mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 09:30 
Cytuj  
Tez tak mialem w AO. Ale za to w SWG naliczyli mi w $ bez podatku.


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 09:48 
Cytuj  
Jeżeli dla blizzard krótki okres to 2-3 miesiace to ja sie poddaje, ale jak sobie pomysle ze czekamy juz na nią 2-3 lata to 2 miesiace to jak jeden dzień (no góra dwa:). Chciałem sie odrazu zapytać czy jest już jakiś napeleniec aby sciagnąć gre z USA?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 11:46 
Cytuj  
poczytajcie press release

After the initial free one-month subscription ends, players of World of Warcraft will be able to continue playing under one of three different subscription plans. The month-to-month subscription plan costs $14.99[ per month, the three-month plan costs $13.99 per month, and the six-month plan costs $12.99 per month. World of Warcraft subscription fees can be paid by major credit card, PayPal, and pre-paid game cards, which will be available in stores where World of Warcraft is sold

czyli game cards będą i na całe szczęście Blizz nie wykroczył poza 15 bucksów , ja może się pokuszę o US , głownie dlatego że na chat kanałach
będzie przewijać sie tylko język angielski , nie mam nic do innych narodowości , ba! w Horizons wspaniale bawię się z naszymi braćmi zza Odry , ale zgadywanki po pewnym czasie mnie męczą
:]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 11:49 
Cytuj  
czyli można zamawiać US version
trzeba spamować interactcd by właczyli te pre-paid game cards do swojej oferty - tak na wszelki wypadek..


Posty: 14
Dołączył(a): 23.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 11:52 
Cytuj  
http://www.blizzard.co.uk/insider/insider-020.html

Cytuj:
When World of Warcraft launches in Europe later this winter, the standard edition of World of Warcraft will be available in two unique box covers representing the major factions of the world – Alliance & Horde. After the initial shipment, only one of these two covers will survive on the packaging of World of Warcraft.


Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 13:46 
Cytuj  
Jak już ktoś coś bedzie wiedział na temat wersji USA to dajcie znać.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 14:35 
Cytuj  
GTC musialbys sprowadzac z USA, bo w europie raczej nie kupisz ; ).
Wiem, ze gra nie sprawdza ip i mozna placic karta zarejestrowana w USA, ale nie kazdy ma do takiej karty dostep prawda? : )


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 14:47 
Cytuj  
A gdzie jest napisane ze karta ma byc zarejestrowana w US?


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 14:48 
Cytuj  
dokładnie - ale GTC to chyba jakiś kod, który należy wpisać by przedłużyć grę o dany okres. Interactcd jest w tym genialny, koszta przesyłki da się pominąć - więc nawet kupując je w US zapłacimy tyle samo co US ppl. Czyli w ten sposób WoW będzie nas (europejczyków) kosztował tyle co amerykanów - a założę się, że cena abonamentu w US będzie niższa niż cena abonamentu w Europie. Zaoszczędzimy i będzimy grali wcześniej. No przynajmniej ja będę grał, jak moje założenia się sprawdzą 8)

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 14:50 
Cytuj  
Sorry ale jak Wy sie ta gra interesujecie? Poczytajcie chociaz oficjalne boardy :[

Jak mowilem - gamecardy beda wchodzic w gre jak najbardziej, problem tylko w tym, ze dostana zakaz wysylania ich do europy (only for US customers, jak przy niektorych innych produktach). Jedynym rozwiazeniem byloby wporwadzenie ich do sprzedazy przez interact i sprzedawanie samego kluczyka. Pozyjemy zobaczymy.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 14:57 
Cytuj  
Interesuje sie szczegolowo watek z oficjalnego forum WoW na niebiesko

"Players who do not use a method of payment accepted in North America .i dalej jest o tym ze trzba mie billing adres w US .

Z tego co wiem i uzywam platnosc akceptowanej w NE - karta VISA.

Nie jest napisane ze credit cards issued by US banks.


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 15:06 
Cytuj  
Nie jest napisane, ale rozumie sie samo przez sie. Mowie to na podstawie wypowiedzi devsow nt platnosci, bo bylo o tym kilka burzliwych watkow. Nic nie jest oczywiscie pewne, ale... jw.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 15:08 
Cytuj  
No przekanamiy sie ja uwazam ze placenie polska visa bedzie mozliwe
czas pokaze


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 19:33 
Cytuj  
Mogłoby się wydawać że wszyscy maja Europie w dupie ale to pozory to jest oblrzymia baza graczy którzy płacą walutą silniejszą niż dolar , Blizzard będzie utrudniać grę komukolwiek? , please ....
Jak dla mnie to sprzeczne z definicją sprzedawcy , chyba że chcą oddać graczy w ręce EQ2 .... , gdybania gdybania zobaczymy w Grudniu :]

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 20:33 
Cytuj  
w nieoficjalnych niusach dowiedzialem sie ze euro pre-order zacznie sie w tym miecisacu (cos okolo 23-26). Ci co zamowia maja dostac soundtrack oraz beta key do eu aby mogli pograc zanim do nch dojdzie retail. nie wiem czy to prawda. kumpel przeczytal w insiderze z jakiejs stronki...chyba gamespy...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 20:41 
Cytuj  
Hmm ja europreorder to widzialem juz chyba 2 miesiace temu...
Na amazonie.Pewnie wkrotce zamowie.

edit:

Tia, 26 podadz liste sklepow ktore z nimi wspolpracuja i to u nich beda te preordery.info pojawilo sie na www blizza.
Mialem zamowic w amazonie , ale poczekam bo sie okaze ze nie maja umowy i nie dostne tego klucza =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Ostatnio edytowano 5 lis 2004, 21:33 przez Zematis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 21:27 
Cytuj  
soundtrack dostaniesz tak czy siak , tradycja blizza :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2004, 21:43 
Cytuj  
jeżeli chodzi o rynek europejski to musza zaczac sie z nim liczyc w koncu :x

cytowane z worldofwar.net :

It's interesting to read that more that 350,000 Europeans signed up for the Beta which is a phenomenal amount for a European beta of an MMORPG


_________________
you are already dead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 02:00 
Cytuj  
Dróga korea nam sie tu robi :roll: :]

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 02:38 
Cytuj  
Wysyp n00bow rasy europejskiej... mniam, mniam... :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.