mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 24
Dołączył(a): 8.04.2012
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 16:07 
Cytuj  
Witam! Moja propozycja jest skierowana do osób, które chcą założyć nowe konto WoW lub dopiero rozpoczynają przygodę z grą i chcą wbić bardzo szybko maks lvl.

Wysyłam takiej osobie Recruit-a-Friend, ta osoba przyjmuje, rejestruje się (jako adres zamieszkania należy podać Anglię), następnie kupuje WoW a oraz dodatki (WotLK i Cataclysm) i możemy grać razem.

Dzięki RaF będąc razem w party zdobywa się potrójny exp! W ten sposób już dwie postacie z kolega wylvlowalismy na poziomach 15-80 nie wychodząc z miasta, same dungeony.

Grać będziemy na serwerze Burning Legion, ceny teraz na allegro to śmiech zwłaszcza jeśli chodzi o miesięczny abonament.
WoW (+30 dni gry) - 33zł
Lich King - 58zl
Cataclysm - 53zl
Miesięczny abonament z RaF - 13zł obecnie (to na tą chwile, normalnie można kupić poniżej 10zł - ostatnio za 8zł wziąłem)

Oczywiście nie musisz od razu kupować Lich Kinga i Cata - wystarczy podstawka WoW = 33zl i masz 30 dni na to aby spróbować gry ze mną do 70lvla, jak Ci się spodoba to kupujesz pozostałe dodatki i ciśniemy max lvl.

Serwer to nasz kochany :S Burning Legion, ja będę grał Warlockiem więc jeśli chcesz wybrać postać healującą/tankująca żeby przyspieszyć kolejki na dungeony - jestem jak najbardziej za. Wcześniej ja grałem tankiem a kolega healem to w kolejkach czekaliśmy przeważnie 5sec, za całe lvlowanie może ze 2-3 razy dłużej niż minutę :D

Jeśli chcesz o coś pytać to pisz tu śmiało, lub dla zainteresowanych moje gg: 2494942

TS3 oczywiście jakieś załatwię dla lepszego kontaktu w grze i ogień. Przy odrobinie chęci w jeden weekend 1-80 da się zrobić przy przyciotowaniu trochę godzin.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2012, 16:08 
Cytuj  
przyjmujący raf'a może spokojnie podać Polskę jako miejsce zamieszkania, i korzystać z potrójnego expa


Posty: 24
Dołączył(a): 8.04.2012
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 09:09 
Cytuj  
nieaktualne :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.