mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2004, 14:18 
Cytuj  
Akurat to mozna dosc latwo obejsc...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2004, 16:05 
Cytuj  
mysle ze potem leak beda dosc mocno sprawdzac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2004, 17:40 
Cytuj  
Czas pokaze...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 sty 2004, 18:10 
Cytuj  
Cytuj:
w tym momencie leaked alpha nie jest już niczym wartym uwagi ; nie wiem tylko , czy Blizz wyskoczył z tym signupem celowo , czy po prostu już powoli kończą :razz:


Data premiery była przekładana już kilka krotnie. Pierwsze wzmianki to koniec 2002 , pozniej jak troche ochloneli wyznaczyli bete na ostatni kwartal 2003. Jednak zycie zweryfikowalo ich plany i w konsekwencji beta zostala przesunieta na poczatek tego roku, zeby teraz ja sprecyzowac na koniec tego miesiaca.
A w kwestii frekwencji na serverach warforge'a to mysle ze bedzie ona dosyc wysoka zważywszy na to,że Europa nie przystapi do bety, (a przynajmniej nie na poczatku), jak np. Korea i Usa/Kanada.A i tam znajdzie sie wielu, ktorzy po prostu na bete sie nie dostali, poza oczywiscie redaktorami programu FSP, którzy tą betę mają zagwarantowna :wink:


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 sty 2004, 23:57 
Cytuj  
Pierwszy troll w Polsce !!!!!!

http://czubasy.w.interia.pl/Kell%5C'Jin.JPG

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2004, 00:07 
Cytuj  
Obrazek


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2004, 13:21 
Cytuj  
Instruktions
--------------
This is World of Warcraft -Alpha - U cant play the game. The only thing u can do is run around in the world all alone with no monsters and no NPC. Ok?
Borring for non-WoW fans after 5 min. SO still want the 2GB file?

So..

1. Download the 1.88GB (and leave download window open after )

2. Extract the first rar file called WoW Alpha.ace

3. Extract the new rar file called WoW Alpha.rar

Ok u now have WoW-Alpha on ur comp. Now u want the crack so u can walk around in the world.

Find it here or go to http://www.warforge.ch.vu/ and get it.

4. Download the WoW Sandbox Crack.

5. Extract the file

6. Copy the files into ur "WoW Friends & Family"

7. Run the wowbox.exe

And thats is.. simple as it can get..


FAQ

Q: I have downloaded the 1.88GB file but is cant extract.
A: Get winrar at http://www.download.com. If it still dosent work..Download the file again.

Q: I have the WoW alpha and i tryed the WoW Twilight Crack. Now i cant get the WoW alpha Sandbox crack to work.
A: Delete the "WoW Friends & Family" and extract the Wow alpha.rar again. The 2 Cracks dont work together.


I po zamieszaniu :smile:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2004, 02:27 
Cytuj  
Cały czas rozchodziło się o sandbox , chociaż skull i warforge głośno mówią o serwerze za 2tyg. npc/quest enabled itd taaa ...

tyle , że za te 2tyg to jest beta signup i dalej wiadomo co bedzie

co do alphy - kurcze niby jest na wyciagniecie reki ale jakos mnie nie pociaga obskoczenie worlda ...chociaz pokusa jest OGROMNA /me zerka na kończący się leeching WoW.alpha ...sam nie wiem

co myślicie o takim spoilowaniu gry ? :???:
czy to jest ok ? insert y/n

może inaczej : czy gdyby wyszedł taki sandbox do DFO obczailibyście go? :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: RedruM dnia 2004-01-13 02:29 ]</font>

*

Posty: 98
Dołączył(a): 19.06.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2004, 21:29 
Cytuj  
RedruM --> "Obskoczyc" swiata to ty nie obskoczysz bo sie znudzisz max. po godzinie - ja dzisiaj pochodzilem ok 25 min. i juz nie moglem dalej bo pusty swiat jest jednak malo ciekawy. Z plusow to engine wydaje sie byc calkiem niezly i chyba na wiekszosci maszyn w takich czy innych ustawieniach pojdzie, fajne sa tez lokacje polozone bardzo wysoko w gorach (az by sie chcialo miec cos do latania) na ktore sie wchodzi do gory i wchodzi i wchodzi... Ogolnie to nie wiem czy w to bedzie warto grac - moze byc lekko nudnawe jezeli nie bedzie czegos super ciekawego w wersji koncowej.


Posty: 5
Dołączył(a): 29.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 11:17 
Cytuj  
Każdy świat jest nudny gdy się w nim nic nie dzieje :razz: Ja chętnie spędze wiele godzin na przyglądaniu się z "bliska" otoczeniom znanym z poprzednich części gry .
No i można zrobić postać :razz: ......... hehe a więc (do wszystkch fanów seri Warcraft ) " Nie spać , zwiedzać!!! "

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 20:55 
Cytuj  
Taa "psuc sobie zabawe, wyrabiac sobie zle zdanie o grze"!
Prawdziwy fan nie okrada swojej ukochanej firmy
:/


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.