mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 15:07 
Cytuj  
Dziś na stronie http://www.worldofwar.net/ pojawił się następujący tekst:

    Final Release Date? Rush 0:11:PST

    Could this be the release date finally confirmed? According to Phil O'Neil, President, North America, Vivendi Universal Games, a date for retail has now been set.

    "World of Warcraft will launch a week after the company's other hot holiday title, 'Half-Life 2', which debuts Nov. 16th".

    This means that according to the Detroit Free Press where this date was announced, World of Warcraft will hit retailers on November 22nd. Thanks to KillTylerDurden for the news.

Hm.. Jeśli to prawda to "paru" gości w stanach się ucieszy.. :]

A my też się w sumie pocieszymy bo w/g Blizzard'a europejska Open Beta ma się zacząć w dniu, w którym WoW trafi w stanach na półki sklepowe :D


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...


Ostatnio edytowano 25 paź 2004, 15:27 przez kaikitka, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 15:25 
Cytuj  
wiekszosc ucieszy sie z powodu, ze open beta najprawdopodobniej zacznie sie z koncem tego tygodnia : )


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 15:34 
Cytuj  
Jednego zazdroszcze tym amerykanom... oni niedługo będą się czieszyć WoW'em a mi pozostaje "cierpliwie" czekać na EU.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 15:47 
Cytuj  
Ja sądze że zarówno US i EU release będą dopiero w 2005 , wystarczy poczytać płacze na boardach że gra sie nie nadaje jeszcze na Gold status
. I pewnie sporo racji mają , tylko się tak wydaje że gra jest skończona
, jeszcze muszą zrobić battlefields , pododawać talenty , na pewno nie zostawią takiego szybkiego levelingu ..itd . Vivendi może sobie chcieć , ale to tylko wydawca , to Blizzard rozdaje karty..

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 16:05 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Vivendi może sobie chcieć , ale to tylko wydawca , to Blizzard rozdaje karty..


Z całym szacunkiem Aldatha ale wydaje mi się, że się mylisz. To właśnie Vivendi wydaję się być tym, który rozdaje karty. Te karty są zielone i mają znaczki $ :wink: Pamiętaj, że firma Blizzard jest własnością koncernu Vivendi. Ci ludzie zainwestowli olbrzymie sumy w ten projekt i bardzo zależy im na dużym i szybkim zysku. Zwróć uwagę, że zbliżają się święta a więc okres, w którym firmy produkujące oprogramowanie rozrywkowe mają największe przychody. Po zapowiedzi Vivendi nagle dziwnym trafem SOE wyskoczyło z datą premiery Everquest2. Co więcej, ustawili ją na 8 Listopada (czyli na 2 tygodnie przed Wow'em). Może tego nie widać ale walka o rynek już się zaczęła. Tu chodzi o kasę, i to nie lichą..

Ps. Swoją drogą to współczuję ekipie Blizzard'a. To wygląda tak jakby szef powiedział wam "nic mnie nie obchodzi, że produkt nie jest w 100% gotowy - zainwestowalem w to kupe forsy a teraz chcę żeby zaprocentowała. masz skończyć za dwa dni i ani słowa". No i Blizzard pewnie robi teraz nadgodziny.. :har:


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 16:27 
Cytuj  
obyś miała racje kaikitka , ja jestem pesymistą z natury raczej i do tego wzrokowiec , jak czegoś nie zobacze to ciężko mi uwierzyć . Oczywiście również współczuję Blizzardowi , który ma reputację perfekcjonisty ...ale to jego debiut i bedzie musiał szybko zrozumieć prawidła rządzące światkiem mmorpg . Ale nie sieje wiecej defetyzmu :] , odbiegając od tematu to dalej będziesz grała w retail Alliance Night elfem? , to chyba sami zostaniemy wszyscy inni leca do Horde :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 16:35 
Cytuj  
Po stronie Alliance - jak najbardziej, ale już nie Night Elf'em - te ośle uszy mi się jednak nie widzą, wybieram Human Female Rogue :wink:

Ps. A sama nie będę, będzie ze mną grał kumpel z czasów Anarchy Online - zdaje się, że wybrał Dwarf Male Hunter. No i z nie-Polaków do grupy dołączą jeszcze znajomi ze Stress Testu: koleżanka z Niemiec ze swoją maginią i kolega z węgier z paladynem. Brakuje nam tylko priest'a do kompletu :D


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 16:43 
Cytuj  
o ile dobrze pamietam, to w nastepnym patchu dodadza juz chyba wszystkie brakujace talenty. Patch podobno ma byc calkiem duzy, wiec mozliwe ze battlegroundy tez sie znajda : )


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 16:55 
Cytuj  
no to ja rozumiem :] , kaikitka możecie na mnie liczyć ja hordą na pewno nie gram , szkoda tylko że blizzard nie daje mozliwości zostania freelancerem :]

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 17:03 
Cytuj  
Cytuj:
ja hordą na pewno nie gram

Heh, to samo powiedziałem ale o alliance ;)


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 17:06 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
szkoda tylko że blizzard nie daje mozliwości zostania freelancerem :]


Nieprawdaż? To by było miłe - skroić raz jednych, raz drugich - w przyrodzie musi być równowaga :]


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 17:37 
Cytuj  
kaikitka napisał(a):
Aldatha napisał(a):
szkoda tylko że blizzard nie daje mozliwości zostania freelancerem :]


Nieprawdaż? To by było miłe - skroić raz jednych, raz drugich - w przyrodzie musi być równowaga :]


LOL

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 17:39 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
LOL


No co? Ja tylko tak w trosce o dobry balans.. :P


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 17:44 
Cytuj  
ja osobiście marzyłem o bieganiu taką grupką outcastów co maja gdzieś prawa frakcji i łupi kogo popadnie :] , to co kaikitka zmieniasz avka na human female ? :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 17:47 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
to co kaikitka zmieniasz avka na human female ? :wink:


A co to, to nie - już się przyzwyczaiłam do tej niebieskowłosej panienki (uszek jej nie widać więc jest oki) :wink:


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 17:51 
Cytuj  
to nie bedzie mozna pkowac "swoich"?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 17:54 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
to nie bedzie mozna pkowac "swoich"?


Nie chyba ze będą mieli punkty honoru (tak to się nazywało?) na bardzo niskim poziomie.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 18:04 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
to nie bedzie mozna pkowac "swoich"?


Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że jedynie na Arenie w Stanglethorn będzie można zaatakować gracza należącego do tej samej frakcji. Niewiele wiadomo na temat tzw. battlefieldsów, które mają być główną atrakcją PvP. Być może będzie tam możliwość walki ze 'swoimi'.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 18:06 
Cytuj  
Nukh napisał(a):
Aenima napisał(a):
to nie bedzie mozna pkowac "swoich"?


Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że jedynie na Arenie w Stanglethorn będzie można zaatakować gracza należącego do tej samej frakcji. Niewiele wiadomo na temat tzw. battlefieldsów, które mają być główną atrakcją PvP. Być może będzie tam możliwość walki ze 'swoimi'.


Na arenach będzie można.. zapomniałem o arenach :oops:

ale Battlefields to bedzie typowe miejsce dla massive PvP Alliance vs Horde

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2004, 18:28 
Cytuj  
kaikitka napisał(a):
Brakuje nam tylko priest'a do kompletu :D


Ja będę grać Human Priestem :)

Muminus

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.