mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 29.09.2014
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 20:24 
Cytuj  
W skrocie [bo nie chce mi sie rozpisywac po raz n-ty] - 3,2m w liquid gold'zie & ok. 1,5m w itemach [cos kolo 5k euro jezeli to wyprowadzic w postaci TCG] z wlasnych, prywatnych gildiach poszlo z

wiatrem. Proby ogarniecia tematu how to dodalem jako linki [tam tez byly sugestie i inne poruszane tematy]. Probowalem walczyc z Blizz'em, by mi to oddali...ale chyba nie podoba sie im moje podejscie

[coz bycie nad wyraz uprzejmym i dociekliwym powoduje w kolko uzyskiwanie tych samych (no prawie) odpowiedzi]. Troche infa jakie udalo mi sie wyciagnac od GM'ow [podpytujac lub dostajac

rykoszetem]:
1. Friendlist Blizz'a (BN) nie jest nigdzie zapisywany wiec w razie czego jestescie goli.
2. Po merge'u realm'ow:
2.1. Pet'y nie sa refundable/restorable.
2.2. Gold'a nie da sie wysledzic [nawet gildiowego po logach, tj. jezeli nawet pokazuja, ze ktos wam cos ukradl w danym dniu i porownujac to z logami np.: IP (dla sprawdzenia czy to przypadkiem wal

nie idzie) to nie wystarcza :: gold musi byc "traceable" (do wysledzenia) jak to jeden z GM'ow mi napisal].
3. Jeden z GM'ow rowniez dodal ciekawa informacje : nie trzeba miec dostepu do mail'a by kogos obrobic.
4. Na zapytanie :: "czy jakas informacja wychodzila od/do nich/mojej poczty" dostalem odpowiedz, ze nie wiec wywnioskowac mozna, iz konto mozna pozyczyc* bez interakcji z w/w.
5. [to jest w sumie ciekawe] Jak opisalem to na oficjalnym forum - closed przez niebieskiego [no ok]. Opisalem na forum serwera - topic wyparowal.
6. 3 web chat'y, 3 tickety, jedna rozmowa przez telefon, jedna apelacja[tutaj jest ciekawie].
6.1. Po objebce przeiesli mi licencje na inny adres BN wiec im w apelacji napisalem, ze moze tam sa logi - nie, nie ma nic i basta. No ok.
6.2. Zaraz po tym jak mnie obrobili oddali mi konto, po dniu przeniesli postacie i napisali mniej wiecej, ze to tyle. No coz zaczolem zadawac trudne pytania [wyniki w powyzszych punktach] i co ciekawe - wczorajsza odpowiedz GM'a [na apelacje] troche mnie zamurowala...
Cytuj:
For any restoration requests, please, use restoration tool available on your Battle.net account - if the tool is on cooldown, please, wait till available again as Game Masters stopped manual restorations from here.

We have also determinated in your account history, that you have not been hacked and thus, no compromise restoration will be offered to you sadly. Please, make sure not to share/trade/allow account access to any 3rd party again in the future.

..
....
.....
7. Czyli co ? Jak kogos ktos obrobi to ma uzywac restoration z 30dniowym CD ?
8. Logi niby sa trzymane przez 2 miesiace [info od GM'a innego] ale co tam - UNTRACEABLE.
9. [ta czesc jest najlepsza bowiem dotyczy drugiego akapitu] Wiec najpierw przyznali, ze:
9.1. Zostalem obrobiony - oddali konto, licencje, postacie.
9.2. Potem mowili, ze z powodu merge'a - dupa nie ma zadnych logow.
9.3. Potem mowili, ze logi sa praktycznie wszystkiego trzymane przez 2 miesiace.
9.4. Teraz mowia, ze nie zajebali mi konta, ale [niebezposrednio] sa logi jednakze, ze nie bylo "wlamu" to idz pan w chuj.
x. [tutaj tez ciekawie] Guild banki nadal maja chinola jako GM'a.
y. Dalem im logi wszystkich skanow, poczty [gdzie widac, ze ktos sobie zapozyczyl moja poczte tego dnia - IP] - nie sam sie okradlem....
w. Tak po namysle... Jezeli traktowac powaznie ostatia odpowiedz GM'a - wychodzi na to, ze w ich rozumowaniu sprzedalem konto ze wszystkim, a potem oni mi je oddali od tak... bo jezeli nie zostalo okradzone [wg nich] to musialo jakos pojsc w "drugie rece" [czyli albo gift albo sell]...ciekawe

Link #1 :: https://www.reddit.com/r/Warcraft/comme ... t_it_back/
Link #2 :: http://www.ownedcore.com/forums/world-o ... ost3141169
Link #3 :: http://www.mmo-champion.com/threads/159 ... st29433335

Wiec brakuje chyba krasnoludkow jeszcze w ich odpowiedziach i bedzie wszystko.
Ps sory za jezyk i mieso, ale po prostu kurwicy mozna dostac - kazdy z nich mowi co innego, kazdy z nich robi co innego i kazdy wyciaga inne wnioski.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 20:31 
Cytuj  
Wyluzuj to raptem kilka pixeli :]


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock


Posty: 2
Dołączył(a): 29.09.2014
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 21:05 
Cytuj  
Zgodzilbym sie gdyby nie fakt, ze traktuja mnie jak zlodzieja i to, ze sprzedaja co rusz inne historie. Poza tym plany byly co z tym zrobic - tj boosty, tcg itd. Ogolem patrzac [tak z ciekawosci juz po fakcie] ile to bylo warte to np.: wymieniajac gold'a na samo TCG daloby rade w IRL zaoszczedzic parenascie tysiecy pln [np.: spectrale itd].

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.