mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 22:25 
 
k4czy napisał(a):
hehehe, nie no jednak chyba przerasta Cie inteligencja


Mowi sie przerasta sie "przerasta Cie glupota". Ale dzieki za komplement.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 22:31 
 
k4czy napisał(a):
Zematis , ale mowiac doskonale mialles na mysli swoja osobe takze? :D

:wtf:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 22:34 
 
doh

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 22:42 
 
Fora dyskusyjne EQ2 i WoW utwierdziły mnie w przekonaniu, że wstępowanie do polskiej gildii byłoby kompletną pomyłką. :(

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 22:48 
 
Ja osobiscie mam grono osob z roznych innych mmorpgow z ktorymi, jak to zwykle bywa dolacze do wiekszej, zachodniej nacji. Ale zauwazylem tez, ze mmogi od czasu wydania w SWG przeskoczyly w Polsce ogromna ewolucje. Za czasow szczytu popularnosci UO (podzial na mmorpg.pl na euro/cats/sp (afair 2 osoby na Atlantic graly O_o) :/, nie bylo sytuacji, zeby ktos kogos z grajacych nie znal. A WoW bedzie imo kolejnym kamieniem milowym w tej dziedzinie, co mnie w sumie malo obchodzi.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 23:02 
 
http://webperso.easyconnect.fr/triex/im ... uckyou.JPG
hehe, to tak a propos


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 23:06 
 
Pamietasz posty http://mu.xp.pl? :/ Za takie community to dziekuje.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 23:10 
 
Ja sie o to nie boje zupelnie. Boje sie o to, ze moga sie dostac do EU bety a spora czest tego forum nie...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 23:10 
 
Nukh napisał(a):
Fora dyskusyjne EQ2 i WoW utwierdziły mnie w przekonaniu, że wstępowanie do polskiej gildii byłoby kompletną pomyłką. :(


Polacy słyną z wciskania głupoty. A jak się zbierze dwóch to potrafi wcisnąć, że białe jest czarne. Do tego jak nie przyznasz towarzystwu wzajemnej adoracji racji to cię zwyzywają. Od takich palantów byle jak najdalej.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 23:11 
 
Cóż za timing ;]


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 23:21 
 
Ja osobiscie jak zauwaze takiego osobnika pokroju forum mu.xp.pl to odrazu /ignore. Osobiscie nie lubie sie bawic z debilami co przeklinaja na lewo i prawo i graniem z nimi, chociaz ci co ze mna grali wiedza jaka mam cierpliwosc do totalnych n00bow jedynie tylko musza sie zachowywac. Co najdziwniejsze na dzien dzisiejszy ciezko czasem o odrobine kultury od dzieciakow (jak ja bylem malym smarkiem to bylo "dziendobry panu").

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 23:28 
 
Cytuj:
okolo 50 zgloszen wyslalem kolega kolo 300 a jeszcze jego kumpel ponad 500 wiec to ze bede mial konto jest na 100%


Cytuj:
jak moj fansite sie dostanie a zapewniam ze oprocz grafiki bedzie w 100% kopiowany z innych stron dlatego tez nikt oprocz blizard nie dostanie do niego linka jednak gdy zaczne gra o ile zaczne skasuje all zostanie grafiika i wtedy sobie napisze wlasnego. A jak wygra sprzedaje konta za 50 zl


Cytuj:
jak bym wygral 2 konta albo 3 to bym nimi handlowal na allegor i dzieki temu zarobil sobie roczne utrzymanie w platnej wersji albo i dwu roczne


Cytuj:
wiesz ile sob w tym berzez udzial???? kilkadziesiat milionow!! jak byc wyslal million zgloszen to masz 1% szansy moze troche wiecej mzloe mniej... i jak mi ktos powie ze sie z gierke placi 40? to pozbawie meskosci bez znieczulenia!!!! placic sie bedzie 5-20$ ale najpewniej 10!!! moze w ? sie da [oby nie jak sie takli kurs utrzyma ]


Cytuj:
Czy ktos nei wie kiedy sie skoncza close bety i bedzie wersja full i skad ja bedzie mozna zjechac. Iprzydalyby sie namiary na jakis dzialajacy bezplatny server(najlepiej polski).


.
.
.
:\ :\


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 23:43 
 
Asmax - są ludzie i taborety :)
Od tego jest /ignore albo /blist add żeby cię nie interesowali :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 02:25 
 
Szczerze, to wolałbym, żeby nie było tej bety a szybszy retail + późniejsze patche, nawet w takiej formie jak był US Stress Test na pewno bym sobie pograł z przyjemnością. Przynajmniej nie byłoby takiego "community" jak wyżej cytowane.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 08:10 
 
Hm....z tego co widze to na tym forum same wielkie osobistosci siedza, ja chyba wolalbym pograc z polakiem niz z niemcem, badz hiszpanem, choc gralem w DAOCa 3 meichy i spotkalem naprawde mnostwo bardzo fajnych osob z calej EU. Nie wiem dlaczego tak jedziecie po polakach, ja osobiscie chyba nie mialem takich zlych doswiadczen, mimo ze gralem w UO 3 lata (ale zdecydowanie zdazaly sie [pewne "dziwne" przypadki, gdzie koles padal i tu nagle juz na IRCu sie odzywa i jedzie Ci na rodzine, jednak to tez mozna zignorowac]. Mysle ze wszyscy tutaj powinni poklad wiecej nadzieji w naszych rodakow, bo sami popatrzcie po sobie jacy jestesmy normalni , a to juz bedzie duzy % polskiej ekipy w WoW :]
A tak btw to roball odstosunkuj sie od mojej osoby , bo nigdy nie grales ze mna w zadnego mmorpga, no moze chwil pare w DAOCa [gdzie pierwsze co jak Cie spotkalem to bylem chyba na 10 lvl a Ty na 50 , i Twoje slowa chodz sie posparujemy;], no i moze chwilke w UO ale ja Twojej postaci szczerze nie pamietam-bez urazy]
A to jeszcze apropo gejow, special for Asmax http://www.jurito.net/otro/shutup/xtina.html :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 08:54 
 
Ech, jaka ta mlodzierz niewychowana.....mnie irytuje w tobie to ze jestes gnojem ktory ma najebane gowna w glowie, stwierdzilo to wiele osob ktore cie osobiscie poznalo, rowniez ja i wiele innych osob , a mnie niestety takie osoby jak ty wkurwiaja, wiec jesli mam ochote to bede cie jebal i mysle ze sie do tego przyzwyczaj i EOT....


Ostatnio edytowano 25 wrz 2004, 08:56 przez Kaczy, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 08:57 
 
Miales ponac juz nic nie pisac?masz skleroze daleko zaawansowana?

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2004, 09:50 
 
Panowie radze sobie wyjasnic wszystkie problemy na priv'a! W przeciwnym wypadku bede zmuszony wyslac, co niektorych na spoznione wakacje.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.