mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 80  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 17 paź 2014, 12:17 
Cytuj  
No z matsami to strzał w 10-tkę. Nie dość, że się stakcują do 200, nie dość, że mamy osobny bank na nie, to na dodatek można crafcić itemy nie mając reagentów w plecaku:) Wystarczy je mieć byle gdzie:)

Racja, fixują na bieżąco. Drzewko w lokacji startowej BE bije już za 3 a nie za 500:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2014, 12:28 
Cytuj  
Niestety wciaz uparcie unikaja zaimplementowania funkcji z najbardziej popularnych addonow, i gracz zamiast miec wbudowane w grze oczywiste funkcje jak auctioneer, wspolne wyswietlanie toreb, mody typu prat chat czy kupa innych to musi co patch sciagac i sprawdzac czy ma aktualne addony.

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2014, 13:52 
Cytuj  
I tak przez lata wiele addonowych funkcji dodali do UI, a te co wymieniles nie sa az tak niezbedne.
Narazie jest wszystko ladnie pieknie, chce sie logowac na drugi dzien + jeszcze miesiac miodowy po wyjsciu WoDa.
Wszystko rozbie sie o jakosc entry raidow lub dla niektorych zmiany w pvp.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 17 paź 2014, 23:19 
Cytuj  
https://kupony.allegro.pl/mobile/ Można kupić PrePaida z kuponem -20zł:D Sprawdziłem i działa. Kupon ważny do 1 listopada.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 31.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2014, 15:22 
Cytuj  
Dzięki wielkie Vences - skorzystałem z tej promocji :) nie kupuję na Allegro ale zamiast płacić prawie 60zł za m/c przez abonament opcja prepaida za 65zł jest super. Jeszcze raz dzięki i miłego weekendu!

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 paź 2014, 19:29 
Cytuj  
Ta aplikacja to totalne dziadostwo :] zalogowałem się na allegro zaznaczyłem 1 pre paida po czym dostaje potwierdzenie, że zamówiłem 3 :wtf: teraz muszę to odkręcac. Nie ma co się łakomic na 20 zł


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 18 paź 2014, 20:00 
Cytuj  
Widocznie coś Ci zlagowało, albo coś:D

http://www.wowhead.com/achievement=1656#comments Ech, przynołlajfiło się dzisiaj i zrobiło się tego acziwa w 1 dzień:D

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 paź 2014, 20:19 
Cytuj  
Dobrze, że sprzedający okazał się normalny. Niestety ta aplikacja to jakaś amatorszczyzna i dzięki tej nauczce następnym razem zamawiam po staremu. Bo hipotetycznie jakby mi naliczyło 50 prepaidów i sprzedający okazał się parówką to musiałbym jeszcze się po sądach bujac. :]


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 paź 2014, 20:23 
Cytuj  
A takie szybkie pytanie.
Na jakim serwerze w chwili obecnej najrozsądniej jest się zalogować?
Mam na myśli polskie, ogarnięte gildie. Kiedyś był to Burning Legion, Outland, Defias Brotherhood.


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2014, 22:14 
Cytuj  
Teraz tylko wyłącznie BL horda: ally w stosunku 2:1

70-80 % to pl gildie : http://www.wowprogress.com/pve/eu/burning-legion/


_________________
Obrazek

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 19 paź 2014, 00:03 
Cytuj  
Tylko szkoda, że nasza grupa non stop obrywa na battlegroundach .-. Z reguły mamy faceroll by alluchy:/

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 19 paź 2014, 01:29 
Cytuj  
I vice versa jak grasz w ally, wszystko zalezy na jakim bg grasz. Poza tym bg prawdopodobnie w wod zdechna(jedynie armie botow beda sie tam scierac) gdyz skrimish areny beda dawac honor.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 19 paź 2014, 07:49 
Cytuj  
na grim batol jest 1 gildia polska po stronie ally :p

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 paź 2014, 10:40 
Cytuj  
Widac poziom trudności w WODzie jakoś nei powala https://www.youtube.com/watch?v=1KsszFVUVbQ


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 01:40 
Cytuj  
To zwykły dungeon na 100 lvl nie raid a tam wiadomo co będzie..Nie ma tego poziomu trudności jak w TBC niestety jesli chodzi o 5 man party

Z arena skrimish masz minimalny honor, BG są duzo bardziej opłacalne ( potwierdzone blue post )


_________________
Obrazek

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 13:54 
Cytuj  
Pamiętam pre tbc Scholomance czy Stratholm strona z baronem potrafiło nieźle dać w kość. Obecnie tym instancjom brak klimatu i polotu.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 18:52 
Cytuj  
A wiesz co jest najlepsze? Odpal sobie teraz jakis prywatny server hostujacy preTBC i sprobuj te instancje zrobic. O (nie)dziwo zrobisz je bez problemu.
Czepianie sie trudnosci instancji przez powolywanie na stary content jest naprawde nie na miejscu. To nie jest tak, ze instancje sa coraz latwiejsze, tylko gracze sie rozwiajaja w tak szybkim tempie, ze trudno jest zrobic rownie wymagajacy content co kiedys.
Ja akurat zaczynalem przygode z WoW chwile przez pojawieniem sie TBC, wiec w vanilli rajdow nie robilem, ale za to w TBC wyczyscilem wszystko i do dzis pamietam jak wtedy wipowalo sie na czyms w stylu SSC, czy nawet na niektorych heroikach. Potem pojawil sie wotlk i hardmode'y w Ulduarze. Po zrobieniu Freji czy Mimirona nie bylem w stanie ogarnac jak wtedy moglem myslec, ze BT czy SSC bylo ciezko.

To sie zreszta tyczy wszystkich gier. Zobaczcie sobie pierwsze turnieje LoLa, czy CSa. Gra niby do dzis jest praktycznie taka sama, a gracze tak sie polepszyli, ze to co wyprawiaja to glowa mala i kiedys nie bylo nawet do pomyslenia.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 19:08 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
A wiesz co jest najlepsze? Odpal sobie teraz jakis prywatny server hostujacy preTBC i sprobuj te instancje zrobic. O (nie)dziwo zrobisz je bez problemu.


No tak, bo te "prywatne" (jak to "pięknie" nazwałeś) w 100% odwzorowują serwery blizzarda... Kiedyś, przed TBC na normalnych instancjach, trzeba było używać CC (jak dziś pamiętam rogue jednego ogłuszał, mag trzymał na jednym owieczkę itp.) i walczyło się z jednym mobkiem elite. Gdy drugi się zerwał = wipe. I piszę tu o normalnej wlace z elite mobami, nie bossem. Instancje robiło się dość długo. Dziś nawet heroiki leci się w kilka minut. Ostatnio jak levelowałem mojego warka, bodajże na 79lvl robiliśmy jakiegoś heroika. Party się rozjebało. Zostałem ja i paladyn. 70% instancji zrobiliśmy we dwóch. Nie, to nie gracz są "co raz lepsi" (to też, ale nie w tym przypadku). Wszystko jest upraszczane jak się da. I gdybyś teraz wrócił do Vanilli, ale nie na "prywatnych" serwerach, tylko blizzardowych, i wziął grupę 4 osób i miał robić instancje, zobaczyłbyś jaka jest prawda :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 19:31 
Cytuj  
Nie rób CC na trashu w drodze na Garrosha to lezysz.

Szamotula dobrze mówi, nie poziom a gracze się zmienili.


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 20 paź 2014, 20:59 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
No tak, bo te "prywatne" (jak to "pięknie" nazwałeś) w 100% odwzorowują serwery blizzarda


Oczywiscie. Sa serwery, ktore sa 100% blizzlike.


Ja ci powiem inaczej co do instancji - w TBC jak zaczynalem heroiki to moglem tankowac 1 moba z 5, bo inaczej padalem i takie instancje z Auchidounu, czy rampartsy robilem po 30-40 min na run. Jak dobilem gear z rajdow to instancje robilismy na AoE w 10-15min maks. Czyli jak to jest? Instancja byla trudna(bo na poczatku trza bylo cc), latwa(potem robilo sie na aoe, a bossow roflstompowalo), czy moze po prostu byl gear block, ktory podobnie jak w vanilli sztucznie wydluzal rozgrywke(hi5 wbijanie capa na niemozliwosc dostania crita od bossa na takim paladynie - musiales nakutaszac instancje po konkretne dropy bo inaczej o rajdowaniu mogles pomarzyc)?
To jest dla ciebie trudnosc, ze dostajesz progress block ze wzgledu na slaby gear? Bo dla mnie definicja trudnosci byl Mimiron czy Yogsaron na hardmodzie, ktorego slabsze gildie nie potrafily nawet zrobic w gearze w hc cytadeli ze wzgledu na to jak wymagajace mechaniki dane encountery mialy.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 80  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.