mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 80  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 20:47 
Cytuj  
A jak sądzisz?
Dla dobrej kondycji psychicznej ja > ty, swg > wowklon, ruchanie gotek > rajdy w wowie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 22:22 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Why so serious? Jedni czytaja ksiazki wieczorami, inni zapuszczaja winyle a jeszcze inni napieprzaja rajdy.

W czym problem?

https://www.youtube.com/watch?v=oNsMgl9KKIA ale na szczęście jest Mythic Highmaul :lol: i to stare ale jare https://www.youtube.com/watch?v=ltM5jHIJFw4
Myślę, że umiar jest złotym środkiem po prostu ktoś kto pisze o poważnym i dojrzałym podejściu w kontekście gry komputerowej 6-7 dni w tygodniu jest mówiąc delikatnie niepoważny


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 01:07 
Cytuj  
A dlaczego?

A co słyszysz jak ktoś mówi - poważne podejście do muzyki?

edit:

Nie chce byc adwokatem diabla ale wedlug mnie WoW oferuje teraz content i dla casuali i dla no-life dlatego nie bardzo rozumiem to oburzenie, ze ktos chce nalezec do tej drugiej grupy.


_________________
Obrazek

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 08:50 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
A dlaczego?

A co słyszysz jak ktoś mówi - poważne podejście do muzyki?

Myślę, że ktoś się tym zajmuje zawodowo i z tego żyje. Jeżeli oni z zabijania tych pixeli żyją to ja rozumiem poważne podejście 7 dni w tygodniu. Inaczej uważam to za infantylizm, ale to jest ich czas i mnie to nie oburza jedynie dziwi. Komuś kto 7 dni w tygodniu musi wychylić flaszkę zazwyczaj proponuje się odwyk...ktoś kto 7 dni w tygodniu musi być dyspozycyjny w grze komputerowej również powinien pomyśleć o jakiejś formie terapii.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 12:22 
Cytuj  
zarabiaja na tym calkiem ladne pieniadze. w szczegoly wchodzil nie bede. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 14:04 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
A dlaczego?

A co słyszysz jak ktoś mówi - poważne podejście do muzyki?

Myślę, że ktoś się tym zajmuje zawodowo i z tego żyje. Jeżeli oni z zabijania tych pixeli żyją to ja rozumiem poważne podejście 7 dni w tygodniu. Inaczej uważam to za infantylizm, ale to jest ich czas i mnie to nie oburza jedynie dziwi. Komuś kto 7 dni w tygodniu musi wychylić flaszkę zazwyczaj proponuje się odwyk...ktoś kto 7 dni w tygodniu musi być dyspozycyjny w grze komputerowej również powinien pomyśleć o jakiejś formie terapii.


Ciekawe spojrzenie.

To może z drugiej strony, jak ktoś całe popołudnia spędza na szukaniu winyli, czytaniu for o audio sprzęcie, słuchaniu muzyki - czy to dla Ciebie infantylizm bo robi to za darmo? Czy może infantylizm jest tylko przy grach komputerowych? Idąc dalej, jak ktoś siedzi i maluje wieczorami obrazy, ot tak dla własnej hecy to co wtedy? Jest on infantylny czy nie jest? A może powinien pójść na odwyk?


_________________
Obrazek

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 20:09 
Cytuj  
Problem u kolegi w pojmowaniu tego zjawiska (stereotyp ??) jest w tym, że gry komputerowe nie oznaczają już infantylizmu, tylko są DZISIAJ formą spędzania wolnego czasu/zarabiania. Dla niektórych granie to niepoważna sprawa, a dla drugich jakaś forma życia. To było obiektywnie.

Niemniej jednak imho, granie przez 6-7 dni i bycie codziennie na rajdzie jest lekką przesadą (rozumiem ten fun przy killu, atmosfera na TS, ale ile można się cieszyć). Dalej, jak ktoś tak nolifuje to chyba nie ma w domu, ani dużo obowiązków, ani żony czy dziecka(tak są wyjątki), bo nie wyobrażam sobie jak wracając z pracy o 16-17 ma się siłę i czas napierdalać kolejne 6h :D. Dużo osób tak uważa i dlatego nazywają to niepoważnym i dziecinadą.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 21:06 
Cytuj  
I jeszcze ta presja... nie stawisz się choćby jednego dnia to wypierdalaj:D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 11:01 
Cytuj  
Tylko że to nie do końca tak, w takiej gildii cisniesz tak przez 1-3 tyg po patchu. Później jeden raid w środę gdzie przez trzy godziny czyszczą cały najnowszy tier i do następnej środy nie musisz się logować. Wbrew pozorom medium i low skill gildie spędzają dużo więcej czasu na raidowaniu niż topowe gildie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 23:36 
Cytuj  
No i dupa wróciłem do tej zjebanej gry, WoW w promocji za 5GBP bez WoDa, zobaczymy :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 16:03 
Cytuj  
Mysle nad powrotem do WoWa, ale powiedzcie mi: jak bardzo na chwile obecna ta gra jest solo-friendly. Jest wystarczajaco CIEKAWEGO contentu, zeby dobrze sie bawic bez hadrocorowego rajdowania?
W WoWa gralem ostatni raz na w pierwszych miesiach po Cataclysmie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 16:45 
Cytuj  
Jest praktycznie solo friendly. Bardziej sie juz nie da.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2015, 17:13 
Cytuj  
Szczególnie dla tanka i healera, jeśli myślisz o zobaczeniu contentu raidowego z lfr i premade groups. Invite praktycznie instant bez czekania w kolejce po kilkanaście czy dziesiąt minut.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2015, 09:55 
Cytuj  
Jest tak solo friendly ze az sie niechce grac. Jak nie masz czasu na prawdziwe rajdy to tak naprawde nie ma co robic, wszystkie aktywnosci sa zrobione na sile i tak naprawde nie daja poczucia ze gra cos ci oddaje za poswiecony czas. LFR w pandarii przynajmniej dawal jakis tier loot, teraz jest sam szrot i tak naprawde robi tylko to co bylo zamierzone, pokazuje content rajdowy ale juz bez nagrod. Jedyne pvp jakie jest sens robic to Ashran, tyle ze na blu czeka sie dluzej na wejscie (mowie o hordzie) niz przecietny casual ma czas na gre.
Zostaje facebook garnizon ktory wyklikasz w 15 minut i to cala gra. Oczywiscie mozesz sobie solowac stare rajdy (w chuj ciekawe), porobic challenge mody (powodzenia z randomami) albo polewelowac nty raz kolejnego alta.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2015, 13:09 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Jak nie masz czasu na prawdziwe rajdy to tak naprawde nie ma co robic, wszystkie aktywnosci sa zrobione na sile i tak naprawde nie daja poczucia ze gra cos ci oddaje za poswiecony czas. LFR w pandarii przynajmniej dawal jakis tier loot, teraz jest sam szrot i tak naprawde robi tylko to co bylo zamierzone, pokazuje content rajdowy ale juz bez nagrod.


Dodałbym, że leci szrot o ile w ogóle coś poleci. W tym tygodniu zrobiłem HM z lfr + normal bez ostatniego bossa i wypadł mi jeden trinket ilvl640 + drugi raz te same buty. W ubiegłym tygodniu wyleciało wielkie gówno, a dwa tygodnie temu jeszcze większe...


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2015, 19:32 
Cytuj  
Warto dawać misję followerom nawet kiedy followerzy są epick? kiedy się zmieniają te misje? w momencie kiedy je robimy czy po prostu raz na jakiś czas jest zamiana?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2015, 22:11 
Cytuj  
Followera zawsze możesz przypisać do budynku, ew. dać mu zadania na złoto, przedmioty + pamiętaj, że niektóre budynki zwiększają Ci ilość zadań dających w nagrodę xp :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2015, 15:24 
Cytuj  
Cytuj:
Protection
Deep Wounds’ damage has been increased by 40%.
Devastate’s damage has been increased by 20%.
Revenge’s damage has been increased by 40%.
Shield Slam’s damage has been increased by 20%.


WTF?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2015, 17:57 
Cytuj  
Gladiator Stance (Protection) now increases damage by 5% (down from 20%).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2015, 23:37 
Cytuj  
No, czyli zeby cos zrobic to trzeba rotacje przynajmniej pilnowac. Good.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 80  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.