mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 80  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 11:04 
Cytuj  
Pwael napisał(a):
Monk zaczyna nieprzypisany do zadnej strony a na 10 lvlu wybiera sie czy chcesz byc ally czy horda.

Nie monk. Panda. Monkiem mogą być rasy po obu stronach.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 11:16 
Cytuj  
sula napisał(a):
Daedrael napisał(a):
narzekacie, ze za latwo, ale jednoczesnie nie widzicie sensu w robieniu trudniejszych wersji? spierdolenie umyslowe.


Ciekawie i trudno ma być od razu a nie dopiero w "XXX mode" po iluś tam godzinach farmy. Dopóki tego nie zrozumiesz to nie bardzo jest o czym gadać.


w podstawce tez trzeba bylo farmic godzinami res geary dla tankow, takze to ty musisz cos zrozumiec.

tez mi sie najlepiej gralo w podstawce 10 lat temu, ale naprawde trzeba byc slepym, zeby stwierdzic, ze gra byla wtedy trudniejsza. nie byla, powiem wiecej - byla bardzo latwa z perspektywy czasu.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 11:22 
Cytuj  
Była prostacka, a jedyną trudnością była konieczność farmy golda na raidy i jebania levelu.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 11:40 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
w podstawce tez trzeba bylo farmic godzinami res geary dla tankow, takze to ty musisz cos zrozumiec.

tez mi sie najlepiej gralo w podstawce 10 lat temu, ale naprawde trzeba byc slepym, zeby stwierdzic, ze gra byla wtedy trudniejsza. nie byla, powiem wiecej - byla bardzo latwa z perspektywy czasu.

Gry mają ewoluować i być coraz lepsze, m.in. pozbywając się zjebanych elementów (np. bezmyślnej farmy). Także to, że w vanilli też coś było to żaden argument.

Już nie mówiąc o kompletnym ignorowaniu tego, że 10 lat temu WoW był ciekawszy i fajniejszy bo to było coś nowego na prawie każdej płaszczyźnie, a sami gracze przez to, że mniej doświadczeni i młodsi to odbierający pewne rzeczy inaczej.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
To ginący typ gracza. Teraz albo jest gracz-debil, albo no life.

Dużo ludzi ma po prostu za niskie wymagania.

Oyci3C napisał(a):
Jeszcze jestem w stanie zrozumieć tryb heroic - trudniej to samo, ok.
Ale na tym to powinno się skończyć a nie normal, heroic, challenge, mythic, może zaraz będzie z tego FFXIV albo jak w D3 - Heroic(10), Challenge(10) czy Mythic(10).

Wiadomo, że 2 tryby to lepiej niż pierdyliard, ale sam zamysł farmienia facerollowego nudnego contentu, aby się dostać do czegoś ciekawego jest zjebany. Zawsze był, tyle, że X lat temu z wielu względów się to jednocześnie mniej zauważało jak i miało na to większą tolerancje niż dzisiaj.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 12:53 
Cytuj  
Ja z ubrs pamiętam że największą trudność stanowiło znalezienie grupy hunterem, a jak juz sie udało to poginałem tam 15 osobowym rajdem w itemkach of monkey, żeby wytargać trinket z questa 2% crita i jakos nie pamiętam żebym się przejmował tym, że nie jestem w stanie zrobić tego w 5. Tourist mode zrealizowany w taki czy inny sposób.

A na czym ogólnie polega challenge mode? To jest hero z timerem? Czyli jest to tylko taki dps check, że mam lepszy gear i perfekcyję rotację więc wbijamy to w 15 minut? Czy trzeba wszystko cc i zapomnieć o aoe?

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 13:04 
Cytuj  
Chellenge mode to dwie sprawy, quest za który dostaje się skrzynkę z epaxem i wymaga skończenia insty co jest bardzo trudne i druga sprawa timery za które dostaje się medale ( koszmarnie trudne )

Jest to potwornie ciężkie, mobki zwykle robią sporo CC na party i bija okrutnie. Margines błędów praktycznie żaden, często wymaga czekania na najlepsze cd-ki by cokolwiek zdziałać.

Nie ma mowy o AoE, trzeba robić jakieś CC co wcale nie jest łatwe.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 13:16 
Cytuj  
W wowie jest to bardzo dobrze zrobione. Jest content dla wszystkich od nuba z rozumem ameby do hc nolifa. To ze mowi sie o wowie "łatwa gra" wynika z opowiesci tych pierwszych co nawet nie liznela trudnego contentu, albo i jeszcze lepiej od tych co w gre nie grali.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 13:20 
Cytuj  
shahray napisał(a):
A na czym ogólnie polega challenge mode? To jest hero z timerem? Czyli jest to tylko taki dps check, że mam lepszy gear i perfekcyję rotację więc wbijamy to w 15 minut? Czy trzeba wszystko cc i zapomnieć o aoe?


Z tego co pamietam istotnym faktem odnosnie challenge modes jest to ze sprzet sie skaluje (w dol) do jakiegos tam poziomu. Przynajmniej tak bylo wczesniej. Wiec lepszy sprzet nie daje przewagi.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 13:22 
Cytuj  
nyx +1.

challenge mode skaluje itemy z wyzszym ilvl niz 630 w dol, wiec gear nie daje na nich zadnej przewagi.

na niektorych bossach (np. 2gi boss w skyreach) bez BLa i cd raczej trudno w ogole zabic w tym momencie. ukonczenie insty wymaga skilla, a wbicie golda to dla 99% graczy mission impossible. a to dopiero heroic 5 man, zobaczymy mythic highmaul. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 13:32 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
W wowie jest to bardzo dobrze zrobione. Jest content dla wszystkich od nuba z rozumem ameby do hc nolifa. To ze mowi sie o wowie "łatwa gra" wynika z opowiesci tych pierwszych co nawet nie liznela trudnego contentu, albo i jeszcze lepiej od tych co w gre nie grali.


spokojnie, wbije 100, gram tankiem wiec na pewno cos w tym temacie powiem pozniej

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 13:36 
Cytuj  
tank to najlatwiejsza rola w raidzie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 13:40 
Cytuj  
Jak mnie denerwuje jak chce isc rogalem na jakis cm i ciagle slysze "sorry need range" lel, wkurwilem sie bede tankowalem palkiem jeszcze 2 lvle


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 13:56 
Cytuj  
W takim razie ten challenge mode brzmi dobrze.

btw.
Każdy rogal którego sprawdziłem na armory (niezależnie od frakcji) ma trinket pvp base agil + proc agil, obejrzałem 2 vendorów honoru w Ashran żaden nie sprzedaje tego trinketa a jedynie base Versality + proc Agil i ma on identyczna nazwę z tymi które maja ludzie na amory :har:. Relogi i inne takie nie pomagają, więc chyba faktycznie sprzedaje tylko to widać, obładowany już jestem trinketami ze spirit, procującymi int, a nie mogę zakupić mojego sztandarowgo. Albo cos się zepsuło albo jestem jełop.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 14:04 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
tank to najlatwiejsza rola w raidzie.


Jednoczesnie najbardziej jebana i za wszystko winiona ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 14:17 
Cytuj  
Tank zawsze mial najprostsza mechanike ale za to najlepiej musial ogarniac taktyke i wiedziec co kiedy robic.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 18:16 
Cytuj  
Na fali forumowego hype'u zakupiłem dodatek, zobaczymy ile wytrzymam. Na razie na tapecie będzie lock, potem priest albo rogal.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 19:11 
Cytuj  
jak kupie dodatek to dostaje miesiac gry za darmo?
czy musze abo dokupic?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 19:14 
Cytuj  
Nie dostaniesz.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 19:17 
Cytuj  
to niech spadaja :)

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 20 lis 2014, 19:33 
Cytuj  
http://www.wowhead.com/news=244602/bliz ... k-schedule very soon... :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 80  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.