mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 11:15 
 
Witam, na allegro jest tego masa w porównaniu gdzie np. zwykły prepaid (który zawsze kupowałem na keye.pl kosztuje dwa razy tyle ).

do sedna: czy nie ma w tym jakiegoś wała ? ktoś się orientuje jak to działa ?

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 12:11 
 
Jak dostaniesz bana to zobaczysz co to za wał ;)
Blizz nie sprzedaje hurtownikom abonamentu taniej, więc jedynym motywem są kradzione kody lub kradzione karty kredytowe.
Jak mniemam Blizz opieszale ale jednak po jakimś czasie uwali te konta, z tego co pamiętam co mi opowiadał kolega bankowiec to około 60-90dni zajmuje dojście takim firmom, że ktoś uzył lewej karty i nie dostaną kasy.
W skrajnych przypadkach gdzie ktoś nie wyłapie że mu z karty ściagają kasę może to potrwać dłuzej.
Reasumując ban perma, jest tylko kwestią czasu.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 12:34 
 
direct jak nie wiesz o co chodzi, to nie pierdol. wszystko jest legalne, mozesz smialo kupowac, zadnych walow, zadnych lewych kart.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 13:11 
 
Dostajesz RaF na konto i wysylasz zapro na jakieś konta ( nie wiem jakie ) w zależności ile chcesz mieć miechów nie ma żadnych lewych kart czy coś w tym stylu

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 16:01 
 
Yyy no wlasnie tu trzeba uwazac bo jednak sa tacy ktorzy apgrejduja pozniej te raf'owe konta lewymi kartami i wszysztko fajnie my dostajemy niby 30 dni, a za kilka godzin jeb dup znika. Nie mowie ze tak robia wszyscy sprzedawcy bo ogolnie sie to opyla im jesli znajda tanie dojscie do kluczy do classica, ale kilka takich dorobkiewiczow zawsze sie znajdzie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 53
Dołączył(a): 26.12.2010
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 19:23 
 
jak ktos kupuje za golda na lewo a nie z allegro to co sie dziwic - ja kupuje na allegro od 5 miechow i jest ok, jak widac po komentach sprzedajacych nie ma negatywow - ludzie nie placza - działac działa - pewnie jak komus cos zniknie to oddaja kase/daja miecha ... bana za to dostac nie mozna bo za co ? za to ,ze ktos nas zescamował ? Direct nie badz kurwa smieszny ... perm za scam hahah to ja ci zajebie telefon a ciebie wpakuja do wiezienia ? taka twoja logika....

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 20:23 
 
Nie mowie o sprzedazy za golda ale tez na allegro, nie pisze bron boze ze co drugi sprzedawca tak robi, tylko zeby uwazac i brac raczej od tych ktorzy siedza dluzej w tym, a nie od zenka z 15 komentarzami bo ma taniej o 2 grosze... ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 53
Dołączył(a): 26.12.2010
Offline
PostNapisane: 8 gru 2011, 15:23 
 
ja tam kupowałem tutaj www.x-34.pl i jesden u kogos innego i do tej pory jest ok... ale widze ,ze ci "firmowi" sprzedawcy maja ok wszyscy komenty wiec pewnie bez różnicy. bana nie mam narazie :PPP

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 09:29 
 
Hej, zastanawiam się aby po wielu miesiącach przerwy pograć trochę w WoW'a i przypadkowo natknąłem się na powyższą metodę "raf".
Proszę mi powiedzieć, jak to dokładnie wygląda? Muszę zmieniać dane adresowa w koncie, tak?


_________________
Pozdrawiam

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 12:16 
 
Zeby dostac te 30 dni to musisz miec glowny adres na np. Wielka Brytanie/Francje/Niemcy itp. (chyba ze ominelo mnie to ze wlaczyli te uslugi w polsce), wysylasz pozniej zaproszenie z uslugi Recruit a Friend na mail ktory poda ci sprzedawca, on pozniej apgrejduje triala do pelnej wersji kluczem do classic wow'a, a ty dostajesz miesiac gry. Mount dostajesz gdy tamten wykupi dla siebie 30 albo 60 (nie pamietam dokladnie, ale chyba 60) dni.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 12:17 
 
raven napisał(a):
Hej, zastanawiam się aby po wielu miesiącach przerwy pograć trochę w WoW'a i przypadkowo natknąłem się na powyższą metodę "raf".
Proszę mi powiedzieć, jak to dokładnie wygląda? Muszę zmieniać dane adresowa w koncie, tak?


Zmień jedynie kraj na np Niemcy, Francję. A jak chcesz więcej info pisz na gg 35062.


_________________
http://www.youtube.com/kpszczola

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 20:21 
 
A co się zmieniło w rafie, że nagle się pojawiła taka metoda? Zawsze było tak, że nawet po wrzuceniu kluczyka classica w triala trzeba było potem jeszcze na jeden miesiąc przedłużyć by zapraszający dostał 30 dni z tego co pamiętam.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 21:43 
 
pudla potanialy.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 22:55 
 
Ale cena pudla nie ma tu nic do rzeczy, bo i tak drugi miesiac trzeba bylo odpalic, chyba ze to tez sie zmienilo

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 00:32 
 
Trzeba dalej doladowac na 30dni... tyle ze zalicza te 30 dni ktore dostajesz po wpisaniu klucza do classica. Nagle taki ruch sie na to wzial bo jak napisal Kole0 klucze do podstawki mozna dostac bardzo tanio w okolicach 25zl.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 15:13 
 
To dlatego, że teraz podstawka jest sprzedawana z BC, a te "stare podstawki" na magazynach zalegają. Warto przemyśleć czy nie kupić na zapas (Rok, dwa?) jak ktoś w WoWa będzie grał póki pudła jeszcze są.


_________________
Obrazek

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 17:01 
 
Ale tak czy siak z tego co jest w zasadach rafa wynika, że nie wystarczy tylko odpalić pudła by na głównym koncie doszło 30 dni, trzeba opłacić kolejny miesiąc na nowym koncie by rekrutujący dostał gametime.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 21:09 
 
@WithnenS: do starych podstawek automatycznie dodawane jest TBC, problem jest wlasnie z Burning Crusade bo kluczy juz sie wprowadzic nie da :P

@Avan: nie trzeba nic oplacac zeby polecajacy dostal 30dni, wystarcza w zupelnosci dodanie samego klucza z gry. Oplacic trzeba gdy chce sie dodatkowo mounta, bo tego dostaje sie gdy polecony doladuje konto na przynajmniej 2 miesiace / doladuje prepaidem.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 21:28 
 
trzeba tez zabulic za abonament chociaz jeden zeby dostac te 30dni(albo mozna czekac miesiac na auto billa z karty, albo kupic giftcarda na 30dni).
mysle ze to sie tym ludziom oplaca z tego wzgledu, ze potem te czyste konta na ktorych sa 2 miesiace gry sprzedaja.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2011, 09:29 
 
@Ravushimo: Nie masz racji. Samo dodanie klucza pełnej wersji gry na 100% nie doładowuje konta zapraszającego. Wróciłem ostatnio na rafie i osoba, która mnie zaprosiła nie dostała jeszcze dodatkowych dni, rok temu było tak samo.

Nie sądzę też, że konta z dodatkowym miesiącem mają branie / są wystarczająco dobrym biznesem by gametime z rafów mógł być sprzedawany w takich ilościach. W tym musi się kryć jakiś haczyk, nie wiem czy to jest opłacanie kont rafowych z fake kont bankowych, czy jak to działa, ale jeśli osobie sprzedającej te konta opłaca się na nowym rafie odpalić klucz podstawki i dorzucić tam kolejne 30+ dni to mi to trochę śmierdzi jakimś przekrętem i wolałbym wiedzieć na czym to polega by nie dostać z zaskoczenia crita z banhammera.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.