mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 10:37 
Cytuj  
Blizz dał ciała. Te reklamy pojawiły się w PC Gamerze i CGW , PC Gamer pojawił się na półkach wczoraj , CGW dziś . Nie wyrobili się z terminem , mimo wszystko myślę że signup będzie do końca miesiąca :roll:

"sign up today" - my ass :har:

1szy skan z CGW

2gi skan z CGW

btw. co to jest Massively Epic Online? (na 2gim skanie)


_________________
you are already dead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 10:54 
Cytuj  
chyba cały czas nad OB pracują więc mam nadzieję, że będzie szybciej.

Mnie zaciekawił sam nagłówek "No. I'd rather kill rats" oraz ten fragment:
"Will you fights rats? No. Will you have fun? Yes."

zapewne tylko mi się kojarzy :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 11:09 
Cytuj  
na bete raczej poczekamy, bo blizz bedzie musial zaimplementowac wszystkie talenty i poprawic wiekszosc bugow jesli chce, zeby byla dobrze odebrana przez swiat. ;|


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 11:17 
Cytuj  
Ja mysle ze OB WoW bedzie ostatnim testem gdzie mozna bedzie mzona sprawdzic w dzialaniu wszystkie znalezione i poprawione bledy.. Mysle ze jednym z nich ;) są postacie. Bo chyba tylko to nie zostalo jeszcze poprawione, a bedzie okazja zeby sprawdzic w dzialaniu na 'czysto' na nowych ustawieniach wszystkie klasy,talenty, skill pointy itd.. Oni chyba nad tym teraz pracuja i dlatego to tyle trwa.. chca byc pewni ze wszystko jest zapiete na ostani guzik.

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 16:01 
Cytuj  
I tak nie zapnal wszystkiego na ostatni guzik, znajda sie bledy itd. Ale trzeba pamietac, ze Blizzard mysli przyszlymi dochodami, a nie odchodami - graczami. Albo sie ustala konkretny termin i na sile sie go dotrzymuje albo sie milczy i wydaje "az bedzie skonczone", takie jest moje widzimisie. W dalszym ciagu jest to test bety, z tym, ze otwarty dla wszystkich. Phi, coraz bardziej mi sie odechciewa.


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 18:12 
Cytuj  
faktycznie raczej będzie tak jak mówicie :

http://www.worldofwarcraft.com/thread.aspx?fn=wow-general&t=454779&p=1#post454779

wrzucą ten ostatni patch przed ob ( w ten weekend powiedzmy ) a potem już jedziemy z koksem 8)


_________________
you are already dead

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 19:22 
Cytuj  
truetly napisał(a):
Albo sie ustala konkretny termin i na sile sie go dotrzymuje albo sie milczy i wydaje "az bedzie skonczone", takie jest moje widzimisie.


W tym wlasnie problem, bo Blizzard nigdy nie ustalil terminu "Open Beta testow", a wyrazenie "az bedzie skonczone" z powodzenie zastepuje "soon". Tak wiec nie wiem o co chodzi, kazda gazeta, kazde czasopismo ma prawo wystawic swoja przypuszczala date premiery, innych waznych eventow, bazujac na danych, plotkach, ktore wyciagnal w mniej lub bardziej legalny sposob. Podobnie jak panowie z amazon.com wystawili juz(?!) swoja date premiery(November 15, 2004), tak i pcreview.co.uk swoja (25 February, 2005), czy www.4u2play.de (28.01.2005) swoja. Nikt nie powinien miec do nich pretensji, bo nikt nie bedzie z tego rozliczany. CGW przejechalo sie na pewnosci siebie, podobnie jak pewna gazeta, ktora na poczatku tego roku byla swiecie przekonana, ze Blizzard wkrotce zostanie przejety przez Microsoft...

A to, ze Blizzard lubi miec wszystko zapiete na ostatni guzik, swiadcza chociazby kolejne przesuniecia zapisow do US-bety z przed roku.
Wrzesien->Grudzien->29 Styczen
Wowczas bylo wiele zamieszania wokol nierzetelnosci ich informacji, skad teraz wyciagneli wnioski i sa juz bardziej ostrozni w wydawaniu kolejnych
terminow.

Dlatego tez, obserwujac poczynania Blizzarda juz od ponad 2lat, bylem swiecie przekonany, ze open beta nie rozpoczenie sie z koncem tamtego tygodnia, zbyt duzo jest jeszcze rzeczy do zrobienia, ktorych Blizz nie zlekcewazy przed nastepnym etapem bety.


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 20:40 
Cytuj  
Dzisiaj wreszcie odwiedziłem Stranglethorn Vale (mid -lvl zone ,pvp server) i o ile wcześniej pvp praktycznie nie doświadczałem , o tyle w tym miejscu takie eventy zalicza się średnio co 10 minut .
Pełen ubaw , dziesiątki starć małych grup hordy vs alliance o miejsce do questowania ,killowania mobów itp .
Oj pvp to raczej w WOW nie zabraknie :D


Ostatnio edytowano 20 paź 2004, 13:16 przez Razorback6(3), łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 20:43 
Cytuj  
No Aenima to chyba mozesz zagrac z nami w WoW hm? :]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 21:21 
Cytuj  
O Boże czyżby była szansa na killnięcie Aenimy in WoW :o omfg :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 21:28 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
No Aenima to chyba mozesz zagrac z nami w WoW hm? :]


pewnie zagram i troche sie razem poszwedamy:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 21:32 
Cytuj  
świetnie :)

Mark24 napisał(a):
O Boże czyżby była szansa na killnięcie Aenimy in WoW :o omfg :]


chciałbym to zobaczyc :]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 08:06 
Cytuj  
żartowałem, o ile bardzo mi się podoba mass PvP, to pojedynków wręcz nie cierpię - straszna nuda imho.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 08:53 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
żartowałem, o ile bardzo mi się podoba mass PvP, to pojedynków wręcz nie cierpię - straszna nuda imho.


Wiadomo że w kupie cieplej... ale ja tam wole dreszczyk emocji przy 1v1 :)

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 10:14 
Cytuj  
Wiec moze na czas OB WoW, dobrym/zlym pomyslem byloby stworzenie jakiejs mini gildi <w ramach testow> 8> z ludzmi pochodzacymi z mmorpg.pl ?
Z posta stworzonego przez Robalowego pt. "Kim bedziesz grac? [rasy]" wynika, ze moglo by sie zebrac niezle towarzystwo..

Wyniki sondy robala:
"Jaka rasa bedziesz gral?"
Horda: ~29 osob
Przymierze: ~33 osob

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 10:59 
Cytuj  
pomysl fajny. ob , free beta , whatever....ja juz mysle tylko o retailu :}

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 12:24 
Cytuj  
ja juz chcialbym cokolwiek byle bym mogl w koncu pograc w ta gra ..:> . PS skad mozna sciagnac patche do clienta bo konczy mi sie sciagnie ale patchy znalezc nie moge a na OB chcialbym miec juz wszystko gotowe :)

edit: literowki


Ostatnio edytowano 20 paź 2004, 15:46 przez Strangerr, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 12:27 
Cytuj  
Podejrzewam, ze wiekszosci juz grajacych nie bedzie sie chcialo tworzyc od nowa postaci tylko dlatego, zeby na okres miesiaca zaistniec w nowej gildii.
Wszystkim tym, ktorzy dostali sie do Euro i maja chrapke popykania po stronie przymierza zapraszam do gildii POB :)
W razie pytan prosze o kontakt na PW.


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 14:41 
Cytuj  
Cytuj:
..ze wiekszosci juz grajacych nie bedzie sie chcialo tworzyc od nowa ..


Ale z tego forum do EuroBety dostalo sie chyba tylko pare osob (4-5)?
I nie o nich mi chodzilo ;), bo to nie mialo by napewno sesu, zeby tworzyc nowa postac na kilkanascie dni gry w OB..

Mialem tu na mysli raczej ludzi, ktorzy nie sa w zamknietych betach us/eu.. i czekają na OB WOW US

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2004, 14:45 
Cytuj  
b. dobry pomysl, ja sie na to pisze
na poczatku beda pewnie drobne problemy z wyborem serwera, ale to sie 'dotrze po zapisach' :)


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.