mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 22:27 
Cytuj  
na stronie www.wowc.net znajduje sie informacja, że abonament będzie wynosił 10-15$. Czy będzie możliwość grania na nieoficjalnych i darmowych serwerach, czy tez płacenie jest w tej grze rzeczą konieczną??

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 22:31 
Cytuj  
Nim reszta pojedzie Cie z gory na dol, to odpowiem...

Tak WoW to platny mmorpg, i jesli chcesz grac na oficjalnych serverach musisz placic.

Tak pewnie sa jakies darmowe/pirackie/nieoficjalne (jak zwal tak zwal) servery na ktorych nie trzeba placic.
Ale tu raczej informacji o takowych nie uzyskasz.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 22:32 
Cytuj  
polecam wejsc na oficjalna strona wowa i tam poczytac taki wynalazek jak FAQ .. .. tak za gre trzeba bedzie placic i nie ma i malo prawdopodobne ze ktos zrobi jakies darmowe servery .. Prosze admina o zamkniecie tematu zanim sie zacznie mega flame.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 22:33 
Cytuj  
Im bliżej do WoW, tym częściej zakładane są tematy, które najgrzeczniej mówiąc określiłbym jako "intelektualnie niepokojące" ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 22:39 
Cytuj  
Dajcie spokoj chopy bo potem na bnet.pl pisza ze na mmorgp.pl to bandyty same!
A niedoinformowanych to z blotem mieszamy a Ci co lepiej odchodowani to na google ich sla.

A przeca my som elita i awanagarda polskiego polswiatka mmog powinny my przykladem wyswiecac!

:roll:

Tia, wena "tfurcza mnie najszla"


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 22:44 
Cytuj  
hym po czytaniu tego fora od jakies tygodnia dziwie sie ze reakcjia na taki temat jest taka delikatna gdzie indziej wyzywacie ludzi od zlodziei ktorzy chca grac za darmo i maja w dupie czyjas prace.. :D :D :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 22:46 
Cytuj  
Reakcja delikatna bo jak widzisz 3 nas tu postnelo, a my nalezymy do tych umiarkowanych.
Poczekaj az ekstremisci zobacza ten topic heh ;)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 22:50 
Cytuj  
wow jaka szybka odpowiedz chcialem jeszcze editowac poprzedni post ale nie zdarzylem :> chcialem dodac ze na pirackich serwerach pewnie beda straszliwe lagi co za tym idzie konfort grania bedzie bliski zeru. Pozatym jak to juz ktos zauwazyl na darmowych sererach i darmowych mmo srednia wieku graczy wynosi okolo 13lat

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 23:00 
Cytuj  
Jeżeli chodzi o mmorpg.pl to sprawa wygląda tak, że siedzą tu ludzie którzy grali w mmorpg już za czasów UO. Ludzie którzy włożyli w swoje hobby sporo czasu i kasy.
Nie dziwota, że każdego by wnerwiło gdyby ktoś miał za darmo to za co my musieliśmy i musimy płacić, ponieważ elementarna uczciwość nie jest dla nas kwestią dyskusyjną.
Pół biedy jeśli chodzi o płacenie. Minie osobiście najbardziej wkurza jak wpadnie tu jakiś zapaleniec co gra za free i jest szczerze przekonany, że poziom rozrywki, jaki jest mu oferowany jest zbliżony do tego, za który my płacimy.
Oczywiście nic bardziej błędnego ale spróbuj to takiemu grzecznie wyjaśnić.

Dlatego właśnie, wszelkie tematy związane z pirackimi serverami są tu tak alergicznie odbierane.

Dodatkowo, nikt już właściwie nie próbuje przemiawiać ludziom do rozsądku, bo to nie działa, więc po co próbować. Obrzuca się delikwenta kupą z nadzieją, że zginie i przepadnie ;)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 02:29 
Cytuj  
ja tam nic nie mam do free shardow, jezeli chodzi o nie placenie. Tylko mam jedno ale - na przykladzie free shardow daoca - nie ma polowy czarow, druga polowa nie dziala, moby czawsami sa, ale porty nie dzialaja, ogolnie nic nie dziala i nie wyglada tak jak nalezy, wiec nie wiem jak tam mozna chciec grac. No ale zdarzaja sie ludzie, ktorzy mysla, ze jak sie z UO tak dalo zrobic to i z innymi grami tez sie da...

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 11:00 
Cytuj  
W zasadzie to tylko z UO sie udalo i... Lineage 2 poniewaz wykradziono oryginalny kod serwerow i pare zagranicznych serwerkow na nim pracuje :o


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 16:02 
Cytuj  
Nie chciałem wywołać zamieszania na forum. Dzieki wszystkim za informacje. Zaczynam dopiero zabawe w mmorpg'i i niedoinformowany jestm.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 00:09 
Cytuj  
WoW wydaje się dosyc skomplikowany do postawienia sharda. Kupa skilli, kupa cendorów, kupa questów, kupa spawnujacych sie skrzyneczek (jak ma sie odpowiedni quest itp.), zyjacy swiat, static dungeony do których wpuszczane jest jedno party, itp. itd.
Do tego wystarczy, ze jeden element zawiedzie i wykłada się cała gra.

No a po drugie i najważniejsze nie wyobrażam sobie WoWa w 50-100 osób na serwerze - to nie hack&slash, gdzie i tak 99% tluczysz potwory a czy solo czy z kolegą czy w full zbalansowanym party to w sumie zadna róznica :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.