mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 19:34 
Cytuj  
http://www.guildvsguild.com/nuke/module ... =0&thold=0

Jeżeli ktoś to widział to dobrze, a jeżeli nie to niech obejrzy.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 21:01 
Cytuj  
thx for the link. Tak btw - niezla stronka....

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 22:27 
Cytuj  
Ano Rogue to jedna z najlepszych klas w pvp :) (rozważam grę nim lub magiem w retail)
Byłem nieżle zaskoczony gdy czekając na statek w Ratchet (lvl 38 wtedy) zostałem backstabnięty (konkretnie ambush skill ) za 1000 dmg :0 ,stunned i dobity kilkoma ciosami przez lvl 41 rogue .

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 23:47 
Cytuj  
a upierales sie ze mag > rogue


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 23:53 
Cytuj  
Razorback6(3) napisał(a):
Ano Rogue to jedna z najlepszych klas w pvp :)

Prawda, rouge jest jedną z lepszych klas do PvP ale ma jedna wadę, na samym początku jest chyba najsłabszy ze wszystkich klas co zniechęca mniej wytrwałych graczy. A ogladając ten filmik miałem dziwne wrażenie, że ten malec jest troche overpowered.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 23:54 
Cytuj  
ano ..ale teraz jestem blisko maksymalnego lvl i muszę przyznać że mag nie jest wcale tak dobry jak myślałem . Porównując z innymi klasami na moim lvl mage jest dosyć underpowered (może nie aż tak jak druid czy warlock ale jednak) . Tak samo uważają zreszta lvl 60 playersi z US closed bety (wystarczy poczytać forum klasowe maga --jeden wielki cry,whine , w sumie jednak to prawda ).

No ale Blizzard obiecał nam jakieś nowe zaklęcia lvl 40+ więc zobaczymy ;)

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 00:03 
Cytuj  
Magowie mieli być klasą zadającą największe dps . Ale teraz okazuje się że high lvl warrior wyposażony w odpowiednie skille i broń jest w stanie zrobić większe dps . A ma o wiele więcej hp,armor i nie musi restować po serii spelli jak mag.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 00:58 
Cytuj  
Mefi napisał(a):
Prawda, rouge jest jedną z lepszych klas do PvP ale ma jedna wadę, na samym początku jest chyba najsłabszy ze wszystkich klas co zniechęca mniej wytrwałych graczy. A ogladając ten filmik miałem dziwne wrażenie, że ten malec jest troche overpowered.


bah rogue zaczyna sie liczyc juz po 20 lvlu a dojsc do tego momentu jest w miare prosto.

nie przygladalem sie za bardzo co on tam robil ale:

-wszystkie walki 1vs1
-nie pil herbatek ani potow
-nie zauwazylem ambush vanish ambush
-podczas walki mozna zmieniac dagger na sword jak nie ma okazji na backstab zeby podwyzszyc dps
-nie uzywal poisons?

takze koles za bardzo nie wymiatal imo, takie defaultowe walki

w wow duzo zalezy od sytuacji bo jak masz wiekszosc skilli na cooldownie to mozesz dostac od kogos z kim nie mialbys problemow normalnie.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.