mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 14:47 
Cytuj  
Ja w firmie mam Neo, w domu Chello Plus i nie jest tak, że pierwsze jest do dupy a drugie super. Ogólnie Chello jest szybsze, to czuć, szczególnie jak się korzysta z polskich źródeł. Jeśli się coś ściąga z amrykańskich czy azjatyckich serwerów bywa róznie np. FF XI patchuje się szybciej przez Neo.
Chello jest stabilniejsze (ale nie całkowicie stabilne), restarty w Neo ostatnio to norma.

Jeśli chodzi o granie w mmorpg - na obu się gra bardzo dobrze.

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 16:34 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
krzyk, rewelacje jak rewelacje, ale powiedzial mi ze wiekszego syfu na jakim to wszystko dziala to byc nie moze i wogole zebym sobie wybil z glowy SDI bo to wogole nie ma sensu bytu.

Moze w waszych rejonach SDI jest syfne albo ten gosc ma jakas manie predkosci, bo wiadomo, ze jest to najwolniejsze lacze po modemie. U mnie jest to jedna z niewielu opcji stalego Internetu bez limitow... wazne, ze stabilna. Codziennie, od trzech lat, wyciskam 10-11 kilo transferu i zero jakichkolwiek awarii od ohohoho nie pamietam kiedy. Jesli lacze nie jest w pelni zapchane to mam spieprzony dzien :wink:

mrynar - jesli o mnie chodzi to masz najlepsze lacza netowe jakie mozna miec w tym kraju, wcale mnie to nie dziwi, ze wszystko smiga. Co prawda szefa w firmie bym namawial na DSL-a od TP, ale to juz kwestia finansow i takich tam rzeczy.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 17:55 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Chello jest stabilniejsze (ale nie całkowicie stabilne), restarty w Neo ostatnio to norma.


Wszystko zalezy gdzie sie mieszka... nie mialem ostatnio zadnych problemowo z neo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 17:59 
Cytuj  
Ja mam rok NEO i nie mialem ani jednego probllemu....

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 18:08 
Cytuj  
Neo mam od 3-4 lat (niepamietam dokladnie kiedy zakladalem) i z tego co pamietam to mialem problemy moze 3-4 razy , na samym poczatku jak dopiero co wprowadzili neo na moje osiedle. Tak wiec mimo iz za telekompromitacja polska nie przepadam to jezeli chodzi o Neo to mam do nich pelen szacunek jak narazie .. FAkt ze wnerwili mnie tym ze nie moge podniesc z dawnej 512 na ta 1024 bez limitow :( Ale licze na to ze w koncu ktos tam oprzytomnieje i zniosa te limity .

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 18:15 
Cytuj  
Co do szacunku za neo to trzeba przyznac ze ten rodzaj polaczenia internetowego jest bostwem dla tych co wczesniej posiadali osiedlowa siec z downloadem nawet do 200kb/s, a pingiem w grach 500+ loss 10+ wraz z choke (taki przyklad mojej poprzedniej sieci). Lecz co do chello to fajna jest rzecz ze mozna sobie zamontowac je za 49zl i trzy miesiace za darmo.

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 18:38 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
Neo mam od 3-4 lat (niepamietam dokladnie kiedy zakladalem) i z tego co pamietam to mialem problemy moze 3-4 razy , na samym poczatku jak dopiero co wprowadzili neo na moje osiedle. Tak wiec mimo iz za telekompromitacja polska nie przepadam to jezeli chodzi o Neo to mam do nich pelen szacunek jak narazie .. FAkt ze wnerwili mnie tym ze nie moge podniesc z dawnej 512 na ta 1024 bez limitow :( Ale licze na to ze w koncu ktos tam oprzytomnieje i zniosa te limity .

3-4 lata temu to tylko SDI bylo, z tego co pamietam. Aktualna wersja neostrady istnieje od ponad dwoch lat, wczesniej byla ta marnota z limitami, zabawne, ze wtedy im to kompletnie nie wypalilo. Okolo pol roku pozniej wprowadzili neostrade+, ktora po jakims czasie wrocila do nazwy bez plusa.

Na zdjecie limitow to bym nie liczyl. Tak sie moze zdarzyc jak wejdzie nowa firma z konkurencyjnymi cenami oraz podobnymi uslugami albo Chello, Netia i reszta zaczna z wieksza agresja podgryzac tylek TP. Wedlug mnie Chello chapnal kawal dobrego miesa, kiedy zwiekszyl limity i podniosl predkosc do 3 mbitow, ktorych TP jak na razie nie moze osiagnac z powodow technicznych (gdzies wyczytalem, ze 2 mbity to maksimum co moze zaoferowac TP). Szkoda tylko, ze zasieg Chello i Netii jest tak maly.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 18:43 
Cytuj  
Ok... co to jest chello ? :wtf:

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 18:52 
Cytuj  
A zeby poczuc ogrom tej firmy/uslugi wpisz w googlach "chello" :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 18:53 
Cytuj  
Hehe CO2 chce przetestowac se chello :P
Tylko nie jestem pewien czy jest jeden warunek ze musisz miec kablowke w UPC lub byc w zasiegu UPC :wink:

EDIT: Jak juz se wpiszesz chello na google to popatrz sobie ceny w innych krajach i typ polaczenia, na zachodnich wiekszych kosztach utrzymania itd. Cos mysle ze te 8mbit za pare lat bedzie za te 470zl w polsce.


Ostatnio edytowano 10 paź 2004, 19:00 przez Pieszczoch, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 18:54 
Cytuj  
rzecz w tym, że jak wpisuje www.chello.pl to mi się zaczyna sciagać plik index.php :P

p.s.
dobra mniejsza z tym, nie świadczą usług we Wrocławiu :P


Ostatnio edytowano 10 paź 2004, 18:58 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 19:02 
Cytuj  
Cytuj:
dobra mniejsza z tym, nie świadczą usług we Wrocławiu


Niemozliwe, tu w mojej wiosce Szczecin chello jest a we Wroclawiu no sorry ale wasz dworzec wyglada lepiej niz nasze cale centrum. Napisz maila do nich z pytaniem moze zle ulice wpisales.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 19:06 
Cytuj  
Dzwoniłem...

przy okazji dworzec we Wrocławiu to tragedia... hehe
za to sprzedali plac grunwaldzki za grube pieniadze i do konca 2006 będzie to prawdziwe cudo :D

No i jest jeszcze kilka fajnych miejsc... ale co tam :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 19:15 
Cytuj  
U nas sa laki, pola, tramwaje, McDonalds....

A tak na powaznie fajny OT sie zrobil :)

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 19:32 
Cytuj  
a ja jestem kolejna osoba z prowincji Szczecin. Neo mam od ponad roku i moze raz mialem tylko pewien problemos ale sie z nim jakos uporalem a raczej dzwonienie do tepsy dalo jakies wyniki.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 19:38 
Cytuj  
No proszę oleśnica :D

A co tam OT, włąściwie o wow, piszemy wszystko co zdołamy znaleźć więc taka przyjazna dyskusja poza tematem nikomu nie zaszkodzi :]

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 19:48 
Cytuj  
Ja bym bardzo chętnie zamienił SDI na Neo, ale jest jeden problem. Moje obecne lącze i telefon są zarejestrowane na firme, więc mogę to wpuszczać w koszty. Z Neo taka opcja nie wchodzi w gre.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 20:04 
Cytuj  
Czemu ?

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 20:09 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Cytuj:
dobra mniejsza z tym, nie świadczą usług we Wrocławiu

Niemozliwe, tu w mojej wiosce Szczecin chello jest a we Wroclawiu no sorry ale wasz dworzec wyglada lepiej niz nasze cale centrum. Napisz maila do nich z pytaniem moze zle ulice wpisales.

No wlasnie to jest glowny problem konkurencji TP - maly zasieg. Ponoc Wroclaw najbardziej zinformatyzowany w Polsce, a Chello nie ma, ciekawe. Moze tylko na twojej ulicy?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 20:21 
Cytuj  
Chello jest na pl Grunwaldzkim, kilka blokow maja osieciowane...

Za to mamy Dialog, E-wro, Netie.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.