotowywującym na większe zmiany, jak inaczej można było by przedstawić nową klasę zaczynająca od 1lvl ? najpierw 1-10 z phasingiem i bajerami a potem ściana w postaci np dennego westfall ?


Klimat azjatycki, po wszystkich mhrocznych krainach z Wotlk i majestatycznych z Cata nadszedł czas na coś nowego.


Brak głównego złego w MoP ? Imo zdecydowanie na plus - dev mają większą swobodę w tworzeniu nowych raidów, oraz tak jak to uczynił vanilla z Naxx mogą zacząć tymi raidami nakierowywać graczy na nadejście kogoś wielkiego w 6.0.


To by było na tyle pryk pryk.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 15:03 
Cytuj  
Mi poziom trudności odpowiadał, bo gram czysto każualowo i sobie powoli wszystko zaliczałem. Tylko wkurwia mnie to co pisałem wcześniej - zjebany skośnooki klimat i beznadziejna rasa, to mnie najbardziej odrzuca. Mmo od dawna traktuje jako gry single/co-op.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 15:18 
Cytuj  
a ja naprzyklad juz poand rok nie gram w wowa i musze powiedziec, ze panda bym chetnie pograc, albo tuskarrem ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 15:40 
Cytuj  
Bardzo podoba mi sie ten dodatek i swietna robota, ktora odwala firma Blizzard.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 15:53 
Cytuj  
@Raas: ta tyle ze HC maja byc prostrze niz w Cata, jak sami zapowiedzieli - na poziomie WotLK'a. I ze niby wiecej powodow do wyjscia? Chyba tylko w kwesti zrobienia 90tki czyli lazenie po panderii. Dodali kolejne instancje w formie PVE Scenariuszy (NO KUFA WTF?! nie mogli tego zrobic w formie eventow dziejacych sie na kontynentach?!), dodadza kolejna arenke, bg, wroca z powrotem do poziomu heroikow z wotlk'a ktore bedzie sie robic w zielonkach z palcem w dupie... no ale dodali przechodzenie na czas, mega super ficzer. Dodali chyba wszystkie glowne ficzersy gier z pokemonami (jak sie nintendo ich czepnie to sie zdziwie). Bedzie LFG dla raidow z nerfem zarowno mechaniki jak i cyferek dla pugow. No i bedzie kolejna kompletna zmiana talentow i skilli... chyba nic mnie tak nie wkurwia jak wlasnie te zmiany co kilka miesiecy. To naprawde wyglada tak jakby mieli kilka grup ktore losowo przydzielane sa do roznych aspektow gry co kilka miesiecy co konczy sie coraz czesciej kompletna zmiana mechaniki danej klasy. Co sie dzialo na poczatku Cata chyba wspominac nie trzeba... zastanawiam sie po co im beta byla.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 16:11 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Bardzo podoba mi sie ten dodatek i swietna robota, ktora odwala firma Blizzard.


nom, zajebisty dodatek.. chyba najlepszy z wszystkich jakie do tej pory wyszly. Nie moge sie juz doczekac.
Slyszalem nawet ze embe z Kruzerem tak sa nim zasafcynowani ze az reaktywuja WarCry :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 16:23 
Cytuj  
No ja mam zamiar pogodzic sie z Sobtainerem i zostac takim fanem jak on. Bedziemy razem grac w MoP'a, potem bedziemy razem kupowac itemki z Item Shopu w Diablo 3 a potem zapreorderujemy Titana zaraz jak bedzie m,ozna bo przeciez wiadomo ze kazdy kupi.

Wkoncu jakas swietlana przyszlosc przed gamingiem bo juz sie taka lipa robila. Dobrze ze sa jeszcze takie fajne firmy jak Blizard.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 16:28 
Cytuj  
Ale zmiana, nie poznaję Kabraxisa. Ale co się dziwić, blizz teraz DEMOLUJE świat, d3, sc2 exp, wow exp, dota, titan, OWNZ WORLD BICZYS.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 16:37 
Cytuj  
Nie wiem czy zauwązyłeś, ale nie podzielam opinii jakoby Blizzcon 2011 był fajny, nawet napisałem że zasnąłem na otwarciu, więc przestań już dekla robić z siebie Kabraxis bo Ci to nie wychodzi. Dodatek do WoWa uważam za porażkę, oprócz D3 nie interesuje mnie nic co pokazali w tym roku.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 20:22 
Cytuj  
do dziś broniłem wowa ale po newsie z pandami zlolowałem straszliwie WOW rip

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.