mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 23:47 
Cytuj  
hehe
Podczas czytania zasad PoB ciezko mi bylo powstrzymac sie od smiechu ;] przede wszystkim:
1) gildie z lapanek moga sluzyc jedynie do zergowania. na pewno nie mozna liczyc na jakikolwiek support wewnatrz takiej gildii i bedzie w niej wiecej przekretow niz to wszystko warte
2) 'jestesmy zabojcami PK, ale nie gramy pvp'
3) 'nie masz prawa odmowic pojedynku, jak bedzie przewaga liczebna to wycofujesz sie ostatni bla bla bla'. spoko. czyli jak sie scapuje to moge wyzywac waszych noobow i rozwalac ich w pojedynkach albo ich wyrzucicie z gildii? a wycofywanie sie ostatnim ma oznaczac tyle ze wasi padaja pierwsi podczas odwrotu?

inne bzdury nie zapadly mi w pamiec tak jak te. ogolnie - powodzenia i pozdrowienia dla 'konkurencji' ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2004, 09:11 
Cytuj  
Hehe widze, że ktoś ma ciężkie wakację siląc się na uszczypliwość. Wyjedzcie gdzieś chłopaki, bo wasza "konkurencja" jeszcze długo jako jedyny atut będzie stosować obrzucanie wszystkich gildii błotem :smile:
Roball: powiedz długo szukałeś sposobu, żeby mi dopiec :grin:
Jak tak to gratuluje zmarnowanego czasu :grin:

"wasze zasady kraza po forach mmogowych"
Zacznijmy od tego, że mmogspot to nie forum...

_________________
http://www.Ashenvale.info

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: MoPs dnia 2004-07-17 10:22 ]</font>

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lip 2004, 09:47 
Cytuj  
Mam nadzieję że WOW nie będzie "wymuszał" należenia do gildii... osobiście nigdy za gildiami nie przepadałem... bo w gildii zawsze się znajdzie jakiś kutas z którego zachowania trza się mocno tłumaczyć.
I człowiek staje przed wyborem, zostawić gildię, tracąc być może przyjaciół albo zostać w gildii z kutasem przy boku :razz:
Ja tam wole mnieć dużą Firend List niż plakietkę na plecach :smile:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lip 2004, 09:51 
Cytuj  
Okiej doczytałem poprzednie posty...
Chłopaki i dziewczyny weźcie się w garść...
Nie ma o co walczyć, niech każdy gra jak chce, niech każdy ustala zasady jakie mu pasują i tyle...
Żyj i daj żyć innym, więc Roball, MoPS weźcie sobie obaj na luz, nie ważne kto zaczął :smile:

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2004, 10:06 
Cytuj  
Juz kiedys komentowalem, Przymierze Orla Bielika, wiec drugi raz chyba nie ma sensu :/. Az z ciekawosci, wszedlem sobie na www zeby zobaczyc co tam ciekawego sie zmienilo, a tu prosze, kilka punktow mnie rozwalilo.

2. Gracz powinien posiadać podstawowe doświadczenie w dziedzinie gier typu RPG. Chcemy w ten sposób uniknąć sytuacji typu: "Girian strzelaj! do jasnej cholery! Czy ty wiesz, do czego służy kursor myszy?! To ta mała strzałka na środku ekranu! -Eee... przepraszam?- " Jest to oczywiście humorystyczny przykład, ale jakże prawdziwy?

Edit: Kliknalem wyslij, jadymy dalej.

g) Każdy rekrut i zrzeszony ma obowiązek przedstawić pisemna odpowiedź na rozporządzenie rozesłane przez członka rady, lub list priorytetowy wysłany przez zrzeszonych. Niezastosowanie się do przepisu jest równoznaczne z otrzymaniem dwóch upomnień.
f) Walki między klanowiczami są zabronione! Wyjątkami mogą być turnieje wewnątrz-klanowe, lub inne wydarzenia zatwierdzone przez radę. Złamanie przepisu grozi dwoma upomnieniami.
1. Rekrut nie ma prawa do brania udziału w życiu publicznym gildii. Do czasu ukończenia okresu adaptacyjnego ma nakaz podporządkowania się swojemu przełożonemu, który uczył będzie go podstaw istnienia gildii, a także praw rządzących w świecie WoW.

HIHI^^. Hierarchia rodem z fri szardow.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2004-07-17 11:41 ]</font>

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2004, 10:22 
Cytuj  
Cytuj:
2004-07-17 11:00, roball napisał:
patrzac na preznego penisa [mmogspot]


Swietne porownanie , mmogspot= jeden wielki kutas :grin:. A na powaznie uswiadom sie w koncu, ze Ashenvale nie zajmuje sie Simsami On-line czy rostrzyganiem konkursu czy gra Neverwinter Nights jest najlepszym MMO roku...a jak już do tego dojdziesz to wtedy coś pisz...


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2004, 10:22 
Cytuj  
heh, ja chyba tym razem ominę wszystkie polskie gildie, chyba, że powstanie jakaś sensowna duża raidująca, udzielająca się w mass PvP polska gildia, która przyjmuje też cudzoziemców (by nie było tak, że po 2 miesiącach zostało 20 osób z tego online jest 5 i nawet w party nie ma z kim pograć :smile: )

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2004, 10:25 
Cytuj  
Asmax : dzięki Asmax, jak masz jakieś jeszcze uwagi to pisz na maila gildii chyba, że bardzo chcesz się jeszcze popisać swoją spostrzegawczością.


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2004, 10:43 
Cytuj  
Cytuj:
2004-07-17 11:25, MoPs napisał:
Asmax : dzięki Asmax, jak masz jakieś jeszcze uwagi to pisz na maila gildii chyba, że bardzo chcesz się jeszcze popisać swoją spostrzegawczością.


Kthx.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2004, 11:19 
Cytuj  
Huh nic nie zrozumiał z tego co powiedziałem...Ale czego się można spodziewać po dziecku, które postrzega świat przez pryzmat kutasa...
A taki fajny topic był zanim tu roball przylazłeś...

_________________
http://www.Ashenvale.info


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: MoPs dnia 2004-07-17 12:24 ]</font>

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2004, 11:27 
Cytuj  
Do zobaczenia w grze dziecko :smile:
Tylko nie wymięknij przed czasem jak boski Laren ;]

_________________
http://www.Ashenvale.info



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: MoPs dnia 2004-07-17 12:28 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2004, 11:56 
Cytuj  
Generalnie to jesteście jeszcze jednym argumentem za tym żeby w WoW nie grać. :smile:

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2004, 11:57 
Cytuj  
Jak ktoś kiedyś na forum cytował:
"niektorzy powinni wiedziec kiedy przestac pisac... czasami nawet jeszcze zanim zaczna "

No i po co Ci to było roball


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

*

Posty: 51
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 12:31 
Cytuj  
Apropo Polskich Klanów to wiadomo że w kwietniu powstał Klan Hordy Wojenne Topory poprzez ciężką pracę i rozmownośc zasłużyłem na tytuł Radnego w tym klanie lecz po dojsciu kilku osób chcący jedynie wykazania się w sprawach administracji zostałem wywalony za "nielegalne" wywalene 2 takich ich nicki to: Rakh i Meechow. Po czym klan rozdzielił się na 2 grupy:

1. było to 6 osób mianowicie wódz, jego pomagier i 4 osoby które się zbuntowały przeciwko mnie.

2. ok. 12 osób które uznało wodza Tribala Rogata Shadowaxe za durnia i debila w czesnym stadium niedorozwiniecia.

Po czym 2 grupa stworzyła własną gildię zwaną Zabujcze Ostrza oto nasza strona http://members.lycos.co.uk/zabojczeostrza/
nasz klan ma charakter najemniczy co znaczy że mozemy zostać wynajęci do pomocy w questach, walce lub w wojnach międzuy klanowych.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 12:38 
Cytuj  
gry nie ma, a ludziska już sie kłócą i spiskują pomiędzy sobą w gildiach...
:grin: :grin:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2004, 12:43 
Cytuj  
Rzeczywiscie zabojcze te "zabujcze ostrza" /boggle


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2004, 22:44 
Cytuj  
Nie mogę kurwa uwierzyć w totalny brak samokrytyki ze strony niektórych, kurwa osób :wink:

Przepraszam za mięso ale jakoś tak dosadniej mi się pisze...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 22:03 
Cytuj  
Odświeżę temat, bo na razie to co powstaje (choć tylko "na papierze"), to tylko gildie alliance, może ktoś z czytających ma ochotę zrzeszyć się po stronie hordy ? Chętnie brałbym udział w takiej zorganizowanej grupce.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 13:29 
Cytuj  
Ice dał fajny pomysł zrobienia "gildi" typu " chłopcy spod budki" ,
nazwiemy charki jakoś ze swojska np : "Zdzichu" , "Wiesław" , "Roman"
i będziemy napadać ludzkie dziewoje z alliance coby nam pare zeta na winko dały :D

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 16:10 
Cytuj  
Trza było założyć nowy topik, a nie odświeżać ten sflamowany :)

Tak czy siak...

Ja Horda ! ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.