mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 16:54 
Cytuj  
to sie nazywa "Community Support"

Eurogamer: Wcześniej mówiliście, iż firma bierze bardzo poważnie pod uwagę społeczny aspekt gry, który w znaczący sposób podnosi poziom produktu. Jaki więc przedsięwzięcia będą wykonywane aby jeszcze bardziej zgrać społeczność fanów World of WarCraft?

Chris Sigaty: W chwili obecnej oprócz wsparcia zarówno w świecie gry, jaki poza nim (tech support), pomocy w kwestii finansów i w postaci Mistrzów Gry zatrudniamy także osoby, których zadaniem będzie komunikowanie się z fanami (Community Support Managers). Każdy z regionów posiadać będzie oddzielnego CSM, który monitorował będzie strony fanowskie, informował o nowościach, przeglądał fora dyskusyjne, pomagał w bezpośredniej rozgrywce oraz organizował specjalne wydarzenia dla graczy danego obszaru. Być może oprócz pracy w świecie on-line organizowane będą także różne akcje w realnym świecie, tego jeszcze dokładnie nie potrafimy stwierdzić. Oprócz wymienionej pozycji Community Support Managers istnieć będą również grupy tzw. "live team", które zajmować będą się regionami, gdzie w danym momencie pojawia się najwięcej sugestii, próśb oraz innych doniesień. Jeśli zespół taki uzna, że warto wprowadzić zaproponowaną przez większą grupę fanów modyfikację pojawi się ona zapewne wraz z publikacją kolejnego patcha do gry. W taki oto sposób postrzegamy wsparcie ze strony społeczności fanów.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 17:56 
Cytuj  
Nic nowego.Kazdy z bardziej rozbudowanych mmogow ma taki system.

SoE poszlo o krok dalej, gracze kazdej z klas wybrali z posrod siebie swojego przedstawiciela ktory w ich imieniu wspolpracuje z devsami...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 18:35 
Cytuj  
identycznie jak w daoc- po kazdym patchu przygotowywane (i publikowane na vnboards) byly raporty przez przedstawiciela kazdej z klas majace na celu naprawic to i owo zasugerowane przez graczy. inna rzecza jest to, ze g... to dawalo ;]


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 19:00 
Cytuj  
No w EQ dziala perfekt, ale tak pozno to wprowadzili ze dla mnie bylo zbyt pozno hehe.

Dopiero teraz zaczeli sluchac klientow, jak sie konkurencja na horyzonice pojawila.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 19:17 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Dopiero teraz zaczeli sluchac klientow, jak sie konkurencja na horyzonice pojawila.


Zawsze tak jest

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 21:28 
Cytuj  
Nie zawsz.... OSI postapilo odwrotnie i nadal tak postepuje ;O


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2004, 19:48 
Cytuj  
chciałem skromnie obwieścić że mogę być klanowym...przepraszam
nie klanu a stowarzyszenia oczywiście , mogę być khm...skarbnikiem
, jako osoba uczciwa do dna mojego kryształowego jesterstwa..
[...70% do mojego bankowego chesta ...nie 85% ...] , będę sprawiedliwie
dzielił loot , złote monety i wspierał w walce mych współtowarzyszy
[...dobiję rannych a potem już tylko szybki sprint do banku...] . Zatem wybierzcie mnie na to stanowisko bo nie znajdziecie bardziej uczciwego
elfa w całym Azeroth :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.