mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 03:39 
Cytuj  
Po pierwsze, witam!
Po drugie - zaczalem sobie dzis przygode z WoW i dosc szybko doszedlem do raczej oczywistego wniosku 8) ze w WoW granie samemu mija sie raczej z celem - wiekszosc questow wymaga mniejszej lub wiekszej druzyny (a przynajmniej tam gdzie zdazylem pochodzic). W zwiazku z tym zastanawiam sie, jakie sa realne szanse utworzenie gildii skladajacej sie z osob z tego forum - z tego co sie zdazylem zorientowac sa tu raczej myslace osobniki, z ktorymi zabawa w WoW nie przypominala by walenia glowa w mur :) Retail rusza juz za pare tyg. i mozna by chyba cos zaczac kombinowac - open beta to imho dobry czas na pierwsze przetarcie sie takowego stowarzyszenia :)

pzdr

Harj, 11lvl tauren hunter. Test Server 13 (PVP)

PS. Jesli jakis tauren (lub ktokolwiek inny) chce pobiegac w okolicach Thunder Bluff i ruszyc do Barrens niech da znac, czy to prv msg, czy to na ircu (Mandella, kanal wiadomy) czy to w grze :)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 09:57 
Cytuj  
Ja jestem jak najbardziej ZA. Proponuje obrac jeden serwer (z tego co sie orientuje to 13). Własnie mi sie ściąga i jak jutro zacznie sie OB i sie załapie to z checia pogram z kimś z POLSKI a załozenie gildii byłoby dużym sukcesem. Raggnarok post załozony o 3. 39? czyżby WoW cie wciągneło na maksa?

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 10:12 
Cytuj  
Mała poprawka
"Scheduled Server Maintenance - Nebu on 11/04/04
On Wednesday, November 10, the following servers will be taken down at 10:00 AM PST: Test 1, Test 2, Test 3, Test 4, Test 5, Test 6, Test 13, and Test 15. The maintenance should last approximately three hours. Thank you for bearing with us during this time!"

Czyli 13 odpada .

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 10:29 
Cytuj  
Cytuj:
"Scheduled Server Maintenance - Nebu on 11/04/04
On Wednesday, November 10, the following servers will be taken down at 10:00 AM PST: Test 1, Test 2, Test 3, Test 4, Test 5, Test 6, Test 13, and Test 15. The maintenance should last approximately three hours. Thank you for bearing with us during this time!"

Czyli 13 odpada .


Czemu? Bo nie będzie działał u nas w godzinach 17-20?? Czy te 3 godziny gry znaczą aż tak dużo :P.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 11:17 
Cytuj  
Rzeczywiście nie doczytalem posta do konca :] czyli pozostajemy przy 13

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 11:40 
Cytuj  
latwo mowic, ale z wykonaniem juz trudniej. Wiecie, ze zeby zarejestrowac gildie trzeba miec 10 gold? I po 1 goldzie, zeby kupic tabarda?


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 13:00 
Cytuj  
Dajcie sobie na luz wystarczy kanał 'Polska' żeby się spokojnie dogadać.. jak do tej pory nie grałem w typowo polskiej gildii a towarzystwo na hunt czy do rozmowy zawsze znajdę.

Osobiście jestem przeciwny gidliom zrzeszającym ludzi z jednego kraju.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 13:10 
Cytuj  
Proponowalbym na poczatek ustalic 2 serwery, na ktorych bedziemy grali. Dlaczego 2 ? Ano zeby mozna bylo sobie spokojnie pograc w obu stronach konfliktu. A co do gildi stricte pl - powiniennem byc przeciwny, bo po prostu za malo polakow zawsze jest, no i kupa sie wykrusza.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 13:37 
Cytuj  
ja wole gildie "zagraniczne". z polakami trudno sie gra :P


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 14:12 
Cytuj  
raggnarok widzisz tak jak ci mowilem ingame , ludzie raczej wola zagraniczne gildie bo po 1 jest nas za malo na zrobienie jakiejs sensownej gildi (biorac pod uwage ze dzielimy sie jeszcze na horde i alliance) po 2 wiekszosc ludzi miala juz doczynienia z gildiami polskimi w grach i srednio sie to zawsze konczylo :) . Tak wiec sadze ze kanalek polska jak najbardziej wystarcza na to zeby sie na raidy umawiac i inne wypady typowo rodowe :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 14:28 
Cytuj  
Otoz to. Szczegolnie, ze sa ludzie ktorzy lubia sobie solowac (tak jak ja) i w gildii byliby malo pozyteczni (osobiscie nie lubie przerywac sobie zajec tylko dlatego, ze komus z gildii cos sie ubzduralo i wolaja. Jak mam chec i czas to ide, jak nie, to nie) ;)
Jednak do gildii kumpelskiej bym sie zapisal (jako freelancer, czy tak czy siak) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 15:09 
Cytuj  
w 100% sie zgadzam


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 16:42 
Cytuj  
My bad :O
Z drugiej strony, to co to za gildia bez tabarda? =)


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 23:22 
Cytuj  
hmm tylko polska gildai to nie zbyt dobry pomysl- bedzie w niej za malo ludu -- ci co beda w niej od paczatku to nabijaj jakies lev i pozniej nie bedzie sie im chcialo pomagac dla nowicjuszy - beda latac w swoim teamie -- tak jak jest teraz :P


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 09:28 
Cytuj  
tabard kosztuje 1g

Ja jestem za polską gildią w WoW-ie. Generalnie nie stać mnie jeszcze by ją założyć (10g) ale możliwe, że niedługo będzie stać.
Możnaby było się przymierzyć już teraz gra trochę osób po stronie hordy - znacznie przyjemniej by się grało w jednej gildii. Do tego grałem w polskim LS w FFXI więc sprawa jest jak najbardziej do zrobienia. Takie zarzuty jak np. to, że się nie będzie pomagało innym są trochę nie na miejscu - bo nikt nie ma takiego obowiązku. W końcu to gra a nie praca - a człowieka może znudzić robienie tego samego questu 10 razy. W anglojęzycznych gildiach też nie jest tak że wszyscy high lvl non stop pomagają innym - mają po prostu swoje zajęcia. Czasami pomogą, czasami mogą służyć tylko radą.

W każdym bądź razie możnaby było pomysleć, nie robic gildii stricte PL tylko zintegrować całą horde PL + poznani koledzy angielskojęzyczni i j. urzędowym na kanale gildii zrobić angielski (łamany w moim przypadku :P )

Ludzi będzie od groma, w WoW-a zamierza grać 10x więcej osób niż w każdego innego mmo. A są polskie gildie i w FFXI i w DAoC-u, w AO była gildia ang-PL, w SWG też coś jest. 10-20 osób to mamy na wejście oglądając moje buddylist, sądze że po open dociągniemy do 30-40 osób. A to już będzie pokaźna gildia :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 09:32 
Cytuj  
Po stronie alliance podobnie zreszta. Czyli sila rzeczy dwie gildie. Tyle, ze proponowalbym sie wstrzymac do czasu wydania gry, trzeba bedzie wybrac serwer i zaczac od poczatku przeciez. To juz niedlugo :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 09:36 
Cytuj  
chodzcie wszyscy do hordy - pierdzące orki i drapiące się taureny (na nosorożcach :P ), albo dance undeada po prostu zabijają.

Jak zarejestrowanie gildii to tylko 10s - to nie ma żadnego problemu. Mogę zarejestrować już teraz od ręki. Z tabardami gorzej ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 09:38 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
chodzcie wszyscy do hordy - pierdzące orki i drapiące się taureny (na nosorożcach :P ), albo dance undeada po prostu zabijają.

Wez, prosze cie. Tylko nie truposze i brudasy.. nie mowiac juz o wyrosnietych krowach.. ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 09:43 
Cytuj  
a ty grasz kim? jakimis karlami? kolesiem z zadlugimi uszami czy moze czlowiekiem? (ten ostatni to juz dno! :>)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 09:46 
Cytuj  
Nie no, kurdupli tez nie lubie. Za to ludzi i dlugouchych owszem ;)
http://www.xanth.eu.org/screeny/wow/WoW ... 233957.jpg
http://www.xanth.eu.org/screeny/wow/WoW ... 185128.jpg

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.