mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 09:48 
Cytuj  
ja gram twardo w horde w kilku mmo zawsze robiłem palladyna lub inną pozytywną postać, ratowałem dziewice, ubijałem smoki by ratować księżniczki, że już mi się rzygać od tego cukierkowego nastroju chce. A bycie przerośniętą krową z wielkim młotkiem na plecach, która nawet potrafi zamuczeć bardzo mi się podoba :)
Do tego myślę, że horde będzie bardziej wymagające i dlatego przyciągnie lepszych graczy. Założę się, że w alliance będzie ~60% serwera.
mam nadzieję, że blizzard dla wyrównania sił da taurenom takie zdolności, że będę mógł solo raidować alliance (na moim nosorożcu) ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 09:50 
Cytuj  
człowiek wygląda najgorzej zgadzam się. Animacja też wygląda strasznie kiepsko. blizzard chyba trochę olał "ludzia" bo i tak kupa graczy go wybierze..

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 09:50 
Cytuj  
teraz bedziesz gwalcil smoki i zabijal dziewice? :>

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 09:52 
Cytuj  
to tez bylo walkowane: w wowie nie ma dobrej i zlej strony; kazda ma swoje plus i minusy


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 09:52 
Cytuj  
Kedrigen napisał(a):
teraz bedziesz gwalcil smoki i zabijal dziewice? :>


yes.... tzn odwrotnie ;)

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 09:56 
Cytuj  
przypmniala mi sie sytuacjia w warhammera

G1: Wchodzimy do mista zabijamy dziewice i gwalcimy sraznikow
MG: ee?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 11:09 
Cytuj  
Tak czy siak alliance będzie postrzegany jako dobro, a horda jako zło. Trudno powiedzieć, że Orki, Undeady są tak samo dobre jak ludzie i gnomy.

W każdym razie co do gildii to jestem jaknajbardziej za, jak już wcześniej wspomniano z ilością Polskich graczy nie będzie problemu (4-5 znajomków juz się zadeklarowało,że będą grali, a jeszcze ich koledzy itd.).
Myśle też, że ze zgraniem członków Gildii też nie będzie tak źle, od czego w końcu są przesiewy :P

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 17:57 
Cytuj  
Jak juz bede gral to wezme Trolla i pokaze wam, ze nawet on moze byc dobrym stworzeniem... na przekor wszystkim, a jak! :wink:

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 18:06 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Kedrigen napisał(a):
teraz bedziesz gwalcil smoki i zabijal dziewice? :>


yes.... tzn odwrotnie ;)


odwrotnie to znaczy:

smoki beda cie gwalcic, a dziewice zabijac ? :\


a tak powaznie.
Sam bym chetnie pogral w jakims nieglupim polskim squadzie, moze nawet gildii.
Wiem, ze po stronie horde pocina polska grupa z daoc (z vissem).
ludziska z AO sa rozproszeni miedzy alliance i horde i nawet nie wiem kto z nich gra oprocz zabiego (sathorna) i lub bedzie gral (wiem ze jarrek sie palil do wow).

z sb to widze tylko taliesina (horde).

Nas jest 3 gramy na 100% razem w horde ja , adolf (aka agail,carreau - z uo,sb,ao) i mookee polak z usa (moze go ktos kojarzy z ao,sb,swg)

mookee jest niezlym web designerem zrobil nawet layout piekny do ewentulanej stronki gildii.

Oprocz tych mocno aktywnych na tym WOW forum, sporo innych osob bedzie grac przynajmniej OB np. aenim, koniu ;]

Jak wspomnial mark moze najlepsze rozwiazanie to nie tyle polska gildia co zawierajaca jak najwiecej krajan.

Czesc ludzi sie przeniesie wraz ze swoimi multigame organizacjami z innych mmo, czesc ze znajomymi niepolakami .
bylem w roznych gildiach niestety nigdy w takiej ktora by przez dluzszy okres zrzeszala wieksza ilosc polakow (no moze dsa w ao jest tam z 5-6 osob z polski reszta niemcy :))- najlepiej doswiadczonych ;) - troche mi tego brakuje. Nowa tytul, dobry tytul jest okazja.
Z tego co widze w grach ludzie z innych krajow garna sie do gry razem polacy zwyczajowo na odwrot - integruja sie i rozplywaja w danym srodowisku widzialem to irl u polonii i w mmo to tez standart jest.
I nie mowie nawet o tworzeniu polskiej gildii lub gildii z polskim core (w niektorych grach polakow jest za malo na wlasny org) - zazwyczaj sa porozpieprzani po roznych organizacjach heh.

Teoretycznie ci ktorzy nie sa zwiazani z gildiami ktore przejda do wow moga sie bardziej zintegrowac - zalozyc wlasna gildie lub tez przynajmniej dojsc do tej samej w ramach swojego faction. Jak bedzie czas pokaze (pewnie tak jak zawsze :P)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 18:36 
Cytuj  
Nie wiem czy juz gdzies to pisalem ale 100 razy wole grac ze znajomymi, niz z jakims usa random gejkami.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 18:41 
Cytuj  
/me horde Tauren


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 07:18 
Cytuj  
Ja się piszę na taką polską gildię :) Teraz Strangerr mi załatwił wejście do jakiejś dobrej gildii US ale wiadomo, że to open beta i tak będzie wipe.
Ludziska w niej już mają 33lvl.
Ja chcę dobić do 40 podczas OB by pojeździć na nosorożcu... :(

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 12:09 
Cytuj  
Ja sie na gildie pisze tylko ze chyba zostaje po stronie horde .. Zawsze milo znac teren i wiedziec jak sie po nim poruszac w retailu a na drugim serv moim elfim rogue nie moge wyjs poza lv 6 bo nie mam czasu grac wiec swiata wogule nie widze :) . Co do tego bycia zlym to nie tak do konca .. Zapraszam kazda osobka ktora tak mysli zeby znalazla tak z 1-2 godz czasu i zrobila sobie np undead i zobaczyla filmik wstepny a potem pograla i poczytala opisy questow. My wcale nie jestesmy zli .. nas po prostu wszyscy wyruchali ..

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 12:15 
Cytuj  
LOL - Strangerr ;D

Popieram pomysl, ale ja wolalbym cos na wzor freelancera anizeli jakas Gildia z jakimis tam hierarchiami :) Fajnie jest pograc razem wspolnie sobie pomagac w miare mozliwosci i czasu :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 12:43 
Cytuj  
eee o żadnych hierarchiach nie ma mowy my nie tworzymy gildii tylko coś na kształt LS-a z FFXI. Jak się nie powiedzie, to zostanie wspólny czat - też dobrze. Ale fajnie by było jako polska zaistnieć na serwerze PvP (wszyscy w jednakowych tabardach) i łoić skórę alliance ;)

edit: ort


Ostatnio edytowano 9 lis 2004, 12:51 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 12:49 
Cytuj  
Trigger napisał(a):
z sb to widze tylko taliesina (horde).


EE Taliesin jest po stronie swiatla NE rouge Narcyz ;)

Ale jak bysmy sie tu w jakiejs grupie zbierali to mam w planach trolla szamana wiec pewnie bym tez dolaczyl + przyciagnal ze 4 swoich znajomych z diablo (SG) ale oni chyba alianci chca byc, wiec nie wiem na pewno.

Mi w gidiach potrzbny jest wspolny kanal :) i ludziki z ktorymi mozna przyjemnie grac a nie sie wkurwiac ze idota puluje na Ciebie caly spawn !

Literowki


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 12:57 
Cytuj  
Jakby co to ja się piszę na taką friendly gildię zarówno w OB jak i w retailu. W końcu może spróbujemy jakoś grać razem a nie wszyscy doczepieni do innych grup.

[edit] tylko jeszcze jedno pytanie, czy to będzie only nacjonalistyczna gildia ? czy też będą do niej mogli przystępować nie-Polacy ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 12:59 
Cytuj  
moglibyśmy robić wspólne wypady na PvP. Zgrana mała-średnia grupka gdzie każdy wie gdzie jest jego miejsce w szyku i co ma robić zdziała więcej niż duży zerg gdzie każdy robi co mu się podoba...
Duże gildie to duży zerg mało znających się ludzi ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 13:02 
Cytuj  
Nie zapominajcie o /join Polska, bo cos malo was na tym kanale :)

X.

PS. Wystarczy tylko raz wejsc, potem klient wchodzi automatycznie. Warto tez wydzielic sobie na ten kanal oddzielne okienko :)


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 13:19 
Cytuj  
Dokladnie zrobilem sobie nowe okienko i przypisalem tam kanal polska i gadanie w druzynie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.