mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 01:19 
Cytuj  
Zajebistość vanilli polegała na tym że ludzie grający wtedy mieli po 16-19lat a obecnie wychowują dzieci/płacą rachunki - i wspominają czasy gdy byli jeszcze młodzi i mieli czas na to. A teraz nostalgia za czymś co już nie wróci i hate na WoW'a całą parą bo już tyle czasu nie mają.

Ofc nie tyczy się to wszystkich - części zwyczajnie wow się przejadł ale dalej lubią kłapać szczęką jaki to wow nie jest be i fe ; P


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 08:29 
Cytuj  
Wydaje mi się, że nie o to chodzi, ludzie na tym forum mają czas, bo jednak w inne gry grają. WoW nie wymaga już poświęcania tyle uwagi co kiedyś, max lvl nabija się podobno w weekend z RaF i heirloomami a pierwszą postać levelowałem w 4 miechy. :o


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 09:09 
Cytuj  
Mimo wszystko sa ciekawe rzeczy w tym nowym dodatku, ktore mnie osobiscie zaciekawily (choc wprowadzenie pandy do WoW nie trawie na maxa ;), a mianowicie:
- flyng only on MAX lvl
- PvE Battlegrounds
- Scenarios (no metter your role is :) )
- Talents 2.0 (troche mi to do Diablo3 podobne ;)
- Heroic updates: Scarlet Monastery, Scholomance
- no i World Bosses (jak w Vanilii)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 09:32 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
- flyng only on MAX lvl

Na poczatku mialem zdziwko ze na cos takiego sie porywaja... ale to nie bedzie czasem tylko w Panderii? Jesli tak to sry, ale czym sie to rozni od Outlandsow czy Northrendu gdzie kiedys tez nie dalo sie latac przed zdobyciem konkretnego lvlu.

Cytuj:
- PvE Battlegrounds

Srsly... raz ze jest juz AV ktore w 99% wypadkow ogranicza sie do jechania za cala fala do z gory okreslonych miejsc Galv --- tutaj zaleznie od roli Wieze/Kopalnie/GY ---> Drek
No i battlegroundy PvE? no wtf...

Cytuj:
- Scenarios (no metter your role is :)

Kolejne instancjonowane popluczyny z innych gier. Do tego wg ich slow wnioskowac mozna ze beznadziejnie latwe i pewnie w choooj nudne na styl tych pseudo mini eventow z dungeonow niektorych.

Cytuj:
- Talents 2.0 (troche mi to do Diablo3 podobne ;)

Dajcie z powrotem skille i talenty z vanilli, bylo prosto, niekiedy OP, ale kazda klasa miala fun.

Cytuj:
- Heroic updates: Scarlet Monastery, Scholomance

Niby heroic, ale same dungeony nerfniete, szczegolnie Scholo. No i sry ale oni powinni co dodatek aktualizowac kazdy dungeon by heroic byl na aktualny max lvl, a nie ze wrzucaja od Cata po 2 stare dungeony i wszyscy happy.

Cytuj:
- no i World Bosses (jak w Vanilii)

Wpierw chce zobaczyc jak to ma niby wygladac, bo patrzac na to co robia w ostatnich czasach, to kto ostatnio z blizza wylatuje i ich podatnosc na whine na forach to rownie dobrze moze sie skonczyc ze zostawia to na koniec i w konsekwencji calkiem pomina ze niby nie zdazyli.


Btw. kolejne -800k do tylu http://www.mmo-champion.com/content/254 ... -A-TCG-Art


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 10:07 
Cytuj  
Cytuj:
- flyng only on MAX lvl

w WotLK i TBC też dopiero na koniec można było latać i co z tego...
Cytuj:
- PvE Battlegrounds

czyli dungeon z większą ilością randomowych graczy, który znudzi się po kilku razach
Cytuj:
- Scenarios (no metter your role is :) )

instancjowany chain quest..., pewnie będzie ciekawsze niż zwykły quest w którym będzie trzeba zabić 20 prosiaków, chociaż nie spodziewam się jakieś rewelacji i na bank będzie łatwe
Cytuj:
- Talents 2.0 (troche mi to do Diablo3 podobne ;)

zmiana dla casuali którym nie chce się za bardzo myśleć nad rozdawaniem talentów
Cytuj:
- Heroic updates: Scarlet Monastery, Scholomance

wow, szaleństwo... o ile w SM poza bossami i mobami pewnie niewiele zmienią, to Scholo zostanie mocno uproszczone i skrócone, ewentualnie pocięte na kawałki
Cytuj:
- no i World Bosses (jak w Vanilii)

bardzo fajnie że do tego wracają


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 10:28 
Cytuj  
1. Napisalem, ze mnie zaciekawilo - co nie oznacza, ze bedzie mi sie podobac, ot chcialbym zobaczyc jak to wyjdzie :)
2. Oczywiscie sa pewne rozwiazania, ktore pewnie sie znudza po ilus tam razach (z reszta lvlowanie do Outlandow jest troche inne niz wczesniej a dalej to ta sama monotonnia), ale to jest nowy sposob na lvlowanie, cos innego niz questowanie czy "instanjowanie" ;)
3. Talents 2.0 to niekoniecznie dla casuali, zauwazyc trzeba, ze mozna bedzie miec jakis skill z innego buildu, ktory sie mialo tylko i wylacznie w jeszcze innym, zwiekszona zostala pewna elastycznosc. Ale na ocene trzeba poczekac az to sie pojawi/przetestuje, moze faktycznie bedzie kit :/
4. Heroici mnie po prostu ciekawia pod katem jak to zrobia/spierdziela ;)
5. jesli faktycznie flying ma byc tak jak w WotLK to lipa straszna, a juz mialem nadzieje ze wroci jakis world pvp :/

No i na koniec, ale tutaj hate u wszystkich - chill out ! :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 11:03 
Cytuj  
zeby wrocilo world pvp w czasie levelowania musza sie pojawic ludzie w swiecie. A ci sie nie pojawia skoro teraz leveluje sie w instach i/lub bg.
Zarzneli w ten sposob jeden z najciekawszych aspektow gry. Jak dla mnie to powinni dac opcje instant level max i jakis green set na dzien dobry i potem robisz juz co chcesz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 11:17 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
zeby wrocilo world pvp w czasie levelowania musza sie pojawic ludzie w swiecie. A ci sie nie pojawia skoro teraz leveluje sie w instach i/lub bg.
Zarzneli w ten sposob jeden z najciekawszych aspektow gry. Jak dla mnie to powinni dac opcje instant level max i jakis green set na dzien dobry i potem robisz juz co chcesz.


No w tym wlasnie dodatku maja dodac jakies questowanie na max lvlu, celem rozwiniecia postaci, cokolwiek mialo by to znaczyc LOL :) Moze wlasnie to cos zmieni, aczkolwiek ja w to watpie, patrzac przez pryzmat archeologii :/

Na pewno wroci w miejscach gdzie beda outdoorowe bossy do zabicia ;D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 9 lis 2011, 11:26 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 11:25 
Cytuj  
questowanie na max levelu to moga se wsadzic. Na max levelu to ja chce sie napieprzac z przeciwna frakcja. Nie wpominajac o tym, ze w tej chwili gra jest tak nudna, ze do tego level max nawet nie dobije.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 22:11 
Cytuj  
Czyli trzeba wywalić BG i dać coś ciekawego za honor, w tedy world pvp wróci na maksa :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 23:18 
Cytuj  
Taaa, najlepiej wywalic cos, co dziala dobrze. Przeciez to w-pvp posysa, a nie bg.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 23:47 
Cytuj  
Moldar napisał(a):
Czyli trzeba wywalić BG i dać coś ciekawego za honor, w tedy world pvp wróci na maksa :D

serwery blizzarda zawsze nie wytrzymywały większego world pvp, więc nie ma szans


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 07:45 
Cytuj  
No jak to? Przeciez zapowiedzieli, ze wyciagna ludzi z miast, nie? No to chyba teraz wytrzymaja - moze wzieli od Trionu ich technologie;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 09:08 
Cytuj  
http://www.eldergame.com/2011/10/wow-re ... lent-trees

Doskonale podsumowanie tego co robi blizzard z gra -;.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 10:37 
Cytuj  
-;.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2012, 12:11 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Mozna odniesc wrazenie, ze zajebistosc vanilli polegala na tym, ze nawet na jebanego mounta trzeba bylo farmic przez x czasu... trolololo

hyhy, zajebistość polegała na tym, że 3/4 gildii zabijających w WOTLK Lich Kinga, w Vanilla by nawet nie zrobiło Scholomance.

W Cataclysm to poprawili i dzięki temu przez 2-3 miesiące miałem fajnej zabawy z kumplami (w rajdy już nam sie nie chcialo bawić), no ale niestety wyglada na to, że Mists of Pandaria to będzie powrót do WOTLK czyli do poziomu trudności gdzie w zwykłych instancjach nawet nie zauważasz, że pulnąłeś bosa (bo pada w kilkanaście sekund, a ty tankuje w 2 broniami w łapie i nie jesteś DK), a na rajd Lich Kinga wchodzisz po 2 latach przerwy w rajdowaniu i mając zainstalowane jakieś tam Deadly Boss Mods robisz "pro progress". Szczerze to Lich Kingu dla mnie wiekszośc bosów nawet ich nazw nie znałem. Bo po co ? Padali jak muchy. No a jak coś za trudne to kwestia miesiąca, dwóch i nerf.

Nie mówię, że content ma być mega trudny bo to sztuka dla sztuki jak np. Naxx w Vanilla, który widziało 1,5 % czy promila gildii na świecie. Z perspektywy tworzenia contentu to marnotrawstwo było. No ale z drugiej strony taki Wotlk i pewnie Mists of Pandaria to przegięcie w drugą stronę - raj dla retardów mających umiejętności co najwyżej do grania w farmville :D

I tak prawda jest taka, że w tym dodatku nic nie będzie ciekawego. Jak ktoś dalej chce np. swoim Orkiem warriorem grać to poza nowymi krainkami i paroma instancjami plus paroma zmianami w talentach nic tam nie zobaczy. Tak jak w WOTLK, główną pare wladowali pewnie w Monka, którego będą 2 lata balansować.

Cóż, tym razem chyba już nawet nie kupię tego dodatku, nie mówiąc o graniu bo coś czuje, że to będzie powtórka z WOTLK.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2012, 08:58 
Cytuj  
Poziom jest tragiczny, odblokowałem sobie triala i w 5 dni z blue gear ubrałem się full epic i zaliczyłem dwa nowe rajdy. Nie zdziwiłbym się jakby Szympansy z Zoo robiły pro progress :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2012, 10:22 
Cytuj  
LFR to demo, skonczenie tych 2 rajdow nie jest wyznacznikiem zajebistosci :)
Taki byl zamysl aby kazda malpa zobaczyla content.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2012, 10:47 
Cytuj  
druzil napisał(a):
LFR to demo, skonczenie tych 2 rajdow nie jest wyznacznikiem zajebistosci :)
Taki byl zamysl aby kazda malpa zobaczyla content.

Dla mnie to jest właśnie największy fail, szczególnie że są tam niezłe dropy. Jedyny plus jaki zauważyłem w tym patchu to udało im się przywrócić resto szamka do poziomu używalności.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2012, 13:04 
Cytuj  
Co jak co ale tyle sie juz nachapali przez te lata ze pewnie po wyjsciu diablo 3 zrobia WoWa FTP.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.