mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2004, 14:54 
Cytuj  
Ja tez cancelnalem niemal wszystko, Wczoraj skonczyl sie termin opłaconego EVE -nie przedłuzyłem. Obecnie opłacony mam tylko SWG.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 07:44 
Cytuj  
Ja muszę SWG cancelnąć i opchnąć na allegro za jakieś grosze ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 08:22 
Cytuj  
Mark - ja ci tylko moge dodac ze w FF11 jestesmy praktycznie zgrani, kazdy robi co chce a jak trzeba pomoc to nie czeka sie dlugo ! Ogolnie popieram twoja koncepcje w WoW - gra dla funu jest najlepsza, caly czas jest u nas milo zabawnie - zaluj ze odszedles :P

Tak tez w takim wytworze wspolnoty, ktora bedzie sobie nawzajem pomagac, rozmawiac jest szansa na naprawde mila zabawe potrzymujac przez caly czas zasade - Free Will :))

Mozna potem sobie przyjac podzial craftingow, aby cala game miec do dyspozycji i robic dla siebie nawzajem rozne itemy. Tak np jest wlasnie w FF11 gdzie kupujemy sobie produkty i dostarczamy crafterowi do wykonania odpowiednich itemow :)

Reasumujac, imho w grze najwazniejsza jest zabawa, a nie cel uzyskania pewnych korzysci typu: mam najwyzszy lvl, kupe kasy, w tym jestem najlepszy.

ps. bacznie obserwuje forum i jak tylko WoW ver EU pojawi sie w sklepach, na pewno ja kupie :))) tak tez napiszcie wtedy co jak i gdzie sie znajdujecie aby moc do Was dolaczyc, grunt to swietna zabawa ! :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 08:30 
Cytuj  
Wiem, Bodziu zauważyłem to. I wcale nie trzeba uber extra silnej gildii by się dobrze bawić. 20 osób na których można zawsze liczyć to dużo więcej niż 200+ osobowa gildia z jakimiś popieprzonymi zasadami, leaderami oficerami, itd.

A jak się nie uda bo różnie mozę być to przyłącze się do jakiejś anglojęzycznej gildii w miarę największej i aktywnej.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 08:38 
Cytuj  
Mark - No jest nas w sumie wiecej, ale online praktycznie zawsze jest ponad 12osob a juz wiczorkiem to okolo 20 i zawsze jest co do robienia, jak np wczoraj, co prawda nie bylem bo lvlowalem BSTa, ale przy pomocy dla PLD w zdobyciu ringa od NMa, mimo tego ze kupe ludzi padlo, to fun byl jak widzialem przedni, i wlasnie o cos takiego chodzi, wspolne wypady a przy tym super swietna zabawa, mimo poniesianej kleski :))
(nawet Sait nie narzekal ;D)

*

Posty: 149
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 09:48 
Cytuj  
Jeżeli WoW bedzie niezły, to też możecie mnie doliczyć jak tylko wyjdzie :)


_________________
Zia, Member of Ascension from Brotherhood Of The Sith. < http://www.sith.pl/ >
http://www.wmasg.pl/ - nie dla idiotów,oni zabiorą nam airsoft!!!

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 16:17 
Cytuj  
Zia napisał(a):
Jeżeli WoW bedzie niezły, to też możecie mnie doliczyć jak tylko wyjdzie :)


WoW ustali nowy standard...

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 16:36 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Zia napisał(a):
Jeżeli WoW bedzie niezły, to też możecie mnie doliczyć jak tylko wyjdzie :)


WoW ustali nowy standard...


Black Thorne - nowy standrad platformowek
Warcraft 1&2 - nowy standard rts 2d (chyba tylko Dune 2 byla bardziej playable no i jako pierwsza mozgla sie nazywac rts...)
Diablo - nowy standard hack&slash i multiplayer hack&slash
StarCraft - nowy standrad RTS... euforia w necie etc.
Diablo 2 - wszyscy jeczeli, ze gowno ale setki tysiecy napieprzaly na batku
Warcraft 3 - znowu nowy standard RTS detronizujacy wszystko co jest na rynku i co kiedy kolwiek bylo.... ale StarCraft nadal sie utrzymuje, sa turnieje, gracze przechodza do innych klanow za kilkadziesiat/kilkset tys. usd :S

WoW - guess.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 17:14 
Cytuj  
Trzeba wziasc poprawke na to, iz troszke osob odpowiedzialnych za ogolnopojety wyglad gier blizza odeszlo jakis czas temu... i to nie jakies tam malo liczace sie osoby, ale jedne z odpowiedzialnych za wczesniejsze sukcesy (diablo1-2/warcraft1-3/starcraft) I to moze wyjsc grze na -

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 17:25 
Cytuj  
Ci ktorzy odeszli robia teraz jak wiadomo MMORPG Guild Wars. Ale to ze odeszli nie znaczy to ze nie mozna zastapic ich innymi.. Moze nawet jeszcze bardziej kreatywnymi ludzmi.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 17:26 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Trzeba wziasc poprawke na to, iz troszke osob odpowiedzialnych za ogolnopojety wyglad gier blizza odeszlo jakis czas temu... i to nie jakies tam malo liczace sie osoby, ale jedne z odpowiedzialnych za wczesniejsze sukcesy (diablo1-2/warcraft1-3/starcraft) I to moze wyjsc grze na -


No racja... ale jesli WoW finalnie bedzie chociaz w polowie taki jaki jest w zalozeniach to bedzie ok ;)


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 17:49 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Zia napisał(a):
Jeżeli WoW bedzie niezły, to też możecie mnie doliczyć jak tylko wyjdzie :)


WoW ustali nowy standard...


Black Thorne - nowy standrad platformowek
Warcraft 1&2 - nowy standard rts 2d (chyba tylko Dune 2 byla bardziej playable no i jako pierwsza mozgla sie nazywac rts...)
Diablo - nowy standard hack&slash i multiplayer hack&slash
StarCraft - nowy standrad RTS... euforia w necie etc.
Diablo 2 - wszyscy jeczeli, ze gowno ale setki tysiecy napieprzaly na batku
Warcraft 3 - znowu nowy standard RTS detronizujacy wszystko co jest na rynku i co kiedy kolwiek bylo.... ale StarCraft nadal sie utrzymuje, sa turnieje, gracze przechodza do innych klanow za kilkadziesiat/kilkset tys. usd :S

WoW - guess.


Jeżeli chodzi o Black Throne, W1&2, Diablo i SC to zgoda. Są to kultowe pozycje.

Natomiast co do D2 i W3 to nie do końca mogę się zgodzić. Przy D2 Blizzard zaliczył bardzo wiele wpadek... Gdyby nie znajomi to zrezygnowałbym pewnie po 2 czy 3 miesiącach. Devss się do tej gry poprostu nie przyłożyli a jak już się ukazała to ją olali.

W3 nie wyznaczył nowego standardu w RTS'ach i nie zdetronizował SC. Ba, bardzo wiele mu zabrakło. Początkowo rzeczywiścię większość graczy SC bawiła się w W3, ale spora ich część po krótkiej przygodzie stwierdziła, że SC > W3. Pojawiły się zarzuty, że kiedy gracze reprezentują odpowiednio wysoki poziom to build są za każdym razem te same, że micro ma zdecydowanie za duże znaczenie w porównaniu do macro itd.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 17:56 
Cytuj  
Racja, w W3 micro jest wazniejsze od macro.
Co nie zmienia faktu jednego -> wejdz na batek i policz ludzi i rozgrywki w W3 i porownaj z innymi pozycjami.
Gralem 2 lata w SC i faktycznie, nie znudzil mi sie tak szybko jak W3... ehh moze to przez te cale skrypty dopuszczane przez Blizza do gry.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 18:06 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Racja, w W3 micro jest wazniejsze od macro.
Co nie zmienia faktu jednego -> wejdz na batek i policz ludzi i rozgrywki w W3 i porownaj z innymi pozycjami.
Gralem 2 lata w SC i faktycznie, nie znudzil mi sie tak szybko jak W3... ehh moze to przez te cale skrypty dopuszczane przez Blizza do gry.


Sure, pod względem ilości graczy produkty Blizzarda nie mają sobie równych wśród RTS'ów. Z tym nie mogę się nie zgodzić. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 20:22 
Cytuj  
Bossh ale team sie zbiera. Sciagnijcie jeszcze Fergeroda i Beasta + Carola i to juz nie bedzie HORDA... to bedzie HOOOOOORRRRDDDDAAAAAAAAAA! :P


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 20:45 
Cytuj  
sc sie lepiej trzyma niz wc3 bo koreanskie rodzinki z seulu jak biegaja na mecze SC to maja fun... a jak puszczali wc3 to nikt nie wiedzial o co chodzi - tylko dlatego sc > wc3

jezeli chodzi o sama gre to obie wymagaja skilla... nie tak jak rpg ; /

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 20:49 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
jezeli chodzi o sama gre to obie wymagaja skilla... nie tak jak rpg ; /


No tu się brachu z tobą nie zgodzę :)

PvP MMORPG też wymaga skilla

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 20:52 
Cytuj  
W UO moze i tak... W reszcie sprowadza sie do itemkow i w drugiej kolejnosci naciskania speciali...

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 20:59 
Cytuj  
Dwutlenek, chodzi o to, że grając w takiego SC lub W3 liczą się tylko umiejętności a w MMORPG'ach typu WoW nie. Tutaj wygląda to tak (wg. mnie):

Level > equipment > skill.

Gość na 40 lvl ma nikłe szanse zabicia kogoś na 50. Albo nie będzie trafiał albo większość czarków będzie zresistowana. To samo dotyczy sprzętu. Zbyt duża różnica w ekwipunku i szanse na wygraną drastycznie maleją... Poziom posiadanych umiejętności nie jest najważniejszy bo wachlarz skill i spelli jest ograniczony co po pewnym czasie zaowocuje sytuacją, gdzie każdy będzie wiedział, jakich spelli / skill w jakiej sytuacji i przeciwko komu najlepiej używać.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 21:02 
Cytuj  
Nie chce zakladac nowego topicu...

http://www.worldofwarcraft.com/thread.a ... post337828

New Phase of Beta

Cytuj:
We are introducing a new beta phase with this patch and welcoming another round of testers into the game. A second Player-versus-Environment server has been launched to accommodate the thousands of new testers we are inviting into the beta. Select Beta Server 2 on the realms list to play on this server. These new testers will be selected from the pool of applicants from our initial signup period. Those who have been selected to participate in the beta will receive an email from Blizzard with instructions on how to download the client and connect to the new server. Unfortunately, we will not be able to accommodate everyone. Please do not contact Blizzard directly to inquire about your selection status; those who have been chosen to participate will be contacted by email. Good luck and thank you for helping us test World of Warcraft!
--------------------------------------------------------------------------------
- Caydiem -
Assistant Community Manager, WoW


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.