mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 09:59 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
bosz, właśnie kasowałem spam na skrzynce z tymi wszystkimi xxx, blowjob, anal.... i jak to przeczytałem to jakoś tak się skojarzyło... ;)


Lol :>
Pewnie ze sie nie da Dwutlenek :>
A co do zon i mezow, uwazam ze spelnienie gracz moze osiagnac jedynie kojarzac sie z innym graczem/graczka :>

juz.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 10:16 
Cytuj  
True Krzyk... mam to szczescie ;)


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 11:01 
Cytuj  
Kurde, jasne szczęscie... swego czasu pokazałem żonie AO żeby chociaz na chwile przestala mi głowe suszyc ze tylko gram i sie nia nie interesuje... efekt?
Drugi komputer w domu, drugie konto w AO i ona wiecej gra ode mnie (160 lev Adventurer) i to ja do niej mowie ze za malo czasu poswieca mnie! :-?


_________________
Sathorn#2230

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 11:48 
Cytuj  
ech Sathorn... pozazdrościć... Dużo bym dał żeby ze swoją panną pograć w AO... Lepiej powiedz jak żeś to zrobił ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 11:52 
Cytuj  
"Graj albo zupa bedzie za slona!"

:P


juz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 12:25 
Cytuj  
Wiesz co ja chyba wiem, po prostu przypadkiem odkryłem że kobiet nie wciąga sama gra tylko mozliwosc pogadania, moja zonka ma problemy z angielskim (czytaj: uczy się zaciekle) więc żeby jej pomoc polubic AO postawilem kanal polski na AO tylko dla polakow (aby miala z kim pogadac),zeby bylo malo, postawilem serwer TeamSpeak do gadania online. I wiesz co? dopiero po TS tak ją to wciagnelo ze az to przerazajace. Dosc powiedziec ze ostatnio jak powiedzialem ze strachem w oczach i po cichutku,ze chcialbym sobie kupic 6800 GT bo czas juz na zmiany ona powiedziala tylko ok, ale ja dostane twoja stara karte - i sie zgodzila bez jednego miaukniecia ! Czujesz? A przedtem bylaby wojna ze chce taka kase wydac na glupoty...
Malo tego, do gry wciagnela swoja sasiadke (juz wykupione konto) z ktora tlucze cale noce gadajac na TS. Raz juz mnie rozwalily kompletnie kiedy zarobiona kase poszly wydac na ciuchy w grze! Cala noc kupowaly!


_________________
Sathorn#2230

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 12:51 
Cytuj  
Czy przypadkiem twoja zona to nie Ewcia? :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 12:58 
Cytuj  
owszem :)


_________________
Sathorn#2230

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 13:08 
Cytuj  
To juz 160lvl? Go Ewcia ! Chociarz musze przyznac ze wiele kobie lubi se czasem wiecej pogadac niz grac, przyklad; Wen-Tzu pani Hunie...po tym jak zostalem Unit member spedzilismy wraz z Gimpenforcerem (+pare osob dochodzilo i wychodzilo) okolo 4h samego gadania przed b/y 12!

Pozdrow zonke Mr.Trod :)


Ostatnio edytowano 11 paź 2004, 13:34 przez Pieszczoch, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 13:21 
Cytuj  
Tak, moja jak sie dorwie do UO... i zacznie szyc, przebierac sie... malowac, kolorowac... hodowac kwiatki :(((((((((((
Ale najgorsze i w ogole FEARRRRR jest jak zacznie to robic na moim koncie mojej postaci :'(
To sie tak glupio potem poza domkiem pokazac...


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 13:46 
Cytuj  
God dammit!! To ja mojej nie bede mmorpg pokazywal. Wystarczy mi juz ze gra ze mna w warcrafta i gry bitewne.... ;-)

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 13:57 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Wiesz co ja chyba wiem, po prostu przypadkiem odkryłem że kobiet nie wciąga sama gra tylko mozliwosc pogadania, moja zonka ma problemy z angielskim (czytaj: uczy się zaciekle) więc żeby jej pomoc polubic AO postawilem kanal polski na AO tylko dla polakow (aby miala z kim pogadac),zeby bylo malo, postawilem serwer TeamSpeak do gadania online. I wiesz co? dopiero po TS tak ją to wciagnelo ze az to przerazajace. Dosc powiedziec ze ostatnio jak powiedzialem ze strachem w oczach i po cichutku,ze chcialbym sobie kupic 6800 GT bo czas juz na zmiany ona powiedziala tylko ok, ale ja dostane twoja stara karte - i sie zgodzila bez jednego miaukniecia ! Czujesz? A przedtem bylaby wojna ze chce taka kase wydac na glupoty...
Malo tego, do gry wciagnela swoja sasiadke (juz wykupione konto) z ktora tlucze cale noce gadajac na TS. Raz juz mnie rozwalily kompletnie kiedy zarobiona kase poszly wydac na ciuchy w grze! Cala noc kupowaly!


W sumie to dobrze się dzieje. ;) W tej kwestji mamy bardzo duże zaległości do Zachodu i US.

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 16:53 
Cytuj  
Ja tam wole, zeby moje dziewcze nie gralo, ale rozumialo, ze ja lubie pograc. Drugie konto, drugi komp dostosowany do wymagan gier, podzielony net, puste lozko... Dziekuje, postoje, tzn. pogram... sam :)

Sathorn - a nie przylapales jej kiedys jak flirtowala z kims? :roll:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2004, 17:16 
Cytuj  
Truetly ---> Niektorzy mówią ( w RL ) że to się nie wymydli :), a w wirtualnym swiecie juz chyba nawt o mydleniu mowy nie ma? :P
Roball ---> zaraz cie stukne ;)


_________________
Sathorn#2230

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 18:38 
Cytuj  
Cytuj:
Roball ---> zaraz cie stukne


i tak oto watek zakonczyl sie knock outem roballa ;]

PS. ktory to juz lvl roball? nowych przygod dalej nei ma na boardzie...you bastard :wink:

*

Posty: 82
Dołączył(a): 4.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 02:20 
Cytuj  
roball napisał(a):
Beda, spokojnie :) obecnie mam lvl 23. Przez ostatnie dni niezbyt wiele gralem ale jutro mam caly dzien wolny wiec powinien sie jakis opis zjawic.


Juz nie moge sie doczekac, (tak jak wyjscia do pracy z rana :D )

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.