mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 19:36 
 
To w takim razie trzeba poprosić Beasta by przeniósł go do działu darmowe mmo. Bo do tego działu on nie pasuje, do tego jest on w kategorii płatne mmo. Idź lolować do darmówek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 20:54 
 
Cytuj:
2004-08-08 20:13, zajman napisał:
a tak dla sprostowania to topic brzmi :ZASSAC BETE WOWa!!!!

wiec spodziewalem sie jakis konkretnych linkow itp a nie paplaniny


google.com - tam sie mogles spodziewac linkow.Tu reakcja byla prawidlowa...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 23:34 
 
googlami to ty se splawiaj jakis cieci co nie wiedza co i jak bo google to juz dawno oblatalem i nie poto sie przypaletalem tutaj zeby sluchac takich oszolomow jak ty

nie ma to jak odeslac na google jak sie samemu nic nie wie

a skoro to jest forum dla platnych mmorpg to mi powiedz niby jakiego skoro wow jeszcze nie wyszedl to tutaj musza byc dyskusje na temat bety , betatestow

wiec nie pierdol o google

na google to ty lepiej idz sobie rozumu poszukac


aaa no robal nie ma to jak byc zawistnym sqrwysynkiem nie??nie dac sie a zesrac sie

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: zajman dnia 2004-08-09 00:36 ]</font>

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 23:42 
 
to ze placisz jak glupi za granie w mmorpg wcale nie swaidczy ze jestes cywilizowany

ja wole grac w piraty i na pirackich servach a wydac kase na panienki, imprezy ,ciuchy , hardware itp a nie placic za cos co moge miec za darmo, ewentualnie 10 razy taniej

a juz twoje mniemanie o sobie i o twoim "ucywilizowanym" swiecie swiadczy o twoim glupocie ( no normalnie literowka :eek:, juz ide sie powiesic XD )

zastanow sie zanim cos powiesz bo mi sie zal robi takich "ucywilizowanych" ludzikow jak ty


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: zajman dnia 2004-08-09 00:52 ]</font>

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 23:49 
 
Cytuj:
2004-08-09 00:39, roball napisał:
Nie glupcze, nie chodzi mi o to "ON ma a JA nie mam" tylko chodzi o to ze taki debil_polak ma i bedzie robil syf w grze psujac 'dobre' imie innych. Obserwujac twoje posty na forum mozna wywnioskowac ze twoje IQ jest zblizone do IQ pantofelka. Wiesz co to pantofelek.. rok temu na przyrodzie pani wam o nim opowiadala.




trudno odpowiadac na poziomie skoro ciagle na forum mam do czynienia z takimi imbecylami jak np. ty i inaczej do nich nie dotre

a fakt ze oceniasz mnie po kilku postach wyrwanych z kontekstu czyni z ciebie prawdziwego kretyna zwlaszcza ze w zadnej grze mnie nie spotkales i nie mozesz powiedzic o mnie nic

a tak przy okazji gdyby pantofelek mial IQ to napewno bys sobie z nim pogadal na poziomie.....

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 23:55 
 
UGH !! ale ty yba nie XD

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2004, 00:41 
 
Cytuj:
ja wole grac w piraty i na pirackich servach a wydac kase na panienki, imprezy ,ciuchy , hardware itp a nie placic za cos co moge miec za darmo, ewentualnie 10 razy taniej


To nie jest rozrywka dla biedakow, niestety. Na imprezy, ciuchy, hardware znajduje kase poza 60zl miesiecznie ktore sobie wydaje na komfortowa rozrywke. Co do panienek, nie musze za nie placic :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2004, 00:42 
 
ja wole grac w piraty i na pirackich servach a wydac kase na panienki

bo za darmo zadna niechce? Ale ktos musi dawac zarabiac tirowka GJ


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2004, 08:36 
 
Hm....wnioskujac z kontekstu rozmowy to wy jestescie poprostu pokurwieni....roball, pierdolisz jakies glupoty , a w UO to kto na free shardach napierdala?wiec skoncz pierdolic , bo robisz z siebie chuj wie kogo, a jestes zwyczajnym kiepem zafascynowanym jakas gra za ktora chuj wie czy bedziesz placil...wiec plisss zamknij pizde~!!!!!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2004, 08:37 
 
I tak btw, zebys nie szukal i nie gadal jakis glupich tekstow, ze sie do Ciebie dopierdalam, bo to nie oto chodzi....

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2004, 08:38 
 
Jak to dobrze że pyskate gówniarstwo i bieda idzie najczęściej w naszym kraju w parze.
Nie ma co z palantami dyskutować - na szczęście będą się bawić na złodziejskich serwerach, a za zaoszczędzoną kasę zafundują sobie syfa :grin:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2004, 10:40 
 
Cytuj:
2004-08-09 00:34, zajman napisał:
googlami to ty se splawiaj jakis cieci co nie wiedza co i jak bo google to juz dawno oblatalem i nie poto sie przypaletalem tutaj zeby sluchac takich oszolomow jak ty

nie ma to jak odeslac na google jak sie samemu nic nie wie

a skoro to jest forum dla platnych mmorpg to mi powiedz niby jakiego skoro wow jeszcze nie wyszedl to tutaj musza byc dyskusje na temat bety , betatestow

wiec nie pierdol o google

na google to ty lepiej idz sobie rozumu poszukac


aaa no robal nie ma to jak byc zawistnym sqrwysynkiem nie??nie dac sie a zesrac sie

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: zajman dnia 2004-08-09 00:36 ]</font>


Szkoda bo ja jak chcialem sciaganc klienta alphy WoW to znalazlem go i sciagnalem przez google.com.

Tylko to wymaga przynajmniej sladowej ilosci intelektu...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.