mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 lis 2019, 22:11 
Cytuj  
Teraz nawet nie da sie zwiac z serwerow typu Shazzrah :-) a sporo ludzi ubylo po wlaczeniu migracji po stronie alli a chetnych zeby zmienic serwer jest mnostwo. Nie wiem jaki jest sens tworzenie i trzymania serwerow tak niezbalansowanych pod wzgledem frakcji


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2019, 12:53 
Cytuj  
10 grudnia wchodzi WARSONG GULCH & ALTERAC VALLEY. Do tego inwazje elementali.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2019, 13:58 
Cytuj  
Heh, po ostatnich kilkudniowych otwartych transferach, z kilku serwerow gdzie dominowala horda, pouciekaly resztki alliance, przez co serwery te beda pewnie w okolo 90% hordziackie.

Wszystko przez to, ze po wprowadzeniu honoru ludze zbierali sie w grupy a nawet cale rajdy i bezustannie farmili aliantow, nie dajac im praktycznie szans na questowanie (zabijanie wszystkiego co sie rusza + quest giverow) czy dotarcie do instancji (po 10-20 corpse runow by dotrzec np dp brd). Do tego doszla tez sporo przewaga hordy na prawie wszystkich serwerach, bo ludzie naogladali sie jakichs gowno-streamerow, ktorzy radzili isc w horde ze wzgledu na raciale.

Ogolnie community zupelnie inne niz 15 lat temu, wszyscy wszystko rushuja, zarowno levelowanie jak i instancje czy farme honor points.

Smiesznie bo:
- alianci placza ze sa masowo mordowani bez szans na robienie czegokolwiek
- horda mowi zeby przestali plakac i jak sie nie podoba to reroll albo opuscic serwer
- alianci opuszczaja serwer
- mina hordy

Ja akurat na Zandalar Tribe, jako horda mam odwrotnie, bo to jest jeden z nielicznych serwerow gdzie allianci maja coraz wieksza przewage i tutaj oni nas farmia, a horda placze. Zeby nie bylo ze tylko horda zla : ).

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 gru 2019, 22:16 
Cytuj  
Niektórzy po prostu lubią ganiać na pustych serwerach :-) u mnie w gildii ludzie olewają bg żeby horda czekała w kolejkach będzie zabawnie :-) może Blizzard zrobi szybszy respawn świn w Durotarze żeby mieli co robić. Pamiętam w Vanilli serwer Jaedenar na którym każdy chciał grac hordą finał był taki, że w pewnym momencie nie było tam żadnego alianta ludzie olali serwer i poszli gdzie indziej


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2019, 23:22 
Cytuj  
Identyczny płacz był dziesięć lat temu, dlatego robili zmiany, które zepsuły classica, więc chyba rozumiecie że ta gra nie ma sensu bez dalszych aktualizacji, które koniec końców rozwaliły grę. Tu potrzeba raczej WoW 2 niż wow classic i męczenie się jak dawniej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2019, 09:07 
Cytuj  
Zeby zrobic balans nie trzeba psuc gry. Wystarczy dac bonusy slabszej frakcji (np. szybszy exp) albo nie wpuszczac na serw nowych graczy chcacych grac frakcja zdecydowanie silniejsza.

Blizz pewnie tego nie robic, zeby ludzie nie plakali ze grzebia przy vanilli.

Z drugiej strony nie ma sie co oszukiwac wow nie jest gra pvp i nigdy nie byl. Pvp poza honorem nic nie daje, nie ma walk o tereny itp To jest gra ktorej glownym celem jest klepanie instancji...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2019, 09:30 
Cytuj  
"you think you do, but you don't"
Gracze sami nakręcili hype na pi wi pi w wowiku gdzie w retailu jest martwe od dawna, że niby classic odmieni ludzi z 15 latami doświadczeń.
Bylo wybrać pve i tłuc AV całymi dniami, bo do tego jest ta gra.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 gru 2019, 18:05 
Cytuj  
Jasne, że macie racje chociaż od 15 lat na rynku nie ma niczego sensowniejszego niż ten dziadek wow. Ja póki co lubie sobie latac po świecie i solowac lepiej ubranych ludzi oczywiście nic z tego nie ma poza satysfakcją z refleksu


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2019, 18:09 
Cytuj  
Ja znam ludzi co nadal grają w wiele gier, które miały premiery około WoW, więc to kwestia co kto lubi, jakie ma gusta, gdzie grają znajomi itd.
PvP można znaleźć w wielu grach ale jak ktoś płacze cały czas że oberwał i stracił wszystko albo nie dostał punkcików albo że farmi coś pół roku i potem mu w update to dewaluują itd to jak to można sensownie stworzyć i zarabiać na tym, nie da się bo jak jest dobre PvP to gra niszowa.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2019, 16:34 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Ja znam ludzi co nadal grają w wiele gier, które miały premiery około WoW, więc to kwestia co kto lubi, jakie ma gusta, gdzie grają znajomi itd.
PvP można znaleźć w wielu grach ale jak ktoś płacze cały czas że oberwał i stracił wszystko albo nie dostał punkcików albo że farmi coś pół roku i potem mu w update to dewaluują itd to jak to można sensownie stworzyć i zarabiać na tym, nie da się bo jak jest dobre PvP to gra niszowa.

Mam wrażenie, że kiedyś ludzie byli nieco bardziej charakterni w tej grze. Mnie wczoraj dwóch kolesi gankowało w Winterspringu i się chwalili tym na discordzie serwera , więc na generalu zaproponowałem im 1v1 z transmisją na streamie kolegi...to mnie zablokowali :P


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2019, 17:43 
Cytuj  
Czyli nic się nie zmieniło, trafiłeś na gracza w stylu Huragana :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2019, 18:20 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Czyli nic się nie zmieniło, trafiłeś na gracza w stylu Huragana :)

Mam wrażenie, że znakomita większość obecnych graczy reprezentuje ten styl


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2019, 19:47 
Cytuj  
Ja pamiętam że nikogo nigdy nie interesowały te areny jak w STV, nie wiem po co one były zrobione poza jakimś tam questem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 gru 2019, 17:44 
Cytuj  
Mam pytanie bo wybieram się do szpitala i planuje sobie troszkę poganiać w wowie classicu czy 10gb internetu mobilnego styknie na 5 dni tak po powiedzmy 2h dziennie? Nie mam doświadczenia w takim necie i nie wiem jakie są wymagania co do internetu warcrafta


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2019, 20:40 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
Mam pytanie bo wybieram się do szpitala i planuje sobie troszkę poganiać w wowie classicu czy 10gb internetu mobilnego styknie na 5 dni tak po powiedzmy 2h dziennie? Nie mam doświadczenia w takim necie i nie wiem jakie są wymagania co do internetu warcrafta


Jak gre masz sciagnieta i zaktualizowana to na luzie.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 gru 2019, 21:32 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Falangista napisał(a):
Mam pytanie bo wybieram się do szpitala i planuje sobie troszkę poganiać w wowie classicu czy 10gb internetu mobilnego styknie na 5 dni tak po powiedzmy 2h dziennie? Nie mam doświadczenia w takim necie i nie wiem jakie są wymagania co do internetu warcrafta


Jak gre masz sciagnieta i zaktualizowana to na luzie.

Dzieki Mrynar tak zassałem wszystko


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 sty 2020, 17:25 
Cytuj  
Panowie, jaki server PvP na dzisiaj polecacie dla ally, zeby nie bylo wiekszej dysproporcji A/H?

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 sty 2020, 17:58 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Panowie, jaki server PvP na dzisiaj polecacie dla ally, zeby nie bylo wiekszej dysproporcji A/H?

Nie wiem jak jest teraz bo sporo aliantow się przeniosło na pewno odpuść sobie Shazzraha bo tam sporo alli ubyło i nadal część ludzi planuje się przenieść. Może Golemag?


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2020, 19:48 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Panowie, jaki server PvP na dzisiaj polecacie dla ally, zeby nie bylo wiekszej dysproporcji A/H?

Zmieniłem serwer serwer na Ashbringer świetny balans gorąco polecam.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

*

Posty: 175
Dołączył(a): 6.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 mar 2020, 07:35 
Cytuj  
Witam,
Jest jakaś poważniejsza grupka grająca po stronie ally? Moze jest gdzieś jakaś gildia sklepana z BLowcow i z GrimBatolowcow?
Chętnie bym popykal ze znajomymi gębami.


_________________
Retired.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.