mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 80  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 14:05 
Cytuj  
Może według blizza WoW jest jak wino. hehe Szkoda patrzeć jak z fajnej gry z perspektywami sukcesywnie zrobili gówienko dla gimbazy. No ale jest kolorowo i super mounty są, jest nowa grupa odbiorców. A Ci co grali w 2004/2005 mogą powspominać.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 14:38 
Cytuj  
Ja tam zamówiłem Deluxe, mimo tego, że gram w WoWa całkiem casualowo i zapewne zrobię mała przerwę na D3 po wyjściu RoS.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 21:17 
Cytuj  
Cenę dojebali :D

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 00:46 
Cytuj  
Kit tam z ceną, gorzej sprawa ma się z lfr i boosterami, którzy nie znają nawet podstaw boostniętej klasy:/ Wchodzi taki squishy tonk - bez enchantów, gemów i pada na hita:/ Dobrze, że jest opcja kick:D

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 01:35 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Kit tam z ceną, gorzej sprawa ma się z lfr i boosterami, którzy nie znają nawet podstaw boostniętej klasy:/ Wchodzi taki squishy tonk - bez enchantów, gemów i pada na hita:/ Dobrze, że jest opcja kick:D


Bez przesady. SOR też dawały boosta (do 80lvl) i jakoś płaczu nie było widać. Z tymi enchantami i gemami to też przesadzasz, bo po osiągnięciu max levelu i robieniu standardowych instancji nigdy nie miałem żadnych enchatnów czy gemów a i tak robiłem największy DPS w grupie (paladyn / warrior). Taki jest teraz WoW, niestety. No ale hejt musi być.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 01:47 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Vences napisał(a):
Kit tam z ceną, gorzej sprawa ma się z lfr i boosterami, którzy nie znają nawet podstaw boostniętej klasy:/ Wchodzi taki squishy tonk - bez enchantów, gemów i pada na hita:/ Dobrze, że jest opcja kick:D


Bez przesady. SOR też dawały boosta (do 80lvl) i jakoś płaczu nie było widać. Z tymi enchantami i gemami to też przesadzasz, bo po osiągnięciu max levelu i robieniu standardowych instancji nigdy nie miałem żadnych enchatnów czy gemów a i tak robiłem największy DPS w grupie (paladyn / warrior). Taki jest teraz WoW, niestety. No ale hejt musi być.


Tylko nie porównuj zwykłych dungów do nawet głupiego lfr., oraz dpsa do tanka. Pół biedy, jak podczas raidu kilku dpsów nawali... czy nawet 1 healer .
Gorzej, gdy dostaniesz jakiegoś squishy tonka, albo z zgroza - dwóch... a jak wiadomo - 1 tankiem nie wytankujesz.

A dungi, nawet heroiki? Toż to zwykły faceroll i da ię to zrobić nawet bez tanków i healerów.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 09:13 
Cytuj  
Vences napisał(a):
A dungi, nawet heroiki? Toż to zwykły faceroll i da ię to zrobić nawet bez tanków i healerów.


No właśnie o tym pisałem, że WoW teraz jest taki jaki jest. Zwykłe da się robić we dwóch (robiłem z warkiem i paladynem). Ale inna sprawa - przecież tak boostnięta postać nie pójdzie na rajd, bo nie ma odpowiedniego ilvl... no chyba, że ma?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 13:48 
Cytuj  
W WoD na poaczatku nie bedzie latania. Chca zaobaczyc czy sie przyjmie. Jesli nie to prowadza taka mozliwosc w pozniejszym patchu.
Wiec przynajmiej przez pierwsze kilka miesiecy open pvp reaktywacja :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 14:27 
Cytuj  
Zablokowane latanie przy wejsciu dodatku? NO ONE SAW THIS COMING!


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 14:49 
Cytuj  
Bo lataniem to sie blizzard sam udupil. Jak wyszlo BC to to byl przelom i szok. Mogles latac nad wszystkim, pelna wolnosc i swoboda no i zajebiste widoki. Niestety nie obmysleli tego, ze na dluzsza mete takie rozwiazanie to totalna alienacja graczy. Potem z dodatku na dodatek dodawali coraz to fajniejsze mounty latajace, wiec tak nagle nie moga sie z tego pomyslu wycowac bo bylby hejt.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 15:32 
Cytuj  
dodadzą możliwość latania po paru miesiącach za 50$


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 19:54 
Cytuj  
Z tym ze w kazdym poprzednim dodatku latanie bylo na starcie poblokowane, wiec srsly nie wiem co tu testowac.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 20:59 
Cytuj  
W cata nie bylo to raz, a dwa to teraz nie chodzi o to, ze do 95lvla biegasz na piechote, a potem kupujesz 'licencje', tylko ogolnie nie ma byc latania i jesli sie to nie przyjmie to potem ew. dodadza w paczu.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 21:45 
Cytuj  
Czyli dodadzą w paczu. O czym tu dyskutować?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 21:46 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
W cata nie bylo to raz, a dwa to teraz nie chodzi o to, ze do 95lvla biegasz na piechote, a potem kupujesz 'licencje', tylko ogolnie nie ma byc latania i jesli sie to nie przyjmie to potem ew. dodadza w paczu.


A jakie uzasadnienie "fabularne", że nie można będzie tam latać? Większe przyciąganie "ziemskie" :D ?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2014, 21:59 
Cytuj  
Fabularnie.. iron horde sniper forces. Na mmo był wpis że blizz rozmyśla aby całkowicie zrezygnować z latania w Draenorze zamiast dodawać to w późniejszym patchu.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 mar 2014, 11:18 
Cytuj  
Jeżeli zamówię teraz edycję zwykłą to po premierze będę miał tego bosta na 90 w tej cenie czy muszę płacić 50 euro? Btw mam tylko locka 90 którym nie gram od miesięcy a chciałbym stworzyć zupełnie nową klasę i ominac to "pasjonujące lvlownaie"


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 15 mar 2014, 14:36 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
Jeżeli zamówię teraz edycję zwykłą to po premierze będę miał tego bosta na 90 w tej cenie czy muszę płacić 50 euro? Btw mam tylko locka 90 którym nie gram od miesięcy a chciałbym stworzyć zupełnie nową klasę i ominac to "pasjonujące lvlownaie"


Będę tak samo leniwy jak Ty i nadmienię, że wszystkie informacje znajdziesz na stronie wowa. Wbić 90 lvl to jest max 4-5 dni played bez heirloomów i innych gówien.


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2014, 19:49 
Cytuj  
sula napisał(a):
Czyli dodadzą w paczu. O czym tu dyskutować?

O czym wy gadacie, zawsze bylo tak ze jak wychodzil dodatek to nie dalo sie latac - dopiero mozna bylo kupic skilla na latanie na max lvlu, tak bylo w kadym dodatku i tak bedzie teraz

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2014, 20:37 
Cytuj  
koci napisał(a):
sula napisał(a):
Czyli dodadzą w paczu. O czym tu dyskutować?

O czym wy gadacie, zawsze bylo tak ze jak wychodzil dodatek to nie dalo sie latac - dopiero mozna bylo kupic skilla na latanie na max lvlu, tak bylo w kadym dodatku i tak bedzie teraz


Teraz na max levelu tez nie bedzie. Dopiero w patchu po premierze. A moze i w ogole :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 80  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.