mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 19.08.2012
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 17:14 
 
Witam gram w WoW czas już długi czas i cały czas płaciłem karta płatnicza i powiem szczerze że mam dość przepłacania jak widzę na allegro tanie RAF i wiem ż ekonto musi być zarejstrowane min. np na Wielką Brytanie bo w polsce to nie dziala i teraz mam takie pytanie czy da sie przerejstrowac konto na inny kraj z polski np na wielką brytanie? jak zmmienić te uztwienia bo na stronce blizza próbowałem cos zrobic ale mi nie wyszło. mam wielka prosbę jeżeli ktos wie jak to zrobić to bardzo proszę by mnie poinstruował tutaj lub na PM.
Dzękuje Bardzo pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 18:02 
 
nie ma problemu, rozmowa telefoniczna i skan czegoś poświadczającego pobyt w UK


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 20:44 
 
Jak się uda zmienić kraj,miej na uwadze to, że uzyskane miesiące z RaF,mogą zostać usunięte przez Blizzard.
Nie jest tak że wszystkim usuwają.
Ale jakoś kilka miesięcy temu,przelecieli po kontach biorących udział w promocji darmowego Diablo 3.
I większości zostały cofnięte tak uzyskane miesiące.
Reszta kont raczej nie była sprawdzana.
Ale nie ma ma pewności czy historia nie powtórzy się z dniem premiery MoP'a.
Jeśli brać RaF'y, to raczej nie płacić z allegro...szkoda kasy.
Można samemu poszukać i załatwić bez pośredników...
PS.
Jestem w temacie osobiście...a poprzedni temat zamknięto,odnośnie tych płatności...więc dorzucę tutaj linka:
http://forums.moneysavingexpert.com/sho ... p?t=450004
Pewnie nie koniecznie skorelowane z RaF...bo to 2007 rok pierwsze posty,no ale wiadomo jak to działa.


Posty: 4
Dołączył(a): 19.08.2012
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 21:11 
 
Dziękuje za info ^^ :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.