mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2012, 22:04 
 
had_ol napisał(a):
Zresztą na wielu aukcjąch pojawiają się takie pożal się Boże teksty jak ten

"współpraca się kończy, wszelkie przyszłe pytania proszę kierować do osoby którą zapraszało się jako przyjaciela gdyż to ona jest powiązana z waszym kontem - a nie ja"

Sprzedający ewidentnie zakłada, że będą w przyszłości problemy i będzie się tłumaczył naiwniakom, którzy kupują 30 dni za 11 złotych i wierzą że jest wszystko w porządku tekstem jw.


Dodatkowo już na kontach co niektórych pojawiają się negatywny np.

"Sprzedający niby opłacił konta RaFu następnie, gdy blizzard się o tym dowiedział cofnął płatność i zablokowano mi konto oraz usunięto 60 dni gry które niby zakupiłem od tego Pana. Mam oficjalne info od blizzarda na ten temat."

Tak więc naprawdę radzę się zastanowić przed opłacaniem konta tego typu wynalazkami.



Masz calkowita racje.

Natomiast ciekawa sprawa jest a z anual pasem. Czesc z tych sprzedawcow oglasza to jako pewnik, ze dostaniesz diablo 3. Wrecz wpisuja to jako skladnik aukcji. Z danych wynika ze maja firmy. Jezeli nie sa to jakies firmy krzak zalozone na pijaczka spod blaszaka, to jak ktos byl juz na tyle glupi i dokonal takiego zakupu, to trzeba wziasc rachunek lub fakture. Jezeli ma firme to MUSI wystawic taki dokument. Trzeba jeszcze zarzadac aby w tresci rachunku wpisany byl numer aukcji. Opis aukcji wydrukowac, dopiac do rachunku i czekac. I teraz jak za jakis czas blizzard zabierze Ci czas gry i dostep do diablo 3 to nalezy zarzadac u takiego sprzedawcy naprawienia szkody z tytulu rekojmi i niezgodnosci towaru z umowa. W tym momencie taki sprzedawca bedzie mial obowiazek zakupic Ci legalne prepaidy na odebrany czas i dokupic oryginalne diablo 3. Wystarczy sie nie zgodzic na zwrot wplaty tylko zazadac naprawienia szkody. Jezeli bedzie sie ociagal , kazdy sad na podstawie tak ewidentnych dowodow przyzna Ci racje, wiec jeszcze odsetki i koszty postepowania pokryja.

Jak dla mnie Ci sprzedawcy to kamikaze i po wyjsciu diablo 3 komornik sprzeda ich razem z ostatnia para skarpetek.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.04.2010
Offline
PostNapisane: 28 sty 2012, 17:43 
 
Od dzisiaj chyba czy od nie dawna nie można zmienić juz samodzielnie kraju na np UK aby zadziałał RAF.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 sty 2012, 18:15 
 
to jak teraz mozna zmienic kraj? ogolem niezly fail - nie bedzie juz mozna placic w funtach za transfery i inne duperele.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2012, 19:03 
 
wyslac im ID z adresem :)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 sty 2012, 19:20 
 
pfff

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2012, 23:05 
 
Mysle ze to pierwszy etap wojny z tym oszustwem. Kolejnym bedzie zapewne likwidacja kont bioracych udzial w tym procederze. Juz widze te tyluly prasowe: "100 tysiecy kont zbanowanych, 80% z Polski" ;)

A potem nagle znikniecie "firm" sprzedajacych to gowno na allegro ;)

*

Posty: 53
Dołączył(a): 26.12.2010
Offline
PostNapisane: 30 sty 2012, 14:37 
 
tmat - haha tworzysz teorie spiskowe jak Ufo kontroluje swiat ? ;))))
90% raf jest dla US/chin/RU... polska to pewnie nawet nie 2%...
gdyby nie widział to fimy sprzedają "poradę" wiec blizz moze im naskoczyć jak gatherbuddy bot ... oni za dotacje na ich firme daja ci bota... nie zrobili takiego bledu jak pirox ktory sprzedawal bota... wiec drogi TMAT gowno wiesz i gowno widziales jeszcze zeby pierdolic na forum i wkrecac walki dziecia ,ze im konta zbanuja... nawet w EULA jest ,ze jedyne co moga zrobic to zabrac czas gry jezeli osoba wycofa keye... wiec zyj w swiecie fantazji dalej przyjacielu na to sa tabletki... i taka choroba ale to juz lekarz ci przepisze ;P muaaa kiss <33

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 sty 2012, 18:37 
 
Czyli na dzień dzisiejszy jakbym chciał looknąć na wowa a mam konto od 100 lat zamrożone, muszę kupić prepaida za 50 pln?


_________________
LaMoon#2988

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2012, 21:14 
 
showcase napisał(a):
nawet w EULA jest ,ze jedyne co moga zrobic to zabrac czas gry jezeli osoba wycofa keye... wiec zyj w swiecie fantazji dalej przyjacielu na to sa tabletki... i taka choroba ale to juz lekarz ci przepisze ;P muaaa kiss <33

wg. EULA to ci moga zamknac konto bez podania zadnej przyczyny


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 sty 2012, 23:54 
 
Przeciez z daleka widac ze showcase to jeden ze sprzedawcow tego gowna. Piszecie w aukjcach idioci ze dodajecie Diablo 3, wiec to nie bliz Was zgnoi, tylko masowe reklamacje klientow z tytulu rekojmi do tych Waszych pozal sie boze firm.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 11:19 
 
showcase napisał(a):
tmat - haha tworzysz teorie spiskowe jak Ufo kontroluje swiat ? ;))))
90% raf jest dla US/chin/RU... polska to pewnie nawet nie 2%...
gdyby nie widział to fimy sprzedają "poradę" wiec blizz moze im naskoczyć jak gatherbuddy bot ... oni za dotacje na ich firme daja ci bota... nie zrobili takiego bledu jak pirox ktory sprzedawal bota... wiec drogi TMAT gowno wiesz i gowno widziales jeszcze zeby pierdolic na forum i wkrecac walki dziecia ,ze im konta zbanuja... nawet w EULA jest ,ze jedyne co moga zrobic to zabrac czas gry jezeli osoba wycofa keye... wiec zyj w swiecie fantazji dalej przyjacielu na to sa tabletki... i taka choroba ale to juz lekarz ci przepisze ;P muaaa kiss <33

Język polski trudny język :/


Posty: 1
Dołączył(a): 7.02.2012
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 19:16 
 
uchyle Wam troche jak to wyglada: Ci co sprzedaja rafy czesto handluja tez goldem, wiec maja go w bród. Nastepnie konta oplacan raf sa normalnymi kartami (legalnie- nie kradzione). Wszystkie takie konta sa skupowane przez hurtownikow(czesto za golda lub za normalne pieniadze). Nastepnie ten, ze hurtownik z ogromna iloscia kont i golda na nich sprzedaje je dalej do "chinczykow", ktorzy tego golda juz w masowych ilosciach sprzedaja graczom:) konta zas sa im potrzebne do sprzedawania golda, bo one wtedy sa bardzo czesto banowane, ale nie z przyczyny kradzionych kart czy pierdol z tym zwiazanych, ale wlasnie z handlu goldem jak to farmerzy maja w zwyczaju:)

*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 11:09 
 
A jak można wytłumaczyć RaF'y które robią dla "frozen" kont?.
Normalnie tak to wygląda:
Dostajesz kod,wklepujesz...i w systemie widać ze to 30 dni z onlinestore,potem rekrutujesz już normalnie.
Ale dziwne, bo po 1 godzinie te 30 dni znika,czyli wycofują pewnie.
Może jest tak samo z czasem z RaF'a,z tym że tu automaty blizzarda już nie potrafią/mogą zweryfikować.
Ps.
Ja korzystam Z RaF'a,ale głównie dlatego że sama gra mi się już dawno przejadła(gram od bety USA,mniej lub więcej,z przerwami)i nie mam zamiaru płacić normalnie.
Jak mnie zbanują to trudno,nie będę płakał.


Posty: 2
Dołączył(a): 11.02.2012
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 12:42 
 
Od siebie dodam: nie bawcie się w to. Jakiś czas temu kupiłem sobie doładowanie w RAFach na 12 miesięcy (nie liczyłem na Annual Pass, sam fakt 12 miechów za stówkę był super okazją). Jakiś czas potem zadzwoniłem do Blizzarda załatwiać sprawę rozszczepienia konta WoWa od SC2 - przy okazji zostałem poinformowany, że gość także sprawdził sposób opłacania konta. RAFy - wszystkie wysłane na jeden email, a sam sposób ich aktywacji wykorzystuje klucze z błędu ichniejszego systemu (Blizzardowego), w związku z czym jest zmuszony mi je usunąć.

Korzystałem już wcześniej z takich usług, co prawda u innej osoby, i byłem zapewniany, że wszystko jest legalne i nie łamie żadnych zasad. Nie miałem jakiegoś realnego powodu, oprócz przeczucia, że to zbyt piękne, żeby wątpić w całość transkacji.

Oczywiście całą sprawę zgłosiłem zaraz po tym do sprzedawcy (tego samego, którego fragment aukcji był cytowany w poprzednich wypowiedziach). Wykręca się jak tylko może. Cały czas odsyła mnie do regulaminu RAF. On nie zapewnia mi doładowania konta, po prostu znajduję mi "przyjaciół" do RAFu. On swoje wykonał, a wina leży po mojej stronie. Pozwolę sobie zacytować:
"Czy jezeli uda sie Pan do zegarmistrza z zegarkiem firmy Casio i poprosi Pan o usługe wymiany Paska na czerwony, to gry spotka Pan pracownika firmy Casio który odbierze Panu zegarek twierdzac ze czerwony kolor jest przez nich uznany za nielegalny, to wóric Pan do zegarmistrza po zwrot ?"

Ogółem po pierwszej rozmowie nic nie uzyskałem, kazał sobie wysłać screeny korespondencji z Blizzardem (ciekawe czego się tam doszuka skoro rozmowa odbyła się telefonicznie) i historię RAF(tu dalej pokazane jest, że konta "przyjaciół", których mi znalazł, są aktywne) a od siebie dodałem screen z datą wygaśnięcia konta. Czekam na drugą rozmowę, ale pewnie cała sytuacja skończy się postępowaniem prawnym i soczystym negatywem.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 20:15 
 
Tak to jest z przedłużaniem tym sposobem.
Widać Ci z allegro,czy innych stron, nie piszą istotnej sprawy.
Czyli jak masz "lewego" RaF'a, to lepiej w żadnej sprawie się z Blizzardem nie kontaktować,nawet nie wysyłać "in game tickets"
No, ale kto by napisał z drugiej strony takie ostrzeżenie :D

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 02:53 
 
cytat z co drugiej aukcji RAF z allegro
" po otrzymaniu doładowania i otrzymaniu potwierdzenia od państwa ,ze doładowanie jest na koncie battle.net i można uruchomić grę moja współpraca się kończy, wszelkie przyszłe pytania proszę kierować do osoby którą zapraszało się jako przyjaciela gdyż to ona jest powiązana z waszym kontem - a nie ja "

Jebane Oszusty!!!!!!!!


_________________
A-Test!

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 20:42 
 
Zaczyna wyłazić wałek, jak wyjdzie d3 to blizz z automatu dopadnie te wszystkie konta ;)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 21:00 
 
Prędzej jak MoP wyjdzie ;p


Posty: 2
Dołączył(a): 11.02.2012
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 21:41 
 
Dla zainteresowanych jak historia się potoczyła. Co prawda pieniędzy nie odzyskałem, ale dostałem zwykłego prepaida (2miechy zdrapka). Okazuje się ze dystrybutor od którego sprowadza wszystkie kody nie do końca wyjaśnił sytuację a sam sprzedawca nie miał pojęcia, że sprawy mogą nabrać takiego tempa. Następnego dnia spokojnie sytuacja została wyjaśniona, bez żadnych nerwów (po zachowaniu mogę stwierdzić, że rzeczywiście to był pierwszy taki przypadek w "karierze" gościa).

Overall jestem zadowolony. Jeżeli ktoś chce korzystać z RAFów, to spoko. Ale na Boga, zmieńcie oprócz kraju miasto oraz adres.

*edit błędu


Ostatnio edytowano 14 lut 2012, 18:52 przez Nuras, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 00:32 
 
Nuras napisał(a):
tępa

nigga pls...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.