mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 12:57 
Cytuj  
Mark: pewnie :> klasyczny mechanizm pychologiczny :P

juz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 13:21 
Cytuj  
mark sylviusz to ty ???? :)))
swoją drogą to możesz mi keya do testów eq2 pożyczyć na parę dni


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 13:30 
Cytuj  
To mnie po prostu rozbraja. Pan Soulcatcher ma chyba jakis krewnych w Korei Pln. na stanowiskach cenzorow, to musi isc z genami, nie moge uwierzyc, ze ktos taki sie jeszcze rodzi ;)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 13:42 
Cytuj  
Wy to już jesteście jakaś wow sekta. :) Nie zamierzacie przypadkiem podłozyć bomby pod siedzibą gola? :D

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 13:44 
Cytuj  
Ale Ty chyba nie widzisz o co chodzi... Chodzi o zasady panujace na tym boardzie. W momencie kiedy ktos sluszenie wyprowadzi Pana S. z bledu on banuje uzytkownika i kasuje posta. :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 13:54 
Cytuj  
Widzę. Soul pewne czuje się jak bóg stosując takie hitlerowskie sposoby dyskusji.
Mam tylko nadzieję, że obie strony kłócą się z przymrużeniem oka, bo jak na poważnie to współczuję, to grozi zawałem w młodym wieku. O Martineza jestem spokojny :), to mój kumpel z gry, wiem, że lubi ludzi podkurwiać i dobrze się przy tym bawi. :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 14:05 
Cytuj  
EE pełen luz...

Nie będzie mnie jakiś cham o zawał serca przyprawiać :]

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 15:26 
Cytuj  
z tego co pamietam nick soulcatcher sluzy kilku osobom naraz do mozliwosci wypowiadania sie na forum i uzywania wladzy. Czyli ta sama osoba, ktora was zbanowala nie musi byc ta, ktora w wiekszej czesci odpowiada za gol'a ( oryg. soul kiedys odpowiadal, teraz nie wiem jak to jest jak sie tak strasznie skomercjalizowalo).

Poza tym od mniej wiecej 2 lat poziom golowego forum spada regularnie, od czasu do czasu probuje jeszcze cos tam poczytac, aleto juz nie to samo. Banda dzieciakow i bannerow, ban za nietaka wypowiedz jaka powinna byc wg pana prowadzacego jest juz normalnoscia tam. To samo tyczy sie edycji postow ( pamietam nawet jak moderator ZMIENIAL tresc wypowiedzi...)

Tak wiec nie ma sie co denerwowac i omijac z daleka imo

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 15:30 
Cytuj  
Ciekawe jak to się długo utrzyma :D

........................................................................................................
Shardak [ Junior ]

Dobrze juz dobrze...

Skoro to wątek o EQ2 to czemu sam w nim piszesz o WOW?
Tak swoją droga nikt tu nie mówi o tym, że WoW jest świetną grą.
Wszelkie wypowiedzi oceniające WoW pochodzą właśnie od Ciebie.

Pozostałe wypowiedzi to sprostowania tego co sam napisałeś.

Pozwól że przypomnę:

Odpaliłem sobie wczoraj WoWa. Nie będę się specjalnie wypowiadać, ale powiem dwie rzeczy. Gra chodzi bardzo szybko nawet w max ustawiniach i to jets + ale grafika jest miejscami jak z bajki dla dzieci, po prostu śmieszna. Ta gra ma więcej z manga niż Lineage II

sylviusz ---> musimy wyjaśnić sobie jedną rzecz. Nie porównuje WoW do EQ2. Gramy i w WoW i w EQ2. Mój kolega z redakcji Solnica jest zachwycony WoWem i jestem pewien że WoW to świetna gra. W WoWa też będę grał i też będę się nim zachwycał. Uruchomiłem wczoraj betę WoWa zrobiłem sobie Dark Elfa, postać ciemną i mroczną .... i wylądowałem, jak to ładnie napisał SwenG w fairyland pomalowanym na fioletowo liliowe kolory, z biegającymi świnkami i innymi zwierzątkami

Nie chcę i nie będę pisał o prawdziwych wadach WoWa, o tekstach jakie padaja na temat tej gry na świecie

Każdy ma prawo do krytykowania czego sobie tylko zapragnie, tylko czemu robisz to w wątku o EQ i czemu tak tendencyjnie.

W każdym z trzech cytatów mogę Ci wskazać miejsca w których wykazujesz się 1. Niewiedzą 2. Ignorancją 3. Manipulacją (lekko mówiąc).

Pozdrawiam
W oczekiwaniu na bana i delete posta...

.........................................................................................................

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 16:31 
Cytuj  
Wioche robicie za przeproszeniem. Jebal pies tego Soulcatchera i tak nic nie zrobicie w zwiazku z tym, ze kasuje co mu sie podoba. Lepiej napisac ladny list do szefostwa gry-online.pl i tam podac przyklady naruszenia praw uzytkownika.

A o bajkowym WOW to juz Koma mowil i jakos nikt sie nie denerwowal. Soulcatcher uzyl tylko zlego slowa "manga", nic wiecej.


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 16:43 
Cytuj  
Ale przecież nikt mu nie ubliża, czy coś?
Wypowiedzi są chyba na odpowiednim poziomie, a on je banuje po prostu.

Połozyłem już na to laskę i nie zamierzam się przejmować.

Jesli przeczytasz mój wcześniejszy post z tymi trzema cytatami to sam dojdziesz do wniosku, że tam nie ma nic obraźliwego. Natomiast wypowiedzi soulcatchera są co najmniej nie sprawiedliwe.

Sam uważam że grafa w WoW jest powiedzmy baśniowa :D

No ale czemu nie reagować jesli ktoś pisze: ...ale grafika jest miejscami jak z bajki dla dzieci, po prostu śmieszna. Ta gra ma więcej z manga niż Lineage II...

No sam powiedz?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 17:15 
Cytuj  
Obrazek


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 17:36 
Cytuj  
ja się zmęczyłem już tym wątkiem o EQ2 na GOL-u. Jeszcze ze dwa razy tam zajrzę i zwymiotuję.
Wkurza mnie po prostu takie jednostronne podchodzenie do sprawy. Nawet Porsche 911GT ma swoje wady (np. mało miejsca - stoi taki obok mojej firmy codzienie to sie wie - strasznie mały samochód :P), a EQ2 beta to same zalety. A zamiast dyskusji to są oszczerstwa (kłamiesz! gra chodzi super w 1600x1200 i nigdy się nie wykrzacza, może masz słabe łącze - podczas gdy cała zona idzie do piachu na 20min...), potem edytowanie postów, kasowanie, banowanie itp.

Taki poziom co zrobić. A porownania WoW-a do mangi... lol, równie dobrze można Far Cry, Doom-a 3 lub Need for Speeda do mangi porównać :)

<Ja tam młócę w Far Cry - kupiłem 9800XT do EQ2 ale chodziła tak jak na 9600PRO, za to FAR CRY panowie!!! AAx4 wszystko Very High i 30-40fpsów nie schodzi, a szczena poniewiera się pod biurkiem>

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 21:51 
Cytuj  
i dobrze zrobiles kupujac nowe GPU , h w dupe EQ2 jak widac na singlowkach tez mozna sie pobawic a pewnie i HL2 pograsz w rozsadnych detalach :]

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 21:56 
Cytuj  
Czyli, na zakonczenie tematu o beta keyach WoWa... "HWDEQ2" ;)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 22:40 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
[...]
No sam powiedz?

Nie mowilem, ze ktos mu ubliza, tylko, ze wiocha sie robi. To wyglada jak walka z wiatrakami. Juz nie raz spotkalem sie z czyms takim. Ludzie z kompleksami, ktorzy naduzywaja swojej "wladzy" - preza sie, napinaja, ale tak naprawde smiesza i sa zalosni. Na tym polega potega Internetu. Nie mozesz go karac piszac takie posty, ktore i tak wiadomo, ze beda skasowane, a Ty banowany. Nie mowiac juz o tym, ze ten gosc ma jakas manie albo inny problem, bo watpie, zeby robil to dla jaj. On najzwyczajniej nie widzi tego, ze jest zalosny.

Akurat do tego co napisal o grafice nie mam jakichs zastrzezen. Uzyl slow dostosowanych do swojego poziomu intelektualnego, ale wiem o co mu chodzi.
Naprawde, jesli chcesz go kopnac w dupe to napisz do kogos wyzej postawionego na tym serwisie. Jak znajdziesz jakis odpowiedni adres to i ja moge od siebie cos skrobnac. Zrobi to pare osob stad i o jednego robala mniej w necie, a jesli nie to chociaz jakas odpowiedz uzyskasz... miejmy nadzieje.


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 23:21 
Cytuj  
GoL sucks fat dirty cocks i w ogole nie wiem po co ta dyskusja tutaj :/ Po cholere sie interesowac? Dla nie to on moze napisac, ze WoW to elementty Sims 2 i Sonic R... pfff :<

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 23:51 
Cytuj  
"Dark Elf" - wielce mroczna postac.....on wybral nie ta gre chyba LOL. Klimaciarz nie ma co pffff :]

*

Posty: 82
Dołączył(a): 4.04.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2004, 01:03 
Cytuj  
Soulcatcher napisal: Zakończmy więc tą jałową dyskusję. To jest wątek o EQ2 – dla fanów EQ2. Jest również wątek dla fanów WoW i tam proszę prowadzić dyskusję na temat WoW tego że Soulcatcher jest bucem itd.

a zarzucaliscie mu ze prawdy nie pisze

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2004, 09:10 
Cytuj  
Soul ogólnie nie jest złym człowiekiem, sporo robi na golu dla promocji mmorpg w Polsce, wprawdzie target nie jest najlepszy bo tam zaglądają głównie dzieciaki, ale podejrzewam że pierwszy konktakt z tym typem gier sporo osób miało przez gola.

Na golu powstała jakaś bez sensu wojna EQ 2 vs WOW :) i Soul bez sensu stanął po jednej ze stron, choć jako moderator nie powinien tego robić. To straszna głupota z jego strony.

To tak jakbysmy tutaj zaczeli się kłocić co jest lepsze DAoC czy SWG, wpierdalali się sobie nawzajem w działy, a np. Beast by kasował te jednej ze stron.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.