mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 11:04 
Cytuj  
I jak? Ktos probowal sie dostac do hamerykanskiej bety? Ja sobie odpuscilem, nie chcialmo mi sie kombinowac...

Muminus

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 14:12 
Cytuj  
Pewnie , że tak~! :razz: Jeden zapis mam całkowicie legit , udało mi się namówić znajomą z NY ; co do reszty z moich 40stu zgłoszeń to są niezbyt legalne , ale wszystkie mają US adres a chyba to się liczy najbardziej ;
Nie sądzę , żeby trackowali ip , albo bawili się w jakieś wycinki hostów z np. PL , ale czy to przejdzie to się okaże w nast. tygodniu heh.

Zresztą..zawsze mogę poczekać do maja/czerwca na stress test dla EU.

BTW. Pytanie do zawodników co się orientują w betatestach : ile czasu mija od stress testu bety do wypuszczenia retaila? Bo jesli niewiele to ...bardzo źle bo wyjdzie na to , że retail pojawi się w lipcu ( ? ) tak jak to było z D2 . Jak dla mnie bardzo , bardzo kiepska data :|

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 14:57 
Cytuj  
W SGW od czasu Beta3 (ostatniej fazy, gdzie dali 50 000 testerow) do releasu uplynal mniej wiecej miesiac... W EVE online bylo mniej wiecej podobnie.

Tu moze byc troche inaczej, bo planuja open beta, co moze jakos wydluzyc samo testowanie... Tak naprawde to zalezy od sposobu organizacji testow oraz oczywiscie od ich wynikow...

Muminus

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 16:11 
Cytuj  
http://www.ausgamers.com/?news=2001772

2,2mln zgłoszeń do bety :eek: ...

pobawie się w analityka : pierwsze dni WoW retail to : problemy z serwerami , masakryczne lagi i masa /quitujących i płaczących na forach miauczków

Blizz czesto powtarza , że uczą się na czyichś błędach , ciekawe czy będą w stanie przetrwać TAKI b00m jaki się szykuje , huh.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2004, 00:13 
Cytuj  
Hmmm a podobno bylo ich troche mniej, choc nie bardzo mnie przekonuja te liczby, ale worldofwar.net raczej nigdy sie nie mylil :

"There is an article today in a California newspaper about the beta signups. You'll need to complete a free registration to read it. The beta drew 400,000 applicants and Blizzard plans on releasing 10,000 keys to those applicants. That means that 2.5% of the people who entered will get in. Good Luck!"


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2004, 08:34 
Cytuj  
Szczerze mowiac, wole zeby byly masakryczne lagi i placze na open beta, niz na retail, jak to bylo w SWG. Tam im sie pierwszego dnia od razu wywalil login serwer i nikt nie byl w stanie sie dostac do gry, a na poczatku bylo tak tragicznie, ze zdecydowali sie przedluzyc darmowy miesiac o tydzien.

Mam nadzieje, ze Blizzard lepiej sie przygotuje - wiedza ile osob sie na ich biedne serwery rzuci.

Co oczywiscie nie znaczy, ze nie bede rzucal miesem jak sie nie bede w stanie do bety dostac :wink:

Mum


Posty: 3
Dołączył(a): 8.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2004, 13:36 
Cytuj  
Trzeba by tu było jednak doliczyć jeszcze ludzi, którzy dostają bety w ramach przynależności do FSP ( Fan Site Program ). Około trzy bety na każdy w tym z tego co wiem ok. 3-4 polskie serwisy do niego należą, więc minimalny skład Polaków do BETY będzie istniał. Było by ciekawie gdyby te wszystkie osoby zgadały się razem i wspólnie poquestowały w świecie WoW.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2004, 10:03 
Cytuj  
Jeszcze w kwestii spekulowanej daty releasu: Jak dotad, 90% releasow swoich gier Bilzzard robil w czerwcu:

http://www.blizzardnews.net/timeline/index.php

Ciekawe, czy z WoW tez tak planuja? Wydaje sie to dosc realistyczny termin - 3 miesiace bety, 2 tygodnie stress testow i pod koniec czerwca release...

Muminus

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 27 lut 2004, 11:25 
Cytuj  
Szczerze wątpie żeby gra pojawiła sięna polkach sklepowych w czerwcu.
-Wybranie 5k testerów zajęło Blizzowi 28dni w przypadku Warcraft3,w WoW jest ich 2 razy wiecej... A więc jeszcze z tydz/dwa moze im zająć ta selekcja...
Potwierdzają to kolejni detektywi jak chociażby SoloStealer z worldofwar.net, który obstaje przy 20 marca.
"16 Styczeń = obszary orków otwarte... 18 luty obszary NE otwarte..., Marzec 20 beta ?"
(http://forums.rpgforums.net/showthread. ... ge=1&pp=25

-Beta testy mają spore upóźnienie w przeciwnieństwie do innych gier Blizza(c.testy War3 i War3x to miesiąc luty).Tym bardziej gra jest bardziej rozwinięta i nie jest to kolejny rts klon.

-Dodając byle zamieszania w Blizzie z odchodzeniem czolowych pracowinkow+ sprawa z leaked alphą to kolejne stracone tyg.

Tak więc najwcześniejsza wersja gold to moim zdaniem sierpień/wrzesień, a najbardziej prawdopodobna to grudzień(mikołaj, renifery, świąteczna gorączka)


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.