mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2004, 15:54 
Cytuj  
Jako , że często poddajecie pod wątpliwość , czy WoW będzie miał *jakiekolwiek* zabójcze ficzersy czyli rzeczy , które sprawią , że jednak w niego będziecie pogrywać :eek:

Jako , że minusy zostały już wywołane wcześniej :
  • carebear oriented
  • ograniczone (do minimum?)PvP
  • kolorowo-cukierkowo-landrynkowy świat
  • brak housingu w retail
  • użeranie się z 12latkami

plusy?


grafika - rzecz gustu :
+ ma swój urok , fajnie wymodelowane tereny , duże przywiązanie do detali , czuć warcraftową atmosfere , engine raczej OK (ciekawe jakie i czy w ogóle wytrzyma massive battlesy)
- niektóre lokacje są maksymalnie przesadzone :smile:

---
jeśli macie coś na obrone waszej_przyszłej_ukochanej mmo :razz: , wynaleźliście jakiś badazz killer feature , śpieszcie o tym zawiadomić w tym topiku
---
jeśli chcecie dodać coś złośliwego nt World of Carebearsa , ewentualnie jeśli chcecie dokopać gierce jeszcze przed betą|retail to TEŻ zapraszam do udzielania się w tym topie :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: RedruM dnia 2004-01-21 15:55 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2004, 19:53 
Cytuj  
Jaki sens ma roztrzasanie sie nad czyms czego jeszcze nie ma?

Nawet nie ma jeszcze bety z prawdziwego zdarzenia zeby cos o WoW powiedziec.

edit: literowki

_________________
Elder Telumeh Leafdancer
Storm Warden of Britannic Lore

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2004-01-21 19:54 ]</font>

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2004, 09:18 
Cytuj  
Moim zdaniem zadnych killer features nie bedzie (tak, jak nie jestem w stanie wymienic np. zadnej pojedynczej feature dla ktorej np. gralem dwa lata w DAoC czy dla ktorej mi sie teraz FF podoba). Natomiast - z tego co sie orientuje - duzo wagi przykladaja do tego, zeby nie bylo zadnych annoying features, ktore jak dotad sa liczne w innych grach (vide: sterowanie w FF). Grafika musze przyznac mi osobiscie sie podoba, ale SWG na przyklad mialo bardzo ladna grafe, a wymieklem po dwoch miesiacach.

Natomiast zgadzam sie z opinia, ze o szczegolach nie ma co dyskutowac, poki nie bedzie konkretow. Sprobowac zamiezam, a co dalej - zobaczymy.

Muminus


Posty: 22
Dołączył(a): 9.03.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 19:47 
Cytuj  
Ja nie moge się powstrzymać i dopisze, że jak Liga Polskich Rodzin dowie się o tych małżeństwach to pewie będize próbowała zakazać grąc w WoW, a księża z ambony będą nawoływać do nie grania w demoralizujące gry :smile:

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 21:45 
Cytuj  
Pożywiom uwidim :smile:

Mnie prawdę mówiąc szelenie ciekawi jak wypadnie launch day hehehe :smile: póki co dla większości (czy nawet wszystkich ?) dużych MMORPGów był mniejszą lub większą katastrofą :wink:

Co do wymienionych "minusów" - mój punkt widzenia:
1. Carebear oriented / obecność PvP / brak PvP - dla mnie ani wada ani zaleta. PvP lub jego brak ani mnie grzeje ani ziębi :smile:
2. "Kolorowy" świat - cóż, taka zawsze była konwencja Warcrafta. Ci, którym bardzo będzie to przeszkadzało, nie będą pewnie grać. Popularności WoW raczej to nie zaszkodzi :wink: Chociaż miasto undeadów faktycznie troche przegięte jest / było.
3. Brak housingu w retail - mówi się trudno. W DAoC na przykład housing został wprowadzony 2 lata po premierze :wink:
4. Użeranie się z 12latkami - owszem, to może być problem. Ale do WoW przeniesie się prawdopodobnie cała moja gildia (która obecnie gra w DAoC), więc mnie osobiście to nie martwi (my zawsze robimy guild groups :smile: niektórzy w DAoC bardzo nas za to nie lubią hehe).

Co do "killer features", nie słyszałem o takowych. Ale dla mnie w zupełności wystarczy, jeśli WoW będzie solidną, dopracowaną, i w miarę "bug-free" produkcją.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2004, 13:03 
Cytuj  
Tak, rzeczywiscie widac tendencje do przekoloryzowania w warcraftach.
Coz PvP to bardzo istotny element a jego brak/ograniczenie napewno bedzie mialo zasadnicza decyzja. Nie wyobrazam sobie granie bez braku mozliwosci przylatania jakiemus rozwrzeszczanemu lol_12 gdy mi psuje klimat gry ... :/

Hausing ... czyli mam rozumiec, ze nie bedzie housingu w pelnej wersji WoW? Niech ktos sie wypowie w tym temacie

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2004, 13:31 
Cytuj  
Cytuj:
Hausing ... czyli mam rozumiec, ze nie bedzie housingu w pelnej wersji WoW? Niech ktos sie wypowie w tym temacie


To znaczy, że nie będzie housingu w dniu oficjalnej premiery. Mają dodać później (chyba, że jeszcze zmienią zdanie).

PvP będzie, ale tylko w przeznaczonych do tego strefach. Chyba, że zdecydują się uruchomić również serwer full PvP, ale nic o tym nie słyszałem.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.