mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 21:18 
Cytuj  
No to już jest, zacząłem grać, na serwie kolo 2k ludu, trochę laguje...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 21:23 
Cytuj  
Rzuc pare obrazkow.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 21:39 
Cytuj  
A proszę:
Obrazek
zacząłem na pierwszym

Obrazek
ilość ludków na wejściu

Obrazek
czekanie na respawn ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 22:28 
Cytuj  
A jak ogolne wrazenia z samej gry?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 22:48 
Cytuj  
open pvp?:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 23:54 
Cytuj  
Nie mam pojęcia jak jest z pvp, chyba jest fvf.

ps. jakos tak przypadkiem, mam dwa konta na stress beta, jakby ktoś chciał to odstąpie jedno, oczywiście za free...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 07:16 
Cytuj  
Tak z ciekawości zapytam o której godzinie grałeś? Ja zalogowałam się parenaście minut po 21 (naszego czasu), czyli dokładnie zaraz po uruchomieniu strony do zakładania kont. Grałam do 6 rano :D Zero laga! Gra chodzi piękniście, zero zwisów, zero wywalania się. Muszę przyznać, że Blizzard odwalił kawał dobrej roboty bo ta gierka zapiera dech w piersiach (gram ze zmaksymalizowanymi detalami w rozdz. 1280x1024, włączone FAx4, AAx4). Jedyny minus jaki zauważyłam wynika z samego Stress Testu - gdy na raz gra taka liczba graczy dochodzi do sytuacji gdy na zrobienie questa trzeba czekać w kolejce (najgorzej idą Questy typu znajdź X przedmiotów) - w miejscu gdzie potworek się pojawia czeka wataha graczy i w mgnieniu oka ubija każdego. W obliczu tak dużej konkurencji wykonanie zadań idzie bardzo wolno. Zadaliście pytanie o PvP - co prawda nie jestem miłośniczką tej formy rozgrywki ale miałam okazję zobaczyć jak to rozwiązał Blizzard. No więc na serwerze typu PvE (takie są serwery Stress Testu) wygląda to tak: jeśli masz ochotę z kimś się tłuc to go wyzywasz na pojedynek. Każdy z zewnątrz widzi, że będzie miał takowy miejsce ponieważ w sąsiedztwie graczy pojawia się wbita w ziemię flaga. Ludzie stają wtedy wokół i często dopingują walczących. Pojedynek jest honorowy i nie ma tu miejsca żadne nękanie innych graczy, nie dochodzi więc do nieporozumień. Widziałam parę razy jak gość uciekał z pojedynku gdy wiedział, że nie wygra. Nie dość że pojawia się taka informacja, że gracz X uciekł to jeszcze ludzie stojący z boku dowalą mu róznymi kawałkami :) Ok, idę odespać :D Pozdrowionka!


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 07:56 
Cytuj  
no to czekam na retaila :)
ile trwa ten stress test?
albo piszę się na to konto SwenG jak jest jeszcze wolne :)

<Aenima miał mnie zapisać, ale tak to jest jak się zaufa drugiemu człowiekowi w dzisiejszych czasach :/>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 08:48 
Cytuj  
7 dni, teraz juz 6.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 10:32 
Cytuj  
SwenG -> Moze bylbys taki laskowy i podzielil sie jednym kontem:)? Chyba, ze oddales go juz Mark24'wi.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 10:56 
Cytuj  
bez niepotrzebnej nikomu konkurencji tutaj proszę ;)

Czytałem przed chwilą forum torrentowe, topic o stress beta i ludziska z Europy którzy się dostali płaczą, że nie mogą ściągnąć klienta bo odrzucane są ich IP (w tym momencie proxy zawodzi)....

Jak z tym jest?

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 11:01 
Cytuj  
Dobrze by bylo aby Mark24 dostal konto, poniewaz nieraz mieszal WoW
z błotem.
A jakas obiektywna krytyka by sie przydala.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 11:14 
Cytuj  
Mark wysłałem Ci na pw user/pass jeśli nie będzie ci się chciało zaciągac klienta to przekaż Raf'owi, fajnie jakby się nie zmarnowało to kontko ;)
Co do klienta to ściągałem z fp bez żadnego proxy (długo bo długo, download manager w mozilli pokazywał mi głupią ujemną wielkość pliku, ale ściągnęło się w całości i bez problemu rozpakowało i zainstalowało)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 11:16 
Cytuj  
Mark24 -> Spoko, nie robie konkurencji :) Licze, ze moze jeszcze ktos bedzie mial chec podzielic sie kontem:)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 11:22 
Cytuj  
kaikitka no jak zmieniłem serw na Tichondrius to wszystko od razu nabrało jakości. Na Malygos zaraz na początku szło się pochlastać, jak grało się w alliance i na ekranie było koło 100 graczy. Teraz sobie pykam undeedem i faktycznie zero lagów, zwisów czy takich tam, no i moje ustawienia też poprawiłem ;) w końcu na GF FX 5900 XT mogę sobie poszaleć... :D A questy... no śmieszne campowanie na respawn, nawet przy hordach, gdzie jest mniej osób. I nie jest najgorszym quest typu zabij ileś mobów danego typu a "zabij przywódcę campu na południu" co wygląda w ten sposób, że 6 osób stoi naookoło spawnpointa i czeka na pojawienie się ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 11:30 
Cytuj  
ok zaraz spróbuję z pracy ściągnąć jak nie pójdzie to konto dostanie Raf.

Poszło bez problemu :) - ten downloader to bittorent, nie sądzę by blokowali jakieś IP gdzieś tam na trackerach.

Dzięki!

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 14:29 
Cytuj  
Z questem typu zabij bossa to akurat nie miałam kłopotu. Rzeczywiście na miejscu stało paru kolesi ale to jakieś ciućmy były - z 4 innymi osobami złożyliśmy team i taki Garrick Padfoot poszedl do piachu w momencie w ktorym sie pojawil :D No i quest zaliczony!


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 16:25 
Cytuj  
Ostatnie 2GB, idzie 50kB/s pewnie jutro zagram :)

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 17:10 
Cytuj  
mozecie powiedziec jaki macie sprzet i ile wyciagacie fps albo czy macie jakies memory lacki? :o

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 18:09 
Cytuj  
No nareszcie ruszylo cos w temacie Europejskie bety, według oficjalnej strony rozpocznie sie ona jeszcze we wrzesniu, teraz tylko musze liczyc na to, ze chociaz raz w zyciu bede mial szczescie :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.