mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 80  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 23:18 
Cytuj  
Ciezko to skrotowo napisac bo opcji do wyboru jest masa.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 23:27 
Cytuj  
a ile czytania w grze, cesto wychodze po czym soie przypominam ze jeszcze mialem 4 rzeczy zrobic ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 23:44 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja jebie, znowu tyle czytania :(
myslalem, ze radzio w skrocie napisze.


No w skrocie Ci ladnie Pwael napisal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 23:49 
Cytuj  
Rzeczy jest sporo do robienia, ale komu sie chce je robić? ;) ja pewnie porobie heroiki i zakończę zabawę, ale tak czy inacej bardzo dobry dodatek ogólnie.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 23:53 
Cytuj  
@Mendol

Rajdowałem nieco hunterem, druidem i shamanem, powiem tylko tyle - każda klasa jest mega wymagająca jeżeli weźmiemy pod uwagę nie tylko standardową rotację na dmg ale do tego np. hunterem zdejmowanie aggro petem, przekierowywanie aggro misdirektem, zdejmowanie buffow tranquilizing shot, zdejmowanie zerwanego mobka freezing trapem + trap launcher, decyzja jaki pet w zależności od buffa którego chcemy... ehhhh... idę lewelowac huntaha :) a co śmieszniejsze połowa rajdujących hunterów tego nie ogarnia i myśli, że prawidłowa rotacja to win/win.

Co do levelowania to teraz tak właściwie to bez różnicy kim, robisz ~5 questów, instancję i lecisz do przodu tak to teraz wygląda. Zastanów sie czy nie chcesz kupić boosta na 90 bo przebrnięcie od 0 to niezła jazda :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2014, 23:56 
Cytuj  
Ja tam lubie grac solo i Blood DK jest dla mnie idealny. I ta satysfakcja jak samemu robi sie elite questy.
Shador von Dal napisał(a):
Co do levelowania to teraz tak właściwie to bez różnicy kim, robisz ~5 questów, instancję i lecisz do przodu tak to teraz wygląda. Zastanów sie czy nie chcesz kupić boosta na 90 bo przebrnięcie od 0 to niezła jazda :)

Jazda to byla kiedys jak musiales zrobic questy w prawie wszystkich krainach by dobic do 60, przy czym byla masa elite mobow i questow. Teraz robisz 1/10 contentu i masz max lvl.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 00:00 
Cytuj  
Hmmm WoW dead gejm. http://www.mmo-champion.com/content/452 ... ubscribers
Musieli chyba sporo hardware kupic.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 00:07 
Cytuj  
Pwael napisał(a):
chyba malo ludzi teraz lvluje od zera wiec spora szansa na pustki w low lvl krainach.

Wlasnie tego sie obawialem jak wczoraj zaczynalem robic alta, ale nie jest zle, 30lvl wbity.
Po low lvl zonach biega troche osob, a z dungeonami tak samo nie ma zadnych problemow.

Wymyslilem sobie, ze jak wbije warlocka do 60 poziomu i gra mi sie nie znudzi, to kupuje dodatek, boostuje postac i bawie sie w nowym contencie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 00:11 
Cytuj  
nabonid napisał(a):
Hmmm WoW dead gejm. http://www.mmo-champion.com/content/452 ... ubscribers
Musieli chyba sporo hardware kupic.


Skurczybyki :O

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 00:14 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Pwael napisał(a):
chyba malo ludzi teraz lvluje od zera wiec spora szansa na pustki w low lvl krainach.

Wlasnie tego sie obawialem jak wczoraj zaczynalem robic alta, ale nie jest zle, 30lvl wbity.
Po low lvl zonach biega troche osob, a z dungeonami tak samo nie ma zadnych problemow.

Wymyslilem sobie, ze jak wbije warlocka do 60 poziomu i gra mi sie nie znudzi, to kupuje dodatek, boostuje postac i bawie sie w nowym contencie :)


levelowanie od zera czy w pandach to męczarnia w porównaniu z dodatkiem. Po trialu pand i próbie alta sie zrzygalem, a WoD mi sie podoba.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 00:44 
Cytuj  
Damien napisał(a):
Ja tam lubie grac solo i Blood DK jest dla mnie idealny. I ta satysfakcja jak samemu robi sie elite questy.
Shador von Dal napisał(a):
Co do levelowania to teraz tak właściwie to bez różnicy kim, robisz ~5 questów, instancję i lecisz do przodu tak to teraz wygląda. Zastanów sie czy nie chcesz kupić boosta na 90 bo przebrnięcie od 0 to niezła jazda :)

Jazda to byla kiedys jak musiales zrobic questy w prawie wszystkich krainach by dobic do 60, przy czym byla masa elite mobow i questow. Teraz robisz 1/10 contentu i masz max lvl.


Spoko dżoko wiem coś na ten temat :)

D3jviD napisał(a):
Pwael napisał(a):
chyba malo ludzi teraz lvluje od zera wiec spora szansa na pustki w low lvl krainach.

Wlasnie tego sie obawialem jak wczoraj zaczynalem robic alta, ale nie jest zle, 30lvl wbity.
Po low lvl zonach biega troche osob, a z dungeonami tak samo nie ma zadnych problemow.

Wymyslilem sobie, ze jak wbije warlocka do 60 poziomu i gra mi sie nie znudzi, to kupuje dodatek, boostuje postac i bawie sie w nowym contencie :)


Ogólnie w low nawet nie miałem problemu ze znalezieniem dunga jako dps (max 5 minut), kryzys dopiero mam na etapie wotlka i Borean Tundry której po prostu nie mogę przeżyć, nuda! Ale Pand już się nie mogę doczekać, nie mówiąc już nic o WoD :)

nabonid napisał(a):
Hmmm WoW dead gejm. http://www.mmo-champion.com/content/452 ... ubscribers
Musieli chyba sporo hardware kupic.


Funfact :) Jest teraz poziom z 2008 roku a wtedy właśnie nabyłem swoje konto którego trzymam się kurczowo (przed tym chyba było jedno? lub dwa? nie pamiętam). Taaaa WoW to dead game lulzordo.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 01:12 
Cytuj  
Kurde. Jak na mmorpg doslownie wszyscy(bo kabry nie ma) zachwalaja WoDa to cos musi byc na rzeczy! A dla mnie jest to pierwszy dodatek w ktory nie gram.
Swoja droga nie ogarniam do koncza tych subow. Ja wiem, ze boty itp ale tylko 1/3 populacji ma WoDa, niech nawet 5m to beda boty to co z reszta? Jak jestes normalnym graczem to albo jestes up to date, albo nie grasz w cale.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 01:31 
Cytuj  
Panowie, udzielil mi sie hype i zastanawialem sie nad zakupem WoD, ost. raz logowalem sie na Ragnarosa w Cata. Wzialem 10day proby MoP moim rogalem i wtf!? Polowe skilli wyjebali, o talentach nie wspominajac... A ten stat squish myslalem, ze w czyms pomoze, a teraz jeszcze wiecej mobow przyjmuje na klate i troche nudno...

Stary wyga od vanilli odnajdzie sie w WoD? Czy cala gra jest w ten sam sposob wykastrowana?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 01:40 
Cytuj  
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad Twoim pytaniem, od czasu jak sam wróciłem do WoW to myślę jak to jest.

IMO Blizzard zrobił taki ruch, że gierka staje się prosta ale żeby coś tam osiągnąć w Rajdach to nieco trzeba być ogarniętym... tak więc suma sumarum to jest to co napisałem parę postów wyżej. Wszystko jest teraz ważne ale jeżeli chodzi o ogarnięcie to już nie do końca.

Nie rajdowałem w MoP i WoD więc tak nie do końca wiem jak to jest teraz, bardziej z doświadczenia które wyciągnąłem w przeciągu ~72lvl levelowania shamana, ogólnie grają nieogarzy którzy czekają na "rozkazy".


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 01:42 
Cytuj  
Cytuj:
Czy cala gra jest w ten sam sposob wykastrowana?


Nie przypomina vanila w żaden sposób.
Instance to faceroll, wszystko generalnie jest łatwe.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 01:44 
Cytuj  
@up

Lulz, w Twoim przypadku warto spytać - Określ wszystko.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 01:57 
Cytuj  
No generalnie trzeba być upośledzonym żeby sobie nie poradzić - jedyna wymagana rzecz to czas.
Na dodatek garnizon robi z Ciebie self-sufficient hobo, który nawet nosa nie musi wystawiać tylko zbiera sobie matsy, ma własny AH i forge.
Każdy instance to było wciskanie 1+2+3+4+5 w przypadku warriora.
Tank po prostu tauntował a healer mass healował.
Zero challenge, zero cc, zero kombinowania - jak to napisał jeden koleś: it doesnt matter, just kill them.
Wyszedł koleś? Nps, zrobimy w 4, ez pz.
Tak samo questy, rare moby, cokolwiek.
Faceroll.
Mimo wszystko jak dla mnie co sobie klient odpalony AFK i w przerwie coś w garnizonie zrobie czy na instance skoczę jest idealne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 02:15 
Cytuj  
Jest tak łatwe, że aż sie rzygać chce. Nie wiem co się dzieje na 100 levelu, ale levelowanie i instancje to jest kurwa aż żałosne skillowo. Zginąłem jako tank 1 raz bodajże... a jebłem chyba z 40 runów.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 07:18 
Cytuj  
Jak jest tak latwo to wklejcie swoje achievy typu gold challange mode czy arena 2k rating pls


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 08:43 
Cytuj  
Heroiki sie faceroluje. Challenge modę to nie jest zapierdalanie na czas? Moar dps i rotacj 1-4.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 80  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.