mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 21:00 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
eee w becie samej krainy pand nie ma . Jest jedynie startowa lokacja. Z drugiej strony jakiego klimatu chciałeś po Pandari ? Średniowieczna europa w czasach Ciemnej ery ?


Wiesz,zaskoczenia nie było..ale jak zobaczyłem na własne oczy,to pierwsze wrażenie że WoW z PEGI 12, spadł na PEGI 7.
Może to przez film Kung Fu Panda :)
Obrazek
ObrazekObrazek

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 21:36 
Cytuj  
Przy Quel'Thalas to ta kraina wyglada mrocznie :]
Osobiscie lokacje mi sie podobają . Moze dlatego że wyglądają dość ciekawie i szczegółowo . ToR np cierpiał na wielu planetach na syndrom dużej powtarzalnie wyglądającej pustki.

Druga sprawa że wizualna cukierkowość nie wpływa na PEGI ... inaczej w tv na wieczorynkę dzieci oglądały by Happy Tree Friends :]

Na plus też jak zwykle są animacje
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 0bQQzLrUQ#!

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 23:09 
Cytuj  
Graficznie całkiem przyjemnie. Śmieszy tylko wygląd starych ras. Chodzi mi o te z podstawki. Niedługo byle przeciwnik będzie miał więcej poligonów niż na przykład Nieumarły. Kiepsko. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 23:36 
Cytuj  
mam prośbę do osób które mają dostęp do bety MoP ,może ktoś wrzucić instalatora na jakiś site i zapodać linka ???


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2012, 10:30 
Cytuj  
solki1985 napisał(a):
mam prośbę do osób które mają dostęp do bety MoP ,może ktoś wrzucić instalatora na jakiś site i zapodać linka ???


http://www.mmo-champion.com/threads/110 ... u-get-Beta

W 1 poście są linki.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 13:28 
Cytuj  
Zmieniony Scarlet Monastery
Walka na początku :).
Łapie się jakąś tarczę i idzie do przodu.
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 17:24 
Cytuj  
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... tml/page/1

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 18:01 
Cytuj  
macie wypociny Luneja


http://wow.battlenet.pl/portal/wow/1/11 ... daria.html

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2012, 10:42 
Cytuj  
Niezly pomysl z tymi tokenami :)


"The way it works is like this: We have two major Pandaren factions, the Elders and the Craftsmen. Completing daily quests and scenarios for each group earns you one of two currencies. The Craftsmen tokens are spent mostly on cosmetic items. The Elder tokens are spent mostly on power items. The intent here is to let players who want some optional content to be able to devote time to both Craftsmen and Elders, while more min-max focused players or players who don't want such a time commitment can stick to Elders. The Elder tokens can be used to purchase head enchants, some nice purple items, and the kind of gear you've come to expect from factions. However, they also sell an item called a Charm of Good Fortune. Imagine you can complete a quest once a week to buy one Charm for 25 Elder Tokens. You also might be able to save up a few charms, but you won't be able to hoard them until the next tier of content.

If you have one or more Charms of Good Fortune, then whenever you kill a raid boss (in Raid Finder, normal or heroic) then a new UI window will pop up asking if you want to spend your Charm on a bonus roll. If you click yes, then you'll instantly get another shot at that boss's loot table! You will always win something from the bonus roll, such as a pile of gold, gems, or flasks. However, you also have a small (but not miniscule) chance of receiving a piece of epic loot. As with the personal loot system, the item will always be something designed for your current spec. Also, just as with personal loot, the game doesn't analyze if you already have the item, if the item would be an upgrade for you, or if you prefer axes to swords or anything like that.

Most importantly, winning a bonus roll has no effect on what other players win on their bonus rolls or what the boss drops normally. If you have saved up several Charms (this will probably happen when you play but don't raid every week) then you can use one per boss, but you can't cash in multiples on a single boss kill. If you want to save up all of your Charms for the final boss because he (or she in the case of the mantid raid) drops weapons or whatever, that is your prerogative, but you'll only be able to spend one per kill. If you want to save up your Charms for heroic bosses, go for it."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 15:16 
Cytuj  
Pograłem w bete chwile, no sorry ale to już wszystko sięga dna :) myślałem że jeszcze może trochę mnie wciągnie, ale no way.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 15:26 
Cytuj  
Jak to dobrze ze Diablo 3 robione przez ta sama firme i przez tych samych ludzi, pod ten sam target i z taka sama filozofia gamaplayowa i artstyle'em bedzie lepsze.

Ufff... jak dobrze.


_________________
Obrazek

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 05:04 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Pograłem w bete chwile, no sorry ale to już wszystko sięga dna :) myślałem że jeszcze może trochę mnie wciągnie, ale no way.


Hmm ale mimo to masz Anaul Passa i nadal grasz w wow'a .. słodkie :]


Posty: 2
Dołączył(a): 3.04.2012
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2012, 00:17 
Cytuj  
ciekawe te pandy :D można będzie znowu troche w WoW'a pograć.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2012, 00:39 
Cytuj  
Monk wydaje sie calkiem spoko , szczegolnie jego mechanika jest swieza na tle reszty , moze byc spox , szkoda ze beta jest strasznie ograniczona jezeli chodzi o 10-XX lvl monka ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2012, 05:33 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Pograłem w bete chwile, no sorry ale to już wszystko sięga dna :) myślałem że jeszcze może trochę mnie wciągnie, ale no way.


Hmm ale mimo to masz Anaul Passa i nadal grasz w wow'a .. słodkie :]


nie nie gram w wowa od 4/5 lat i nie mam anual passa.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2012, 07:56 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
mr.Henky napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Pograłem w bete chwile, no sorry ale to już wszystko sięga dna :) myślałem że jeszcze może trochę mnie wciągnie, ale no way.


Hmm ale mimo to masz Anaul Passa i nadal grasz w wow'a .. słodkie :]


nie nie gram w wowa od 4/5 lat i nie mam anual passa.

masz za to coś lepszego, odpowiednie znajomości :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2012, 11:14 
Cytuj  
trzeba przyznac ze blizzard jednak wie co chce osiagnac i co robi jezeli chodzi o nowy system 'talentow' o ile mozna go tak dalej nazywac , to samo z glyphami , ciezko to przyznac ale teraz dopiero czuc ten dylemat wyboru jednego konkretu z 3 na danym perku , bo kazdy talent jest naprawde konkretny i z tym samym chyba dazal z Glyphami ale poki nie ma jeszcze zupdate'owanych

**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2012, 20:38 
Cytuj  
a ja chce pokemony via wow xD

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 09:49 
Cytuj  
najbardziej bezsensowny imo dodatek -.-

chociaz dla tych co beda chcieli robic achi swiat odzyje bo tych malych gowien trzeba szukac w kazdej zonie na wszystkich kontynentach , world bossowie tez na +

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2012, 14:03 
Cytuj  
kurde , wszyscy sie smieli z tych pokemonow w wowie , a to serio wciagajacy i zajebsity ficzer xD te bitwy i pokonywanie innych mistrzow jest fazowe , tak samo bieganie po krainach i szukanie / lapanie rare petow


_________________
www.methodwow.com

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.