mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 80  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 11:09 
Cytuj  
to brat ma podobna wiedze i skilla do ciebie, bo monk jest aktualnie top dpsem.

zamiast wklejac obrazki mozesz wytlumaczyc jak to jest, ze cos robi dobry DPS, ale tego nie widac i metery nie pokazuja?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 11:14 
Cytuj  
Dla mnie jak coś schodzi w party w minutę a healer traci może 30% many to jest dobry DPS.
Nie interesuje mnie, że ktoś robi 17k a ktoś 14k.
Jak masz z tym problem to jesteś pierdolnięty i automatycznie taka osoba dostaje kicka.

Monk top dps, tak same top dps. Wszyscy top dps.

Doing daily, ilvl 640 or gtfo - brain/rotation not needed.

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 11:15 
Cytuj  
U mnie w gildii healerzy placza ze nie sa w stanie utrzymac tanka monka. Łot papertank.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 11:17 
Cytuj  
Możliwe.

Swoją drogą słyszałem, że warrior-tank też ponoć średni ale mi się gra ok, praktycznie nie pamiętam żebym ostatnio padł i każdy mnie może wyleczyć nawet jak mam 15-20 mobów na sobie.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 11:19 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dla mnie jak coś schodzi w party w minutę a healer traci może 30% many to jest dobry DPS.
Nie interesuje mnie, że ktoś robi 17k a ktoś 14k.
Jak masz z tym problem to jesteś pierdolnięty i automatycznie taka osoba dostaje kicka.

Monk top dps, tak same top dps. Wszyscy top dps.

Doing daily, ilvl 640 or gtfo - brain/rotation not needed.


nadal nie odpowiedziales jak to mozliwe, ze shaman robi dobry dps, ale tego nie widac i metery tego nie pokazuja.

przyznaj, ze zajebales glupote i po sprawie, po co robisz z siebie wiekszego idiote niz jestes?

przed buffami elementala na CM roznica na aoe byla taka, ze shaman robil 9-11k, a monk / hunter / warek / mag / warlock 22k. jesli dla ciebie to nie problem, to powodzenia w progressowaniu LFR.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 11:21 
Cytuj  
Nie wiem czy mi się wydaje czy to przez to ze gram ta classa ale palek bardzo dobrze wypada w tanku. Z drugiej strony słyszałem już od paru healerow ze dobrze im się mnie trzymało przy życiu.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 11:26 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Dla mnie jak coś schodzi w party w minutę a healer traci może 30% many to jest dobry DPS.
Nie interesuje mnie, że ktoś robi 17k a ktoś 14k.
Jak masz z tym problem to jesteś pierdolnięty i automatycznie taka osoba dostaje kicka.

Monk top dps, tak same top dps. Wszyscy top dps.

Doing daily, ilvl 640 or gtfo - brain/rotation not needed.


nadal nie odpowiedziales jak to mozliwe, ze shaman robi dobry dps, ale tego nie widac i metery tego nie pokazuja.

przyznaj, ze zajebales glupote i po sprawie, po co robisz z siebie wiekszego idiote niz jestes?

przed buffami elementala na CM roznica na aoe byla taka, ze shaman robil 9-11k, a monk / hunter / warek / mag / warlock 22k. jesli dla ciebie to nie problem, to powodzenia w progressowaniu LFR.


AOE dps ahehaeheheeh, to ja tankiem robie 18k, srs bsns a wczoraj był pala co robił 31k.
Zostawię Ciebie i Twoje progressowanie LFR bo zaraz się zesrasz.

@nyx - bo Ty jak zwykle ez pz klasa :<

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 11:30 
Cytuj  
i nadal bez odpowiedzi, tak jak myslalem - jebany matol.

teraz i 50k to nie problem, ale pierwsze CMy robilo sie w gearze 615 ilvl i nie bylo to wykonalne.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 11:30 
Cytuj  
Said glad stance war:>


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 11:45 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Nie wiem czy mi się wydaje czy to przez to ze gram ta classa ale palek bardzo dobrze wypada w tanku. Z drugiej strony słyszałem już od paru healerow ze dobrze im się mnie trzymało przy życiu.


wczoraj pała miał 51 interaptów na party w auchindoun ;<

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 11:47 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Said glad stance war:>


Welcome to wow...gdzie co dodatek inna klasa jest op.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 13:05 
Cytuj  
Nyx grasz tankiem to powiedzi jak Ci się lvlowało? Ja mam pala na 75 więc musiałbym go przeciągnąć przez Wotlk/CATA/Pandarie/WoD ale z resto to by pewnie nie szło tak źle. Robić insta 90 to mi szkoda skoro już na 75 mam.

Swoją drogą jak teraz ten boost do 90 działa?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 13:22 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Swoją drogą jak teraz ten boost do 90 działa?


Jak kupisz WoD to dostajesz jeden boost free, mozesz zalozyc nowa postac i boostnac do 90 albo boostnac juz istniejaca. Na ekranie tworzenia/wyboru postaci bedziesz mial na gorze po prawej odpowiednia ikonke.

Kolejne boosty to juz tylko za kase w in-game store.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 14:23 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
i nadal bez odpowiedzi, tak jak myslalem - jebany matol.

teraz i 50k to nie problem, ale pierwsze CMy robilo sie w gearze 615 ilvl i nie bylo to wykonalne.

Matol to Ciebie najwyrazniej zrobil skoro nie dociera, ze dps meter pokazuje wartosci z dupy i nie nalezy sie tym kierowac. Tlumaczyc mi sie nie chce bo jestes naburmuszonym neoignorantem, ktory podnieca sie jak kogos nazwie debilem lub matolem. Co Ty kurwa do Kabraxisa 2 startujesz?

Pierwsze CMy w ilvl 615 ahheheheeheh po co?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 14:25 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dla mnie jak coś schodzi w party w minutę a healer traci może 30% many to jest dobry DPS.
Nie interesuje mnie, że ktoś robi 17k a ktoś 14k.
Jak masz z tym problem to jesteś pierdolnięty i automatycznie taka osoba dostaje kicka.

Monk top dps, tak same top dps. Wszyscy top dps.

Doing daily, ilvl 640 or gtfo - brain/rotation not needed.



Gram jako tank z randomami, 3k dps roznicy pomiedzy dpsami juz robi drame. Non stop sie votuja na kicka.
Moze tobie to nie przeszkadza ale innym raczej tak ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 14:32 
Cytuj  
Bo nie potrafia grac? Proste.
Nie dalej jak wczoraj dps o 1/3 nizszy niz poprzedni run a dbm pokazywal nowe rekordy zjazdu bossa i to o 30+ sec.
Jest roznica pomiedzy aoe dps a stricte single target, odpowiedniej rotacji czy uzywaniu skilli i team setup.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 14:49 
Cytuj  
Ja aż dobije do tej setki i sam się przekonam czy shamek aż tak ssie. Problemem jest to, że SWG nadal ma długi cooldown a EotE nawet jak procuje jak tylko dostaniemy cooldowna na LvB to i tak jesteśmy w pupie;). Totemy póki co za wiele nie robią i self heal jest z dupy niestety - powinien być znacznie lepszy. Shaman ma najlepszego boosta z mastery ale crit/haste też są ważne. Zobaczymy jak się będzie skalował z rajdach bo 5man za wiele nam nie mówi.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 14:54 
Cytuj  
http://www.icy-veins.com/wow/elemental- ... -dps-guide
http://www.icy-veins.com/wow/enhancemen ... -dps-guide

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 16:33 
Cytuj  
Oyciec ja te tutki znam na pamięć. Rozumiem, że podlinkowałeś je dla tych co skrótów nie znają ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 16:35 
Cytuj  
Fakt, ze moj gear na druidzie jest raczej marny, ale jak biegam jako healer na zwyklych dungeonach na lv 100 to paladynow daje sie w miare latwo utrzymac przy zyciu, tak samo jak DK. Moze pozniej (razem z lepszym sprzetem) sie to jakos zmienia, ciezko mi powiedziec.

Inna sprawa ze niektorzy sa przekonani ze moga zrobic pull polowy instancji 'bo tak', nawet jesli mowie jasno ze tego nie wyhealuje. Stad tez czasem wole sie przejsc jako DPS, mniej zmartwien, mimo ze kolejka dluzsza :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 80  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.