mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 20:37 
Cytuj  
lepsza panda niz gnom lub elf :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 20:52 
Cytuj  
I w co tu teraz grac, panie premierze, w co grac?!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 20:57 
Cytuj  
Czekać na Guild Wars 2.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 paź 2011, 21:06 
Cytuj  
Czekam i doczekac sie nie moge. Tylko mam nadzieje, ze jak sie w koncu doczekam, to sie nie zawiode.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 04:53 
Cytuj  
Planowany Update starych modeli

Originally Posted by Zarhym
Cytuj:
Art Director Chris Robinson spoke on this just moments ago at the BlizzCon Open Q&A panel. It was in reply to an attendee who brought up that, in the art panel, it was explained that the pandaren model has 10 times the bone structures of the classic races, allowing for many more facial animations.

To paraphrase his statement -- which isn't too different from what I've said here on the forums before -- we absolutely plan on updating the existing models. As Chris mentioned, we want to make sure we preserve the look and feel of the original models players have come to know and love, while vastly improving their model and animation quality to be more in-line with the newer races.

We're not going to hide behind the statement that too many players will get mad if we tamper with their models, but it's a concern -- not a concern that's going to stop us from doing it, however. I want to stress as well that it's a massive undertaking to go back and do this. And to a lot of people it's something that won't be considered shiny new content. But not only do we hear the masses of players calling for this update, we really feel it's time to bring them up to par with newer models as well.

The game continues to age, but as we have no plans of slowing down on development any time in the near future, we want to keep updating and polishing it to stand the test of time (again, without sacrificing the look and feel which has brought players in over the years).


Posty: 27
Dołączył(a): 9.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 10:28 
Cytuj  
Obrazek

Project Titan

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 04:53 
Cytuj  
Pandaren Gameplay

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... iH6x2KHWzQ

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 07:13 
Cytuj  
Kurde ludzie ale Pandy były w W3 więc czemu nie ma być ich w WoW szczególnie że ploty chodzą o nich od 7 lat. Nic kurwa nowego:-)

Robią nowy dodatek? A co mają robić. To też norma. Jak mają nie robić jak i tak go kupicie:-) blizz to blizz i co by nie wydał to to kupie. Prosta kalkulacja. Wolę wydać 35 zł za miech wowa i raz na 2 lata kupić dodatek, niż co miesiąc kupować za 100+ nowy super mega tytuł który po paru h odkładam i żal.
Nie wiem może to tylko moje podejście ale w tym roku próbowałem większości tytułów które wychodziły, żeby olać WoWika i dupa. Deus Ex, Dead Island, Portal itd. Jasne to pewnie przyzwyczajenie ale przy tytułach jakie wychodzą i kierunku jaki wybierają developerzy ja wolę raz w tyg usiąść do WoWa i spędzić miło czas choć JASNE że nie jest to to co było kiedyś.

Reasumując niech se zrobią pokemony czy pandy czy inne chore akcje ja i tak pewnie na to lukne. Bo blizz to blizz :-)


_________________
Wish I Could RAPE the Day

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 07:32 
Cytuj  
Yarp - pokemony będą w MoP jako walki maskotek. ;>

Lada chwila wychodzi bf3 to będzie zabawy na ~2 lata mam nadzieję. ;>
WoW miał fajne rasy w podstawce, z dodatków mi się żadna nie podobała (zawsze grałem vaniliowymi postaciami), tym bardziej granie jakimś zwierzęciem jak pandą. ;> Wiem, że ta gra jest trochę z przymrużeniem oka, ale ja nie trawię skośnookiego klimatu w żadnej formie i zoofilii też. :D

Jeśli kolejne tytuły mmo okażą się "failem", lub podzielą popularność rifta to ludzie faktycznie będą na siłę dalej grać w wowa, albo w nic.

Na szczęście jest masa gier do multi, coopa także nie to, że nie będzie w co grać.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2011, 11:20 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=-J3yjwjT ... re=related

Przypomina mi to jedną z naszych gier :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 21:48 
Cytuj  
Chciałem poflejmować, ale przejżałem materiał dostępny i mi się odechciało. Nuda.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.


Posty: 1
Dołączył(a): 2.11.2011
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 20:50 
Cytuj  
Patrzac na ten dodatek wielu sie nie podoba to że dodali Pandy jako grywalne postacie, ale powinno to dobrze wpłynac na rozgrywke, cos nowego przyda sie. Maja też odświeżyć tekstury co napewno wpłynie na wydajnosc. Zobaczymy jak to bedzie. Czekam z niecierpliwoscia

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 22:07 
Cytuj  
Jak nowe tekstury mogą zwiększyć wydajność?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 22:25 
Cytuj  
Beda jeszcze gorsze niz te stare. Takie dla casuali. :)

PS. On nie napisal ze ZWIEKSZA wydajnosc tylko ze WPLYNA na wydajnosc.
Czytanko ze zrozumiem sie klania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 23:06 
Cytuj  
Skoro juz narzekamy na wow, to na trade boardzie przeczytalem ostatnio:

Mage lvl 85 ally 9875achiv points, prof:herbalism/mining/archeology max, 310% speed mount okolo 120 mountow 70 petow w tym:

Wtf, teraz postac liczy sie achiv pointami? Punkt na krzywej progresu czy co? I jakie znaczenie ma dla kupujacego co "przeszedl" poprzedni wlasciciel?
No chyba ze juz nic wiecej sie nie liczy w tej grze, max lvl i epixy ma kazdy wiec ludzie kupuja konta z achivami?

No i 120 mountow????? To znaczy ze jest ich wiecej?

Ja konika mialem na 55lvl na pierwszej postaci (bo pozyczylem aldzie na recepte na pierwszy epix pasek na serwerze), a elite nie dorobilem sie dopiero za PvP rank (jak jeszcze ranki byly).

70 petów? Pokemonarium a nie gra;[[[



Edit: zeby nie bylo ze zwyczajnie na wowa narzekam, ale od poltora roku nie sledzilem za bardzo, czasm widzialem jakies low lvl dungeonki u znajomych lub tak zwany isntance max lvl (klik find group, teleport, bieg do bossa 1 min, 1 min dobijanie, tankowi nie dropnelo - disband TROLOLOL).
No i jak zobaczylem teraz o co tam chodzi w tym wow, to na serio zrobilem wielkie oczy. I tu nawet nie chodzi o WoW, ktory bede za czasy vanilla dobrze wspominal. BOJE SIE O DIABLO 3 ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 3 lis 2011, 07:05 
Cytuj  
Kolejny się obudził :) WoW już nie jest "trendy" i jeżeli ktoś w to gra to chyba dlatego że mu za to płacą. Zresztą, sam Blizz wbija w to, patrz. nowy dodatek, trrolololol.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2011, 09:13 
Cytuj  
Kiedy przynajmniej było tak ze ludzie sie slinili do nowych dodatków, a teraz czyta sie o tym MoP i nie ma tam nic o czym mozna by powiedziec WOW!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 12:12 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):

Ja konika mialem na 55lvl na pierwszej postaci (bo pozyczylem aldzie na recepte na pierwszy epix pasek na serwerze), a elite nie dorobilem sie dopiero za PvP rank (jak jeszcze ranki byly).
[


eh te wspomnienia ;) , elite mounta udalo mi sie zdobyc po dlugim czasie , bo "zbieralem" gold tylko na raidach , reszta czasu w grze uplywala mi na...czyms innym ;)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 12:55 
Cytuj  
"Kiedyś"...
Kiedyś to ludzie srali na ulicach i nikt im uwagi nie zwracał ..a teraz zmusza się do używania toalet... to były czasy !

A tak na serio .
Wow to nie ten sam wow z przed 7 lat . Dla was złe , dla innych dobrze. W sumie nie ma nic gorszego niż znudzenie się grą a każda próba powrotu powoduje efekt wymiotny.
Nowi gracze są za to zadowoleni z poziomu obecnej rozgrywki , a dodatek prezentuje sie dość dobrze . Pandy jednym się będą podobać innym nie .. Zapomnieliście ile trolowania było o Blood Elfy w Hordzie ? ;p Teraz nikt o tym już nie pamięta :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 14:45 
Cytuj  
Mozna odniesc wrazenie, ze zajebistosc vanilli polegala na tym, ze nawet na jebanego mounta trzeba bylo farmic przez x czasu... trolololo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.