mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 20:58 
Cytuj  
No i w końcu oficjalna data wydania potwierdzona przez blizzard to 23 listopada dla USA i troche później dla Europy.

"IRVINE, Calif. - November 4, 2004 - Blizzard Entertainment® today announced that its eagerly awaited massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) World of Warcraft® will be in stores in North America on November 23, 2004. World of Warcraft will launch simultaneously in Australia and New Zealand, and is planned for release in Korea, Europe, and other countries throughout Asia shortly following. With a monthly subscription, players in these regions will soon be able to experience the epic adventure of the Warcraft® series in an immersive and continually evolving online environment. "

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 21:11 
Cytuj  
shortly following = okolice lutego
kk thx :[


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 21:25 
Cytuj  
Eeee moze na gwiazdke sie wyorbia =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 21:32 
Cytuj  
i to jest news który czyta się najmilej...szczególnie jeśli czeka się na grę od ~3lat

WAY TO GO BLIZZ!


_________________
you are already dead

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 21:51 
Cytuj  
Zawsze można zamówić z jakiegoś internetowego sklepu w USA, a tak poza tym gdzie entuzjazm ktory powinień towarzyszyc takiej informacji wkońcu ile to juz czekania, przekładania terminow itp. aha koniecznie obejrzyjcie intro, Blizzard jednak potrafi zrobić prawdziwe arcydził.
Do zobaczenia w świecie WoW.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 21:59 
Cytuj  
Piasek powodzenia w placeniu za gre, jesli nie masz karty zarejestrowanej w US.
Gdyby to bylo takie proste, to watpie czy ktos by narzekal na opozniony retail w EU


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 22:15 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Gdyby to bylo takie proste (...)


bardzo proste. us billing address + kaska idąca z pl. z SWG czy SB łykało bez problemu. Na pewno sprawdzę "zabezpieczenia" u Blizza w tym temacie 8)


_________________
you are already dead

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 22:20 
Cytuj  
Takie podejscie lubie, zamiast narzekać jak to w EU jest do dupy (a właściwie poslkie realia są do dupy;( ) poszperać i poszukać sposobu na obejscie problemu. Jeszcze raz polecam obejrzenie intra link znajdziecie w poscie "ciekawostki ..."

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 22:25 
Cytuj  
Oto co jeszcze wyczytalem oby to nie byl prawda bo na serio czeka nas powazne kombinowanie jak zagrac w wersje USA :

"This item will be released on February 25, 2005. You may order it now and we will dispatch it to you when we receive it from our supplier. Please note that release dates are subject to change."

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 22:31 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Piasek powodzenia w placeniu za gre, jesli nie masz karty zarejestrowanej w US.
Gdyby to bylo takie proste, to watpie czy ktos by narzekal na opozniony retail w EU


Game Time Card.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 22:42 
Cytuj  
to sa takie same "zabezpieczenia" jak w Xbox live! , czyli zadne
wystarczy jakikolwiek adres z US , valid card i jedziesz z koksem

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 23:23 
Cytuj  
Czasy US Billing Adresow minely wraz z systemami znajdujacymi sie np. w AO czy EVE. Robiono to po to, zeby europejczycy placili 14Euro + Vat, zamist 14$.

O ile w Shadowbane to jeszcze przechodzilo, tak w przypadku WoWa bardzo watpie. A dlaczego? Jezeli ktos sie interesuje ta gra pewnie czyta boardy i tam ma na to wyrazna odpowiedz, a jezeli nie to i tak nie zrobi mu roznicy czy gra wyjdzie w grudniu czy w lutym :|. Jedynym ratunkiem beda game time cardy, ktorych sprzedazy najprawdopodobniej nie bedzie prowadzil interact, a gwarantuje, ze proba zakupu samego kodziku via np. Cdromshop nie bedzie taka latwa. Takze, ja osobiscie dam sobie spokoj z wersja US mimo poczatkowego zapalu i zaczekam na EU grajac sobie milo w Horizons.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 00:01 
Cytuj  
Ja tam mimo że w ST/OB się podniecam niezdrowo gierką i siedzę non stop nad nią to jestem pewien ze w US grać nie bede - poczekam i zagram jak Ludź w EU


_________________
Sathorn#2230

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 00:25 
Cytuj  
Jesli "shortly following" bedzie naprawde "shortly following" to pomysl z graniem w US WOW jest chory - tyle ode mnie :)

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 08:09 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Czasy US Billing Adresow minely wraz z systemami znajdujacymi sie np. w AO czy EVE. Robiono to po to, zeby europejczycy placili 14Euro + Vat, zamist 14$.

O ile w Shadowbane to jeszcze przechodzilo, tak w przypadku WoWa bardzo watpie.


Tu sie nie zgodze. IMO bedzie tak jak w SB poza tym Blizz jasno pisal ze ma to byc sposob platnosc _akceptowany_ w US wiec jezeli masz vise to sposob platnosci nia jest akceptowany w US. Druga w 99% wypadkow autoryzacja kart zajmuje sie osobna firma w Polsce np polcard i sadze ze bliz nie bedzie budowal sieci super bezpiecznych serwerow autoryzujacych tylko skorzysta z outsourcingu i wykupi ta usluge u kogos kto sie w tym specjalizuje. Poza tym kaska nie smierdzi a te teksty to tylko tak pisza zeby byc poprawni politycznie.

Chyba bede gral w US jezeli poslizg w wydaniu bedzie mial byc wiekszy niz 2 m-ce. Chyba ze dostane sie do europejskiej bety :)


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 09:13 
Cytuj  
A jednak, poczytalbys boardy bo asmax ma racje. ludzie dawno udowodnili ze jest to do rozwiazania technicznie, A blizzard nie raz podkreslil ze zabezpieczenia anty-eu beda. Nie sadze zeby sobie robili jaja i robili taka burze o nic.

shortly following to oficjalnie 2-3 miesiace


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 09:19 
Cytuj  
Taliesin to ty się wczoraj w nocy tak darłeś obok crossroad? identyczny nick a na liście grających Ciebie nie ma... ;)

btw czyli ta open beta potrwa tylko 2-3 tygodnie? Bardzo się cieszę, że nie zaoszczędziłem tych 7.90USD w takim przypadku. Ja napalony jestem na grę tak, że dzisiaj prawie padam na ryj w pracy....

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 09:20 
Cytuj  
Czytalem dosyc duzo na ten temat bo mnie zywotnie interesowal.

I uwazam ze majac wypukla vise lub inna karte kredytowa wystawiona przez polski bank podajac billing info w US bede mogl grac.

Zycie zweryfikuje to w najblizszym czasie, oczywiscie dopuszczam mozliwosc ze zle mysle ale to tylko 1% :P


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 09:21 
Cytuj  
Jak to nie ma !
Pisalem ze ja to Narcyz/Night Elf / Rouge, wiec to nie ja sie darlem :P z reguly sie nie dre :P


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 09:26 
Cytuj  
numer cc zawiera m.in. takie dane jak kraj oraz bank wystawiający cc - technicznie jest to bardzo proste do zrealizowania (w AO automatycznie wpisując adres US i kraj US, podając swoją kredytówkę po 10min byłem z powrotem rozliczany jak europejczyk na euro). Pożyjemy zobaczamy - aj sie wstrzymam do momentu aż ktoś sprawdzi. O brak ludzi na US serwerach nie ma się co martwić - gram do późna w nocy - tłok, odpalam grę rano - tłok...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.