mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 13:44 
Cytuj  
"Nie mozna mowic ze zepsuli teraz? A kiedy? Bo w retailu to bedzie zapozno...
Gdyby ludzie nie zwracali uwagi na takie rzeczy to do retailu trafilby totalny knot.
Beta test jest miedzy innymi po to zeby ludzie zglaszali uwagi, i doswiadczenia."

Do retaila jeszcze troche takze nie ma co panikowac za wczasu.
Beta do czego jest to chyba jasne. Mam nadzieje, ze zglaszasz Swoje uwagi i doświadczenia. I tyle narazie mozna zrobic. Ja nie mam nawet tej mozliwosci. Reszta jest w rekach Blizzardu i miejmy nadzieje, ze wiedza oni wiecej o bilansie niz Ty i ja razem wzieci ;-)

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 13:57 
Cytuj  
Eeeeee ludzie.
Nie martwcie sie o balance gier firmy Blizzard. To akurat robia po mistrzowsku. Co prawda minie troche czasu zanim otrzymamy finalna wersje.... ale bedzie ona super po prostu.
Wczoraj np. sciagnelem patcha do W3... dwoch nowych herosow, masa poprawek etc. etc. Oni non stop dlubia, mimo ze W3 jest free (no kupic trzeba cd-key) oraz B-Net jest free.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 14:08 
Cytuj  
Matkall napisał(a):
"Nie mozna mowic ze zepsuli teraz? A kiedy? Bo w retailu to bedzie zapozno...
Gdyby ludzie nie zwracali uwagi na takie rzeczy to do retailu trafilby totalny knot.
Beta test jest miedzy innymi po to zeby ludzie zglaszali uwagi, i doswiadczenia."

Do retaila jeszcze troche takze nie ma co panikowac za wczasu.
Beta do czego jest to chyba jasne. Mam nadzieje, ze zglaszasz Swoje uwagi i doświadczenia. I tyle narazie mozna zrobic. Ja nie mam nawet tej mozliwosci. Reszta jest w rekach Blizzardu i miejmy nadzieje, ze wiedza oni wiecej o bilansie niz Ty i ja razem wzieci ;-)

Nie jestem w becie wiec nie zglaszam ;)

Po prostu z wlasnego doswiadczenia wiem, ze jak dev team nie slucha graczy/testerow to, to sie zle konczy.

EQ jest tego zywym przykladem...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 14:31 
Cytuj  
Blizz taki nie jest. Believe.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 14:34 
Cytuj  
Tez mi sie tak wydaje, ze z ich doswiadczeniem poprostu nie moga sobie pozwolic na "knota".

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 14:38 
Cytuj  
na razie spróbowałem dwóch produktów SOE:
SWG - spieprzony na maxa
EQ2 - spieprzony na maxa

Do tej pory miałem do SOE stosunek neutralny. Powoli zaczynam rozumieć te liczne głosy w necie, które twierdzą, że po SOE niczego dobrego nie można się spodziewać.
I troche szkoda, szczególnie świata Star Wars - mógł byc z tego genialny mmorpg...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 15:55 
Cytuj  
Cechy ras nie zostały jeszcze do końca ustalone. Jedyne pewne rzeczy narazie to cechy undeada i dodatkowe skillpointy humanów (tylko że nie ma już teraz skilpointów :P więc nie wiem, pewnie jakaś alternatywa)

Co do Warlocków to trudno jeszcze cokolwiek mówić, bo też są jeszcze nie dopracowani, w tej chwili działa około 40% petów i to tych z dolnych lvli.

Nie ulega wątpliwości, że z casterów teraz rządzi mag.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 16:05 
Cytuj  
Widziałem kilka bet i mase gotowych MMORPGów ale takiej komunikacji players <--> devs jak w WoW to jeszcze nie widziałem jak żyję.

Mamy betę a praktycznie każdy ważny i średnio ważny wątek jest komentowany przez kogoś z dev team.

Czegoś takiego jeszcze nie było w żadnym mmorpgu, stąd moje nadzieje co do WoW.
99% mmorpgów wygląda tak że dev team sobie a gracze sobie, ostatnim przykładem jest nieszczęsny SoR a wcześniej hadowbane... słyszałem że w Horizons też podobne klimaty :|

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 16:05 
Cytuj  
Matkall napisał(a):
Tez mi sie tak wydaje, ze z ich doswiadczeniem poprostu nie moga sobie pozwolic na "knota".


Dokladnie.
Wyorbaz sobie, ze oni dopieszczaja naokraglo W3, ktore jest RTS i na dodatek bez miesiecznego abonamentu...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 16:13 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Matkall napisał(a):
Tez mi sie tak wydaje, ze z ich doswiadczeniem poprostu nie moga sobie pozwolic na "knota".


Dokladnie.
Wyorbaz sobie, ze oni dopieszczaja naokraglo W3, ktore jest RTS i na dodatek bez miesiecznego abonamentu...


Otóż to...

Blizzardowi można zarzucić, że zawsze odkładają release, ale jak już wypuszczą to jest to zawsze produkt z jajami... którego zresztą pucują do połysku jeszcze długo po wydaniu (jak już dawno kase mają w kieszeni i mogliby laskę położyć na tym)

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 16:20 
Cytuj  
Najlepsze jest to ze nawet "glupie" pudelko.... z gry(made in Blizz..) które stoją u mnie obok innych pudelek z gier wyróznia sie swietna stylistyką i opracowaniem (W3,D2,SC). Patrzysz na nie i czujesz klimat :).

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 16:28 
Cytuj  
No i jak juz wypuszcza platny dodatek (Frozen Throne np.) to jest on jak swoista kolejna stand-alone czesc gry, ze wstawkami animowanymi (ktore jakos jedyne na PC sa FAJNE!~), muzyka, grafika and muchos muchos more.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 16:35 
Cytuj  
A widzial ktos juz intro z WoW? Bylo pokazywane na E3.. "zrywa beret" :) zreszta jak zawsze z genialnymi filmami u blizzarda

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 17:18 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Eeeeee ludzie.
Nie martwcie sie o balance gier firmy Blizzard. To akurat robia po mistrzowsku.


Moze w rtsach, bo w diablo to balansu ze swieczka szukac :P A diablo blizej do WoW niz wc/sc. Chociaz pewnie czegos sie nauczyli i wyciagneli wnoski :)

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 17:20 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Peonz0r napisał(a):
Eeeeee ludzie.
Nie martwcie sie o balance gier firmy Blizzard. To akurat robia po mistrzowsku.


Moze w rtsach, bo w diablo to balansu ze swieczka szukac :P A diablo blizej do WoW niz wc/sc. Chociaz pewnie czegos sie nauczyli i wyciagneli wnoski :)


To i tak narazie spekulacje... wszystko bedzie z czasem :(


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.